Aysun Koç - 27 Haziran-3 Temmuz haftalık burç yorumları - Haberler.com

Haberler
Haberler
Aysun Koç

Aysun Koç

Mühendis - Astrolog
27.06.2022 08:21

27 Haziran-3 Temmuz haftalık burç yorumları

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: aysunkoc.official

Youtube: Aysun Koç

KOÇ: Enerjinizin daha yüksek olduğu son haftadasınız. Hala harekete geçmek isteyip de aksiyon almadığınız işleriniz varsa, bu haftayı değerlendirin. Yapacağınız bir anlaşmayla aniden güzel ve bereketli bir kazanç gelebilir. Ticari şansınız yüksek.

BOĞA: Kariyerinizde alacağınız stratejik kararlar neticesinde güzel anlaşmalara imza atabilirsiniz. Yenilikçi ve radikal değişimlere uyum sağladığınız sürece kazanacaksınız. Değişimden korkmayın, onun ta kendisi olun. Gelirleriniz artacak.

İKİZLER: Kariyerinizde alacağınız sorumluluklarla üstlerinizin gözüne girebilirsiniz. Bekarsanız aşk, iş arıyorsanız iş fırsatlarının geleceği bir dönemdesiniz. Çalışma hayatında kadınların arkanızdan iş çevirme ihtimaline karşı dikkatli olun yeter.

YENGEÇ: Yılda bir defa burcunuzda gerçekleşen Yeniay etkisiyle, harekete geçmek istediğiniz konularda adımlar atmak için iki haftalık güzel bir dönemdesiniz. Dikkat etmeniz gerekense, duygularla değil akılla hareket etmeniz gerektiği.

ASLAN: Daha içe dönük ve maneviyata odaklanan bir yapıda olacaksınız. Bazılarınız evden çıkmak bile istemeyebilir. Sizden yaş veya konum olarak büyük kişilerle ilişkilerinizi düzelteceksiniz. Olayları büyütmemeye, kibir ve egoya dikkat edin.

BAŞAK: Özveriyle emek verdiğiniz işlerde güzel sonuçlar alacaksınız. Kadınlarla anlaşmakta zorlanacağınız bir hafta. Geçmişten gelen duygusal takıntılarınız bu hafta sizi yorabilir. Odağınızı değiştirin. Bekar ve yalnızsanız yeni bir aşk başlayabilir.

TERAZİ: Kadınlarla güzel iletişim kuracağınız, duygularınızı rahatça ifade edebileceğiniz, güzel yolculuklar fırsatı olan bir haftadasınız. Bekarsanız bu dönem yeni bir aşk gelse de kalıcı olmayacaktır. Çalışıyorsanız kısa vadeli hedefinize konsantre olacaksınız.

AKREP: Ailenizdeki büyüklerle duygusal bağlarınızı güçlendireceksiniz. Uzun yolculuklara çıkma fırsatınız var. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa, onları çözmek için de güzel zamanlar. Evlilik ya da ortaklığınızdaki ani gelişmelerin hayrınıza olacağını bilmelisiniz.

YAY: Yalnızsanız artık bir birlikteliğe duygusal olarak daha çok ihtiyaç duyduğunuzu hissedeceksiniz. Evliyseniz eşiniz için gereğinden fazla harcama yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sonrasında pişman olmamak için abartmayın. Emlak işlerinde şanslısınız.

OĞLAK: Bu hafta sağlık kontrolleri yaptırabilirsiniz. Evliyseniz bir kadın yüzünden eşinizle aranızda sorun çıkabilir. Bekarsanız evliliğinize engel olmak isteyen, karşı tarafın ailesinden bir kadın sizi zorlayabilir. Emlak ve aile konularında şanslısınız.

KOVA: Gündelik koşturmalarınızın artacağı ve yüksek tempolu bir hafta sizi bekliyor. Sağlığınıza odaklanabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa onunla daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Aldığınız sorumlulukların güzel meyvelerini vereceği bir haftadasınız.

BALIK: Bu hafta kafanız çok bulanık olacak. Gerçekleri görmekte zorlanacaksınız. Kandırılmaya oldukça müsaitsiniz. Kesinlikle önemli kararları haftaya erteleyin. Bu hafta hayallerinizi kurun, ancak haftaya harekete geçin. Ortaklıklarda bereketiniz bol.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title