Aysun Koç - 13-19 Eylül Haftalık Burç Yorumları - Haberler.com

13-19 Eylül Haftalık Burç Yorumları

13-19 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Not : Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram : astrologaysunkoc

KOÇ : Eşinizle bir tatile gitme isteğinde olacaksınız. Yeni bir eğitim almaya başlayabilirsiniz. Günlük hayatta mücadele ve zorluklarla uğraşmanız gerekecek. Sindirimle ilgili olarak sağlığınıza dikkat edin. Gerçekleri görmekte zorlanacağınız için ani değil, düşünerek hareket edin.

BOĞA : Çalışmalarınız oranında, kalıcı hak edişler alacağınız bir haftadasınız. İş arayanlar arkadaş çevreleri sayesinde yeni bir işe başlayabilir ya da güzel bir anlaşmayla işlerini geliştirebilirler. Bu hafta hırsızlık riskine karşı temkinli olmanızda yarar var.

İKİZLER : Haftaya bir kadından gelecek destekle başlayacaksınız. Sevgili veya çocuğunuzla daha çok ilgileneceksiniz. Bazılarınız yeni bir hobi edinebilirsiniz. Borsa benzeri yatırımlara yönelebilirsiniz. İş arayanlar yeni bir işe başlayabilirler. Mevcut işi olanlar değiştirebilir.

YENGEÇ : Genelde olduğu gibi; ailenize, evinize yoğunlaşacaksınız. Bir emlak yatırımı yapabilirsiniz. Bir kadınla geçmişten gelen sorunlar tekrar gündeminiz olabilir. Olaylara farklı bir yönden bakarsanız çözümü bulabilirsiniz. Kalıcı adımları destekleyen günlerdesiniz.

ASLAN : Duygusal olarak çok mücadeleci olacağınız için, dengeyi kaçırırsanız kavga edebilirsiniz. Yurtdışı, hukuk, eğitim, turizm gibi konularda yanıltıcı enerjiler yüksek olduğundan iyice düşünerek kararlar alın. Yoksa sonu hayal kırıklığı olabilir.

BAŞAK : Kendinize bakım yapabilir veya farklı konularda kendinizi yenileyebilirsiniz. Özellikle çarşamba günü öğleden sonra her konuda harekete geçmek için çok güzel. Dikkat etmeniz gereken tek şey, gerçekleri görememe veya hayalci yaklaşım.

TERAZİ : İçe dönük olduğunuz, manevi veya spiritüel konulara yoğunlaşacağınız bir hafta. Aileden biri nedeniyle geçmişte yapılmayan bir ödeme ansızın karşınıza çıkabilir ya da kardeşiniz için bir masraf yapmanız gerekebilir. Yapacağınız bir anlaşmayla moral bulabilirsiniz.

AKREP : Aşk ve parayla ilgili konularda şanslı bir döneme girdiniz. Duygusal anlamda ani ve fevri davranma eğiliminde olacaksınız. Zaten aklınızla, kalbiniz de çelişeceği için her konuda iyice düşünerek hareket etmeniz iyi olur. Bir gayrimenkul alabilirsiniz.

YAY : Kariyerinizi ve konumunuzu korumak için mücadele edeceksiniz. Ön planda olmak isteyeceksiniz. Eş veya ortağınızla geçmişten gelen sorunlar bu hafta had safhaya çıkabilir. Bireysel düşünmek yerine, karşı tarafın açısında da bakarsanız daha iyi sonuç alırsınız.

OĞLAK : Ektiklerinizi biçmek için güzel enerjiler mevcut. Ancak mantığınızla, duygularınızın örtüşmeyeceği enerjiler var. Genelde de olduğu gibi aklınızla hareket ve olaylara daha geniş perspektiften bakarsanız yol alırsınız. Çarşamba öğleden sonrayı değerlendirin.

KOVA : Özveriyle emek verdiğiniz; eğitim, hukuk, dış ticaret ya da turizm işlerinizle ilgili, aldığınız sorumluluk kadar hak ediş alacaksınız. Ancak bu hafta çıkacak bazı krizleri de iyi yönetmeniz gerekiyor. Ailenizin de ortak kararıyla hareket etmeniz daha iyi olacak.

BALIK : Evlilik veyahut ortaklı işlerinizde güç mücadelesi nedeniyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu konularda yanılma ve hayal kırıklıkları olabilir. Hisler ve kalp sesinize değil, aklınızla odaklanarak karar verin. Birden çıkan geçmişte unutulmuş ödemelere dikkat.

Yorumlar
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title