Aysun Koç - 23 - 29 Ocak haftalık burç yorumları - Haberler.com

Haberler
Haberler
Aysun Koç

Aysun Koç

Mühendis - Astrolog
23.01.2023 12:05

23 - 29 Ocak haftalık burç yorumları

Not: Doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir.

Instagram: aysunkoc.official

Youtube: Aysun Koç

KOÇ BURCU: Bekar koçlar kadersel ruh eşinizle tanışma ihtimalinizin yüksek olduğu bir hafta. Sizin için her anlamda da şanslı ve harekete geçmeyi destekleyen bir dönemdesiniz. Kariyerde dönüşüm zamanı.

BOĞA BURCU: Eşiniz ya da ortağınızdan destek alacaksınız. Kariyeriniz veya da kısa vadeli hedefinize ulaşmak için çabalayacaksınız. Eğitim, hukuk, yurtdışı ya da ticaret ile ilgili anlaşmalar yapabilirsiniz.

İKİZLER BURCU: Hafta sonuna doğru pek çok konuda harekete geçerek kısa vadeli amacınıza ulaşabilirsiniz. Bekarsanız sosyalleştiğiniz bir ortamda ruh eşinizle tanışma fırsatı var. Beklenmedik bir ödeme çıkabilir.

YENGEÇ BURCU: Kredi, miras, ek kazançlar ya da ameliyat gibi konular haftanın ana teması. Bekarsanız bu dönem evlenebilir ya da yeni bir ortaklık anlaşması yapabilirsiniz. Kariyer ve yakın vadeli hedefleriniz konusunda şanslısınız.

ASLAN BURCU: Evlilik veya ortaklıkla ilgili harekete geçme zamanı. Yurtdışı bağlantılı bir iş ortaklığı yapabilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizdeki anlaşmazlıkların yoluna gireceği bir hafta.

BAŞAK BURCU: Sağlık veya gündelik işlerinize yoğunlaşacaksınız. İş arıyorsanız bulabilirsiniz. Temponuz artıyor. Ortak bir işten ek gelir elde edebilirsiniz. Eşinizin kazancı artabilir. Ertelenen imzalı işler yeniden önünüze gelebilir.

TERAZİ BURCU: Bu hafta kadersel ruh eşinizle tanışabilirsiniz. Bir ödemenizi yapılandırabilirsiniz. Aşkınız ya da çocuğunuzla ilgili sorumluluk almanız gerekiyor. Hukuk, eğitim, yurtdışı konularındaki aksilikler düzelecek.

AKREP BURCU: Aile, ev, emlak işleriyle ilgili bazı yeni adımlar atmanız gerekiyor. Ancak bu durum sizi biraz zorlayacak gibi. Günlük koşturmaca içinde ruh eşinizle tanışma fırsatı var. Hastaysanız bir operasyon geçirebilirsiniz.

YAY BURCU: Evlilik ya da ortaklıkta bir süredir devam eden sorunları çözeceksiniz. Bekarsanız ruh eşinizle bu hafta sevgili olabilirsiniz. Yakın çevre ilişkileri, anlaşmalar ve iletişimin artacağı bir aylık döneme girdiniz.

OĞLAK BURCU: Kazançlarınıza yoğunlaşacaksınız. Yoğun çalışırsanız artış olacaktır. İptal olan imzalı işleriniz yeniden gündeme gelecek. Ev, aile ve emlak konularında şans yanınızda.

KOVA BURCU: Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edeceğiniz ve her konuda harekete geçmenizi destekleyen bir döneme girdiniz. Düşüncelerinizi dile getirmek istemeyeceksiniz. Yakın çevre gezileri ve iletişimde şanslı zamanlardasınız.

BALIK BURCU: Bedenen ve ruhen yalnız kalma ihtiyacınız yüksek. Ailede geri plana attığınız anlaşmazlıklarla yüzleşmeniz gerekiyor. Kadersel bir iş ortaklığına girebileceğiniz gibi, işyerinde kadersel eşinizle tanışabilirsiniz.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title