Aysun Koç - 13-19 Mart haftalık burç yorumları - Haberler.com

Haberler
Haberler
Aysun Koç

Aysun Koç

Mühendis - Astrolog
13.03.2023 11:39

13-19 Mart haftalık burç yorumları

Tüm Burçlara Haftanın Notu: Bu hafta verilen sözlere güvenmeyin! Zehirlenmelere dikkat!

Instagram: aysunkoc.official

Youtube: Aysun Koç

KOÇ BURCU: Bu hafta da daha geri planda olmayı tercih edeceksiniz. Planlama ve hazırlık süreci olarak değerlendirebilirsiniz. Zehirlenme ve dolandırılma ya da kandırılma ihtimaliniz yüksek. Aman dikkat!

BOĞA BURCU: Gizli kadın düşmanlıklarına maruz kalacaksınız. Kalabalık ortamlarda sosyalleşeceksiniz. Önemli kararları haftaya bırakın. Gerçekleri göremeyebilirsiniz. Bir hayaliniz gerçekleşebilir.

İKİZLER BURCU: Harekete geçme isteğiniz yüksek. Kafanız çok bulanık olacağı için, önümüzdeki hafta aksiyon almanızda fayda var. Özellikle imzalı veya ticari işleri muhakkak erteleyin. İçe dönmek iyi gelir.

YENGEÇ BURCU: Hırsızlık ya da kayıp yaşama riskinizin yüksek olduğu bir hafta. Daha dikkatli olun. Bu hafta verilen sözlere güvenmeyin. Kısa vadeli hedefinize ulaşabilirsiniz. Emek verdiğiniz işlerde hakediş alacaksınız.

ASLAN BURCU: Kredi, prim, miras gibi konularda kafanız karışık olacağı için doğru karar veremeyeceksiniz. Bu nedenle önemli adımları haftaya bırakın. Sosyal çevrenizde de tartışma ve yanlış yönlendirilme riskiniz yüksek.

BAŞAK BURCU: Son üç hafta içinde harekete geçtiğiniz işlerinizi sonuca bağlayacaksınız. Evlilik ya da ortaklığınızda kafanız karışık olacak. Gerçekleri göremeyeceksiniz. Konuşmak için sonraki haftayı beklemeniz iyi olur.

TERAZİ BURCU: Bu hafta sağlık kontrolleri yaptırabilirsiniz. Temposu yüksek bir hafta. Gıda veya gaz zehirlenmesi ile sudan gelebilecek mikrobik rahatsızlıklara da dikkat edin. Evlilik ve ortaklıklarda şansınız yüksek.

AKREP BURCU: Bu hafta çocuğunuz ya da sevdiğinizle iletişimde yanılmalar olacaktır ve gerçekleri göremeyebilirsiniz. Olaylara daha temkinli yaklaşmalısınız. Kredi çekme, borç alma ya da verme işlerinizi haftaya erteleyin.

YAY BURCU: Ön planda olmak isteyeceksiniz. Eşiniz veya ortağınızla çatışma potansiyeliyle birlikte, aldanma-aldatma riskleri de yüksek bir hafta. Çocuk, aşk ve hobiler alanında şansınız devam ediyor.

OĞLAK BURCU: Yakın çevreyle ilişkilerinizde kafanız karışık olacak. Kime güvenip kime güvenmeyeceğinizi anlamakta zorlanacağınız için çok temkinli davranın. Önemli anlaşma ve kararları erteleyin.

KOVA BURCU: Kazançlarınızla ilgili anlaşmalarda verilen sözler yerine getirilmeyebilir. Bu nedenle net kararları ve imzayı 20 Mart sonrasına bırakın. Toplum için çalışmalarda da bulunacaksınız.

BALIK BURCU: Kafanızın karışık ve melankolik olacağınız bir hafta. Kandırılma, zehirlenme riskiniz oldukça yüksek. Aile içinde de sizi yanıltan kişiler mevcut. Bu hafta günlük işler dışında ekstra hareketler yapmayın.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title