Aysun Koç - 13-19 Haziran haftalık burç yorumları - Haberler.com

Haberler
Haberler
Aysun Koç

Aysun Koç

Mühendis - Astrolog
13.06.2022 11:35

13-19 Haziran haftalık burç yorumları

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: aysunkoc.official

Youtube: Aysun Koç

KOÇ: Bu hafta tatil isteğiniz artacak. Özellikle uzak yerleri keşfetmek isteyeceksiniz. Kilo almaya meyilli olduğunuz bir dönemdesiniz. Uzak kadın akrabalarla bir anda tansiyonlu diyaloglara girebilirsiniz. Ani tepki vermemeye çalışmanızda fayda var.

BOĞA: Aniden bir ortaklık anlaşması yapabilirsiniz. Bekarsanız da arkadaş çevrenizde tanışacağınız biriyle bir anda sevgili olabilirsiniz. Devam eden bir hastalığınız varsa bir operasyonla şifanızı bulabilirsiniz. Geçmişteki emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

İKİZLER: İki hafta içinde başlattığınız tüm işlerinizle ilgili neticeleri önümüzdeki iki hafta içinde alacaksınız. Sonuç ne olursa olsun sizin için iyi olan olacak. Bunu bilmenizde yarar var. Bu hafta kafanız biraz dağınık olacağı için önemli kararları haftaya erteleyin.

YENGEÇ: Fiziksel olarak evden çıkmak istemeseniz de, duygusal olarak yoğun tempoya girme isteğinde olacaksınız. Sağlık kontrolü yaptırabilirsiniz. Sosyal çevrenizden biriyle aniden bir ortaklık yapabilirsiniz. Ancak anlaşmayı iyice netleştirerek yapın.

ASLAN: Bu hafta aşkla ilgili güzel gelişmelere açık enerjiler var. Çocuğunuz varsa onunla daha çok ilgileneceksiniz. Geçmişten unuttuğunuz bir ödeme aniden gelebilir. Aile büyükleriyle ilgili bir sorun çıkabilir. Ancak alacağınız sorumluluklarla her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

BAŞAK: Yurtdışı, hukuk, turizm ya da ticaretle ilgili bir işten aniden güzel bir kazanç elde edeceksiniz. Ailenizden bir kadının maddi desteğini alabilirsiniz. Bu hafta ayrıca prim, kredi, miras gibi konularda da şanslısınız. Ancak dikkatinizin dağınık olacağı bir hafta.

TERAZİ: İki hafta içinde uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Uzak akrabalarınızla bu hafta daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Adım attığınız konuların sonuçlarını alacağınız bir hafta. Çalışıyorsanız bu hafta daha dikkatli çalışın, kafanızın karışma ihtimali ve hata yapma riskiniz yüksek.

AKREP: Kazançlarınızı elde ederken mücadeleci bir duygu halinde olacaksınız. Bekarsanız hayalinizdeki aşk kapınızı çalabilir. Çocuk konularında da güzel gelişmeler söz konusu. Sorumluluk aldığınız ölçüde destekleneceksiniz. Taşın altına elinizi koyun.

YAY: Burcunuzda gerçekleşecek dolunayla pek çok konuda tamam mı, devam mı kararı vereceksiniz. Harekete geçtiğiniz işlerle ilgili de sonuçları alacaksınız. İlahi korumanın güçlü desteğiyle, olan her neyse hayrınıza olacak. Bunun bilincinde olun yeter.

OĞLAK: Bedenen koşturmanız gerekse de, ruhen bir inziva halindesiniz. Maneviyata veya spiritüel konulara yöneleceksiniz. İletişimde kafanız dağınık olacak. Kandırılmaya müsait olduğunuz için, her duyduğunuza inanmayın ve doğruluğunu araştırın.

KOVA: Aşk, para veya ticari konularla ilgili çok takıntı yapacağınız bir hafta. Yersiz kuruntunun kimseye faydası olmaz. Biraz daha rahat olun, elinizden geleni yapıp, gerisini akışa bırakın. Yorularak çalışsanız da, bu emeklerinizin karşılığını misliyle alabileceksiniz.

BALIK: Gerçekleri görmekte zorlanacağınız, zihninizin dağınık olduğu bir dönemdesiniz. Bazı konularda da hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ani ve fevri hareket edebilirsiniz. Bunun kimseye faydası olmaz. Ev ya da iş değişikliği yapabilirsiniz.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title