Aysun Koç - 18-24 Eylül haftalık burç yorumları - Haberler.com

Haberler
Haberler
Aysun Koç

Aysun Koç

Mühendis - Astrolog
18.09.2023 12:03

18-24 Eylül haftalık burç yorumları

Not : Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.

KOÇ BURCU : İş arıyorsan bu hafta istediğin şartlarda bir iş bulabilirsin. Anlaşmanın şartlarını yazılı olarak imzalaman daha iyi olacak. Evcil hayvan edinebilirsin. Haftasonu kadersel eşinle tanışma fırsatın var. Evlilik ya da ortaklığında mücadele vermen gerekiyor.

BOĞA BURCU : Bekarsan yeni ve kalıcı bir birlikteliğe başlayabilirsin. Çocuğunla ilgili güzel gelişmeler olacak. Yeni bir hobiye başlayıp, onu da işe çevirebilirsin. Aniden gelen güzel haberle çok sevineceksin. Sosyal çevrendeki insanlara çok fazla güvenmemelisin.

İKİZLER BURCU : Evin ya da ailenle ilgili konularda harekete geçme vakti. Taşınabilir, emlak alabilir veya evinde yeni düzenlemeler yapabilirsin. Ancak bazı konularda eksiklikler hayal kırıklığı yaratacak. Emlak alacaksan fiyatının doğru olup olmadığını iyice sorgulamalısın.

YENGEÇ BURCU : Eşin ya da ortağınla ilgili bir konuyu duygusal olarak çok abartacaksın. Bu ancak seni yorar. Aslında akılla yaklaşarak sağlam temeller oluşturma şansın var. Arkadaş çevrenden güzel bir haber alacaksın. Kendi adadığın işten bereketin artacak.

ASLAN BURCU : Kazançlarını artırmak için çaba harcayacaksın. Kendini daha değerli hissetmek için beslenmene dikkat edebilir ve spora başlayabilirsin. Haftasonu kadersel eşinle tanışabilirsin. Ödeme yaparken doğru ödeme yaptığından emin olmaya çalışmalısın.

BAŞAK BURCU : Duygusal olarak kendini kandırma eğiliminde olacaksın. Yurtdışı bağlantılı bir ticari anlaşma yapabilirsin. Ummadığın bir para kazanacaksın. Parayı değerlendirmede dikkatli karar vermelisin. Geçmişten gelen iletişim sorunları devam edebilir.

TERAZİ BURCU : Geçmişte yaptığın bazı hatalarla yüzleşmen gerekecek. Duygusal bir hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Ancak zorlansan da bu hafta kısa vadeli hedefine ulaşacaksın. Özellikle sorumluluk aldığın ve özveriyle emek verdiğin konularda amacına ulaşacaksın.

AKREP BURCU : Ön planda olmak isteyeceksin. Sabırsız ve öfkeli davranma ihtimalin yüksek. Bekarsan eski gençlik aşkınla tekrar biraraya gelerek evlenme şansın var. Evliysen eşinle dengeleri oturtacaksın. Güzel ve kalıcı bir ortak proje yapabilirsin.

YAY BURCU : Kariyerin veya kısa vadeli hedefin için harekete geçme zamanındasın. Harekete geçersen kalıcı değerler oluşturabilirsin. Ailen ya da evinle ilgili bir hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Duyguların içinde bir öfke patlaması yarattığı için bu durum dışa da yansıyabilir.

OĞLAK BURCU : Yüklü bir ödeme yapmak zorunda kalabilirsin. Uzun zamandır emek verdiğin konuda başarı elde edeceksin. Bekarsan aniden yeni bir aşk hayatına gelebilir. Hukuk, eğitim, yolculuk ya da yurtdışıyla ilgili konularda harekete geçme zamanı.

KOVA BURCU : Bu hafta alacak verecek işlerinde yanılgıya düşebilirsin. Çekeceğin kredi ya da bulacağın ek parayla bir emlak yatırımı ya da evine dekorasyon yapabilirsin. Bu hafta hedef veya kariyerinle ilgili konularda iç sesine güvenerek hareket edersen kazanırsın.

BALIK BURCU : Sezgilerine güvenerek ve de sorumlulukla hareket edeceksin. Evliliğin ya da ortaklığında bazı konularda yanılma riskin fazla. Görünenin ardındakini görmeye çalışmanda yarar var. Bekarsan evlilik teklifi alabilir, nikah masasına oturabilirsin.

title