Yaz Tatilini Babası ile Ayakkabı Atölyesinde Geçiriyor

Yaz Tatilini Babası ile Ayakkabı Atölyesinde Geçiriyor

Antakyalı Cemil Fakıoğlu Yaz Tatilini Babası ile Ayakkabı Atölyesinde Geçiriyor. Akranları 5 Yıldızlı Tatiller de Denizin, Güneşin ve Kumun Tadını Çıkartırken O Bali Kokuları Arasında Ayakkabı Atölyesinde Okul Harçlığını Çıkartmanın Mücadelesini Veriyor.

Yaz Tatilini Babası ile Ayakkabı Atölyesinde Geçiriyor

Antakyalı Cemil Fakıoğlu yaz tatilini babası ile ayakkabı atölyesinde geçiriyor. Akranları 5 yıldızlı tatiller de denizin, güneşin ve kumun tadını çıkartırken o bali kokuları arasında ayakkabı atölyesinde okul harçlığını çıkartmanın mücadelesini veriyor.

Babası Hanifi Fakıoğlu'nun, 36 yıldır ayakkabı imalatı yaptığını aktaran lise ikinci sınıf öğrencisi Cemil Fakıoğlu, sıvasız, boyasız, bali kokularının yoğun olarak hissedildiği mekânlarda günde 12 saat çalıştıklarını söyledi.

Ürettikleri bir birinden şık ayakkabıları müşterilerinin ayağında gördüklerinde çok heyecanlandıklarını belirtti.

Cüzi bir miktar para karşılığında okul çıkışlarında ve yaz tatillerinde babasına yardım ederken okul harçlığını çıkartan Cemil Fakıoğlu, babasının yanında çalışmaktan dolayı mutluluğunu ifade etti.

Gelecek hayallerini aktaran Fakıoğlu, üniversiteyi bitirdikten sonra ayakkabı atölyesinden kurtulmak istediğini sözlerine ekledi.

Kaynak: CHA