Yay-sat Bayileri Zaman'ın İftarında Buluştu
Haberler » Güncel » Haber

Yay-sat Bayileri Zaman'ın İftarında Buluştu

Yay-sat Bayileri, Zaman Gazetesinin İftarında Buluştu. Özel İkbal İlköğretim Okulu Bahçesinde Yaklaşık 35 Bayinin Katılımı ile Gerçekleştirilen İftarın Gelecek Yıllarda da Yapılması Planlanıyor.

Yay-sat Bayileri Zaman'ın İftarında Buluştu

Yay-Sat bayileri, Zaman gazetesinin iftarında buluştu. Özel İkbal İlköğretim Okulu bahçesinde yaklaşık 35 bayinin katılımı ile gerçekleştirilen iftarın gelecek yıllarda da yapılması planlanıyor.

Zaman gazetesi Adıyaman temsilciliğinin organize ettiği iftar yemeğine, Yay-Sat son satışçıları yoğun ilgi gösterdi. Zaman gazetesi Adıyaman Temsilcisi Mustafa Kaya, Ramazan ayını vesile ederek gazete son satışçıları arasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla iftar vermeyi düşündüklerini belirtti.

Temsilcilik ve bayilerde gazete satışının artırılması konusunda görüş alışverişinin yapıldığı iftar yemeğinde, bayiler yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi. Kaya, "Bu tür toplantıları zaman buldukça yapacağız. Amacımız sizlerle tanışmak ve tırajımızın artırılması konusunda bilgi alış verişinde bulunmak." dedi.

Adıyaman Yay- Sat Baş Bayi Sorumlusu Nursel Erdoğan ise böyle bir organizenin ilk defa gerçekleştiğini söyleyerek, "Bizim için çok verimli bir toplantı oldu. Bir araya gelmelerin gazete satışlarımızı doğrudan etkileyeceğini düşünüyorum. Bu organizasyonu gerçekleştiren gazetesi sorumlularına çok teşekkür ediyorum." diye konuştu. (CİHAN)