Yazar Ergün P. Hastaneye Kaldırıldı

Yazar Ergün P. Hastaneye Kaldırıldı

Ümraniye'de Ele Geçirilen Patlayıcılara İlişkin Soruşturma Kapsamında, Ankara'da Düzenlenen Operasyonda Gözaltına Alınarak, İstanbul'a Getirilen Yazar Ergün P, Göğüs Ağrısı Şikayetiyle Hastaneye Kaldırıldı.

Yazar Ergün P. Hastaneye Kaldırıldı

Ümraniye'de ele geçirilen patlayıcılara ilişkin soruşturma kapsamında, Ankara'da düzenlenen operasyonda gözaltına alınarak, İstanbul'a getirilen Yazar Ergün P, göğüs ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

İstanbul'a getirilen ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde gözaltında bulunan P, dün gece başlayan ve bugün şiddetlenen göğüs ağrısı nedeniyle Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Hastane yetkilileri, halen acil serviste müşahede altında tutulan Ergün P'nin sağlık durumunun iyi olduğunu, EKG'sinin çekildiğini ve gerekli tetkiklerin devam ettiğini ifade etti.

Ergün P'nin avukatı Kemal Kerinçsiz de mahkemeye yaptığı başvuru üzerine müvekkilinin tam teşekküllü bir hastaneye sevk edilmesine karar verildiğini belirtti. Kerinçsiz, Ergün P'nin daha önce kalp damarlarının değiştirildiğini ifade ederken, gözaltında ilaçlarını düzenli alamadığını öne sürdü.

Kaynak: AA