Yaz Spor Okulları'nda Veda Zamanı

Yaz Spor Okulları'nda Veda Zamanı

Yoğun ilgi gören Foça Belediyesi Yaz Spor Okulları'nın 2015 Yılı başarıyla sona erdi.

27.08.2015 13:54 | Son Güncelleme: 27.08.2015 13:55
Yaz Spor Okulları'nda Veda Zamanı

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, son antrenmanlarını yapan küçük sporcularla bir araya geldi.
Onbir yıl boyunca aralıksız devam eden spor okullarından çok olumlu geri dönüşler aldıklarını belirten Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ; Spor Okulları'nın, Kış Mevsimi'nde de süreceğini ve okulların açıldığı ilk haftanın ardından konuyla ilgili planlama toplantısı yapacaklarını belirtti.

Başkan Demirağ; "Sevgili çocuklar, eminimki spor okulumuzda yaptığınız antrenmanlar büyüme, gelişme ve sürecinize çok olumlu katkılar sağlamıştır. Hem eğlenip, hem öğrendiğiniz çok keyifli bir süreci geride bıraktınız. Ancak, çalışmalarımız kışında sürecek. Vereceğimiz çok kısa bir aranın ardından yeniden spor okullarımızda sizlerle bir araya geleceğiz. Yeni Eğitim-Öğretim Dönemi'nde hepinize başarılar dilerim. Lütfen beslenmenize çok dikkat edin ve derslerinize çok çalışın. Öğretmenlerinizi ve anne-babanızı üzmeyin. Hepinize sağlıklı, mutlu günler diliyorum"dedi.
Foça Belediye Spor Kulübü'nün, Foça, Bağarası ve Yeni Foça'daki 3 ayrı salonda uzman antrenörler idaresinde gerçekleştirdiği yaz okulunda, 299 öğrenciye Basketbol ve Voleybol eğitimi verildi.

Ücretsiz olarak sunulan yaz spor okullarına katılan öğrenciler ve öğrenci velileri, bu hizmetten dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, Belediye Başkanı Gökhan Demirağ'a teşekkür etti.

Kaynak: Bültenler

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
title