Aysun Koç - 23-29 Mayıs haftalık burç yorumları - Haberler.com

Haberler
Haberler
Aysun Koç

Aysun Koç

Mühendis - Astrolog
23.05.2022 11:29

23-29 Mayıs haftalık burç yorumları

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: aysunkoc.official

Youtube: Aysun Koç

KOÇ: Aşk ya da parayla ilgili konularda duygularınız sizi yanıltabilir. İletişimin yoğun olacağı bir hafta. Kardeş, kuzen veya yakın arkadaşlarınızla daha çok zaman geçireceksiniz. Her konuda şanslı olduğunuz 5 aylık dönemde olduğunuzu bilerek adımlar atarsanız güzel neticeler alabilirsiniz.

BOĞA: Kazançlarınıza odaklanacağınız 1 aylık döneme girdiniz. Geçmişte üzerinde çok çalışarak verdiğiniz emeklerin karşılığını alma zamanı. Yeni ve yaratıcı fikirler üretebileceğiniz bu haftayı değerlendirin. Önemli anlaşmaları 2 hafta sonraya bırakın.

İKİZLER: Ön planda olmak isteyeceğiniz ve de kendinizi göstereceğiniz bir aylık döneme girdiniz. Bu hafta aklınızla duygularınız arasında kalacaksınız. Konu kariyerse aklınızla, sağlığınızsa iç sesinizle hareket etmelisiniz. Sosyal çevreniz genişleyecek.

YENGEÇ: Daha içe dönükolacağınız, evden çıkmak istemeyeceğiniz bir sürece girdiniz. Daha çok mananın peşinde koşacaksınız. Bir kadının desteğiyle kısa vadeli amacınıza ulaşacaksınız. Duygularınızı, alışverişi vb. her şeyi abartacaksınız. Farkında olun.

ASLAN: Oldukça sosyal olacak ve arkadaşlarınızla bolca zaman geçireceksiniz. Aile büyükleriyle anlaşmakta zorlanacaksınız. Eğitim, hukuk, yurtdışı ve uzak akrabalarla ilgili konularda şans yanınızda. Soydan gelen genetik bir hastalık riskine dikkat edin.

BAŞAK: Hayattaki hedeflerinize yoğunlaşacaksınız. Sizden yaşça veya konum olarak üstte olanlarla iletişimde sorun çıkacak. Duygusal olarak eşiniz ya da ortağınızdan destek alacaksınız. Bir anda oluşan güzel gelişmelerle yüzünüz gülecek.

TERAZİ: Hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, turizm ve uzak yolculuklara yoğunlaşacaksınız. Daha önce boşanmış bir bekarsanız, yeni bir evlilik gündeminize gelebilir. Aldığınız sorumluluklar oranında siz de destekleneceksiniz.

AKREP: Ödemeler, krediya da miras ve ek gelir konuları haftanın ana teması. Geçmişte tamamlanmayan sorunlu işlerinizin neticeye bağlanacağı bir haftadasınız. İlişki ya da ortaklıklarda iç sesinizle hareket ederek, yenilikçi güzel değişiklikler yapabilirsiniz.

YAY: Evlilik ya da ortaklıkla ilgili konular bu haftanın gündemi. Yakın çevrenizdeki kadınlardan destek alacaksınız. Ticari işlerinizde yalanlara maruz kalacaksınız. Her söylenene güvenmeyin. Aşk veya çocukla alakalı şanslı etkiler devrede.

OĞLAK: Sağlığınıza odaklanabilir, gündelik koşturmacalarla yorulabilirsiniz. Evcil hayvanınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Bekarsanız, arkadaş çevrenizden yeni bir sevgili adayıyla tanışabilirsiniz. Ev, aile ve emlak konularında şans sizin yanınızda. Değerlendirin.

KOVA: Aile içindeki sorumluluklar zorlayabilir. Bekarsanız yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız da bu konuda bir gelişme olabilir. Uzun zamandır düşündüğünüz emlak yatırımını yapabilirsiniz.

BALIK: Ailenize, evinize daha çok zaman ayıracaksınız. Taşınma planınız varsa 5 Haziran sonrasına ertelemenizde yarar var. Bekarsanız evlilik için adım atabilirsiniz. Kazançlarınızı artırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Şans yanınızda olacak.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title