YAVUZ SULTAN SELİM HABERLERİ

YAVUZ SULTAN SELİM HABERLERİ

Yavuz Sultan Selim haber, Yavuz Sultan Selim son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yavuz Sultan Selim - 29.3.2020
Havada leylek şöleni
AFRİKA'DAN AVRUPA'YA GÖÇ YOLCULUĞU Afrika'dan geri dönüş yolunda en dar geçit olarak kullanılan İstanbul'da Sarıyer, üçüncü havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile Kuzey Ormanları civarında bugünlerde binlerce leylek görmek mümkün.
Yavuz Sultan Selim - 13.3.2020
YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ SİSTE KAYBOLDU
Sabah saatlerinde İstanbul Boğazı ve çevresinde etkili olan sis, akşam saatlerinde ise Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Karadeniz'de etkisini sürdürdü.
Yavuz Sultan Selim - 12.3.2020
MANİSA Festivalde saçılacak 7 ton mesir macunu hazırlanıyor
MESİR MACUNUNUN TARİHÇESİ Osmanlı Padişahı Yavuz Sultan Selim'in eşi, Kanuni Sultan Süleyman'ın annesi Hafsa Sultan Manisa'da bir ara hastalanır.
Yavuz Sultan Selim - 10.3.2020
Kuzey Marmara Otoyolu'nun Kocaeli kesiminde çalışmalar sürüyor
  KUZEY Marmara Otoyolu'nda çalışmaların büyük bir bölümü tamamlandı. 21 Aralık 2020 tarihinde bitirilmesi hedeflenen dev projenin, Kocaeli geçişinde de asfaltlama ve gişelerin yapım çalışmaları devam ediyor.  İstanbul, Kocaeli ve Sakarya trafiğini rahatlatması beklenen ve 21 Aralık 2020 tarihinde tamamlanması planlanan Kuzey Marmara Otoyolu'nda çalışmaların büyük bir bölümü tamamlandı. Toplam maliyeti 13,6 milyar lira olan ve iki kıtayı birleştirerek aynı anda 4 aracın yan yana geçebileceği tünelleriyle dünyada bir ilk olan Kuzey Marmara Otoyolu'nun Kocaeli kesiminde asfaltlama ve gişelerin yapım çalışmaları devam ediyor. 400 kilometrelik projenin toplamında, 8 tünel 30 viyadük, 143 köprü, 96 alt geçit, 73 üst geçit, 600 menfez bulunacak. Yaklaşık 52 kilometre uzunluğa sahip olacak olan Kuzey Marmara Otoyolu Dilovası Liman Bağlantı Yolu-İzmit arasındaki projenin 5'inci kısmında 5 tünel, 6 viyadük, 2 köprü yer alıyor.  400 KİLOMETRE UZUNLUĞUNDA  Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada projenin 400 kilometre uzunluğunda olduğu belirtilerek, "Dünyanın en büyük metropollerinden biri ve kıtalar arası geçit konumunda olan İstanbul'un, bu önemli konumuna yakışan yeni bir otoyol ağı ile mevcut sistemin yükünü azaltması hedeflenen Kuzey Marmara Otoyolu toplam 400 kilometre uzunluğundadır. Kuzey Marmara Otoyolu Projesi, şehir içinde ve mevcut boğaz köprülerindeki trafik yoğunluğunu azaltarak, araçların şehir içi trafiğine girmeden erişim kontrollü, yüksek standartlı, kesintisiz, emniyetli ve konforlu bir yol ile transit geçişinin sağlanması amacıyla projelendirilmiştir. Kuzey Marmara Otoyolu, yapımının tamamlanması ile Kınalı Mevkiinde, Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu'na, Gebze'de, Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'na, 8 ayrı noktada ise mevcut TEM Otoyolu'na entegre olacaktır." denildi.  YIL SONUNDA TAMAMLANACAK  Projenin 7 kesimden oluştuğu ifade edilen Karayolları Genel Müdürlüğü açıklamasında, şu bilgilere yer verildi:   "Kuzey Marmara Otoyolu Projesi 7 kesimden oluşmaktadır. Projenin Kesim-3 olarak adlandırılan 148 kilometre uzunluğundaki Odayeri- Paşaköy Kesimi 26 Ağustos 2016 tarihinde tamamlanarak trafiğe açılmıştır. Proje kapsamında yapımı tamamlanan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ise 59 metre genişliği ile dünyanın en geniş, 322 metre yüksekliğiyle dünyanın en yüksek kulelerine sahip, 1408 metre uzunluğuyla üzerinden raylı sistem geçen dünyanın en uzun asma köprüsü olma özelliklerini taşımaktadır.
Yavuz Sultan Selim - 8.3.2020
ERDOĞAN: CHP ZİHNİYETİ SİZİN GÜCÜNÜZ, KUVVETİNİZ KANAL İSTANBUL'U ENGELLEYEMEYECEK
  "SİZİN GÜCÜNÜZ, KUVVETİNİZ KANAL İSTANBUL'U ENGELLEYEMEYECEK" Kanal İstanbul projesinin stratejik bir adım olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu mesajları verdi:   "Yavuz Sultan Selim Köprüsü üçüncü altın boynuz oldu mu boğazda, oldu.
Yavuz Sultan Selim - 8.3.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Silivri'de halka hitap etti Açıklaması
Hem Silivri Belediyesini hem de AK Parti Silivri İlçe Teşkilatını ziyaret etme kararı alarak vatandaşlara selam vermek istediğini belirten Erdoğan, şöyle konuştu: "Sizlerle uzun ince bir yoldayız, gidiyoruz gündüz gece. Ama sizlerle uzun ince gideceğimiz, daha çok gideceğimiz yol var. Malum bu yol sıradan bir yol değil, buradan arabanıza bindiğinizde Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nden İzmir'e kadar gidebilirsiniz.
Yavuz Sultan Selim - 7.3.2020
FATİH'TE KOCASI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN KADIN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde yaşayan bir çocuk annesi 32 yaşındaki bankacı Pınar Baykan dün evinde bıçaklanarak öldürülmüştü.
Yavuz Sultan Selim - 7.3.2020
FATİH'TE BANKACI KADIN CİNAYETİ;  KATİL ZANLISI EŞ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi Aşık Paşa Sokak'ta bulunan 4 katlı binanın 3.
Yavuz Sultan Selim - 6.3.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Olay, Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi Aşık Paşa Sokak'ta bulunan 4 katlı binanın 3.
Yavuz Sultan Selim - 6.3.2020
(Öldürülen kadının fotoğrafıyla) FATİH'TE DEHŞET; BANKACI KADIN BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜ
Olay, Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi Aşık Paşa Sokak'ta bulunan 4 katlı binanın 3.
Yavuz Sultan Selim - 6.3.2020
Evinde ölü olarak bulunan kadının kocası gözaltına alındı
Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi Aşıkpaşa Sokak'ta 4 katlı bir apartmanda oturan 32 yaşındaki banka çalışanı Pınar Baykan'dan haber alamayan akrabaları durumu polise bildirmişti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yavuz Sultan Selim Haberleri | Yavuz Sultan Selim Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Yavuz Sultan Selim haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yavuz Sultan Selim kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı müjdesini vermişti çalışmalar bugün başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 21:09:07. #1.15#
title