Yaz Spor Okullari Kayıtlarında Son Gün

Yaz Spor Okullari Kayıtlarında Son Gün

Gebze Belediyesi Tarafından Her Yıl Okulların Tatile Girmesinden Sonra Açılan Yaz Spor Okullarına Kayıtlar 25 Haziran 2010 Cuma Günü Sona Eriyor.

Yaz Spor Okullari Kayıtlarında Son Gün

5-13 yaş grubundaki çocuklara yönelik olarak açılan yaz spor okullarına katılmak isteyen öğrencilerin kayıtlarını mesai saati bitimine kadar yapması gerekiyor.

28 HAZİRAN'DA ÇALIŞMALAR BAŞLAYACAK

Gebze Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri, yaz spor okullarının bu yıl 10 ayrı branşta faaliyet göstereceğini bildirdi. Yaz spor okulları futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, karate, güreş, jimnastik, izcilik, halk oyunları ve atletizm branşlarında açılacak. Öğrenciler bir ana branş bir de seçmeli branş tercihinde bulunabilecek. Tüm branşlarda okullar 28 Haziran Pazartesi günü faaliyete başlayacak.

YAZ SPOR OKULLARI KAYIT YERİ

Gebze Belediyesi yaz spor okulları kayıtları, eski Sümeyye Hatun Hastanesi'nin faaliyet gösterdiği Gebze Belediyesi Ek Hizmet Binası'ndaki Gebze Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne yapılacak. Kayıt yaptırmak isteyen 5-13 yaş grubundaki öğrencilerin nüfus cüzdanı fotokopisi ve sağlık raporu ile birlikte başvuru yapması gerektiği bildirildi. Çocuklarını kaydetmek isteyen aileler Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün 644 56 89 No'lu telefonundan ve www.gebze.bel.tr adresinden bilgi alabilecek.

OKULLARIN FAALİYET GÖSTERECEĞİ SPOR SAHALARI

Gebze Belediyesi Yaz Spor Okulları aşağıda ismi yazılı spor sahalarında faaliyet gösterecek:

Gebze Kapalı Spor Salonu, Gebze Metin Oktay Stadı, Çamlıtepe Halı Saha, Has Yıldız Halı Saha, Körfez Halı Saha, Yıldırım Halı Saha, Ada Halı Saha, Maxi Halı Saha (Huzurkent Yanı), Çayırova Halı Saha (Adem Yavuz), Otoban Halı Saha ve Mimar Sinan Halı Saha.

Yetkililer, kayıt için başvuruda bulunmak isteyen öğrencilerin www.gebze.bel.tr adresinden veya yukarıda ismi yazılı spor sahalarından da başvuru formu alıp doldurabileceğini bildirdi.