Yavuz Dizdar Haberleri

Yavuz Dizdar haber, Yavuz Dizdar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yavuz Dizdar: 24 Kasım Öğretmenler GünüYavuz Dizdar 24.11.2017
Yavuz Dizdar 19.11.2017
İmmunoloji Kanser ve Otizm Konferansı"
Kınacı, otizmin de genetik bir altyapıdan geldiğini ifade ederek, şunları kaydetti: "Genetik altyapı bağırsak geçirgenliğini bozuyor. Bağırsak geçirgenliğinin bozulması, bir takım enzimlerin üretimlerini, hormonların yapımını bozuyor. Yetersizlikler oluşuyor, metabolik faaliyetler bozuluyor, bunun neticesinde ağır metaller birikiyor, kan-beyin bariyeri bozuluyor. İstemediğimiz toksik ürünlerin beyne ulaşması sonucunda beyinde bir enflamasyon oluşuyor ve bu da otizme yol açıyor. Otizm zincirin son halkası. Otizme gelene kadar çocuklar pek çok problemi yaşıyor. Otizm bağışıklık sisteminin düşük olmasından da kaynaklanıyor. Bağışıklık sisteminin yüzde 80'i bağırsaktan geçiyor. Bağırsak sistemindeki bozukluk bağışıklık sisteminin düşüklüğüne neden olur. Kanserin de otizmin de sebebi budur. Aslında birbirinden çok farklı görülmelerine rağmen ana sebepleri ve altyapısı aynı olan problemlerdir." Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar da doğal beslenmenin önemli olduğunu vurgulayarak, ambalajlı gıdaların raf ömrünün uzatılması için içinden bazı maddelerin alındığını, bunun da insan sağlığını olumsuz etkilediğini anlattı.
Yavuz Dizdar 10.11.2017
Uluslararası İmmünoloji/otizm/kanser" Konferansı
İmmunoloji/ Otizm/ Kanser ilişkisinin paylaşılacağı konferansın konuşmacıları arasında; Dünya Sağlık Vakfı Başkanı ve ELN (European Laboratory of Nutrients) Direktörü Prof. Emar Vogelaar, hem Autism Research hem de Autism Medical Institute'nün başkanlıklarını yürüten Nükleer Tıp Uzmanı Dr. Necip Cem Kınacı, Radyasyon Onkolojisi Uzmanı ve İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yavuz Dizdar ve Synevo Laboratuvarları Medikal Direktörü Klinik Biyokimya Uzmanı Dr.
Yavuz Dizdar 10.11.2017
Doç. Dr. Dizdar'dan Meyve Suyu Nektarına Vergi İddiası
Doç. Dr. Yavuz Dizdar, meyve suyu nektarlarına vergi geleceğini iddia ederek, ’Nektarlara vergiye hayır’ kampanyası başlattığını duyurdu.
Yavuz Dizdar 17.10.2017
Uzmanlardan Korkutan Baz İstasyonu ve Cep Telefonu Uyarısı
UZMANLAR baz istasyonları ile cep telefonlarının yaydığı elektromanyetik dalgaların insan sağlığını etkilediğini ifade ediyor. Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Selim Şeker, "Elektromanyetik radyasyon insanlara ve doğaya büyük bir zarar vermektedir" dedi. Yard. Doç. Dr. Yavuz Dizdar da "Sağa sola, her tarafa baz istasyonu kurulması makul, mantıklı bir yaklaşım değil.
Yavuz Dizdar 17.10.2017
Dha İstanbul Bülteni - 2
HİÇ OTOMOBİLLERİ OLMADIĞI ORTAYA ÇIKTI Soruşturmada araç kiralama şirketinin bir tane bile otomobilinin olmadığı ortaya çıktı. Poliste yapılan sorgularında suçlamaları kabul etmeyen şüpheliler adliyeye sevk edildi.  Görüntü Dökümü: ------------ -Şüphelilere yapılan operasyonun görüntüsü -Şüphelilerin adliyey sevki 17.10.2017 - 10.30 Haber Kodu : 171017027 ============================= 5- UZMANLARDAN KORKUTAN BAZ İSTASYONU VE CEP TELEFONU UYARISI Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Selim Şeker,  "Elektromanyetik radyasyon insanlara ve doğaya büyük bir zarar vermektedir" Doç. Dr. Yavuz Dizdar, "Sağa sola, her tarafa baz istasyonu kurulması makul mantıklı bir yaklaşım değil.
Yavuz Dizdar 17.10.2017
Dha İstanbul - Uzmanlardan Korkutan Baz İstasyonu ve Cep Telefonu Uyarısı
Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Selim Şeker, "Elektromanyetik radyasyon insanlara ve doğaya büyük bir zarar vermektedir"Doç. Dr. Yavuz Dizdar,"Sağa sola, her tarafa baz istasyonu kurulması makul mantıklı bir yaklaşım değil. Firmalar biraz kolaycılığa kaçıyorlar.
Yavuz Dizdar 16.10.2017
Kanserden Korunmak Mümkün Mü?
Akasya Sohbetleri'nin bu haftaki konuğu, İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Radyasyon Onkolojisi Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Yavuz Dizdar olacak.
Yavuz Dizdar 14.7.2017
Onkolog Doç. Dr. Yavuz Dizdar da Fruktoz Tartışmasına Katıldı
ONKOLOG Doç. Dr. Yavuz Dizdar fruktoz ile ilgili tartışmalara istinaden açıklamalarda bulundu.
Yavuz Dizdar: Dha İstanbul Bülteni - 1Yavuz Dizdar 22.6.2017
Yavuz Dizdar: Dha İstanbul Bülteni - 3Yavuz Dizdar 18.5.2017
Yavuz Dizdar 18.5.2017
Dha İstanbul- Bakırköy'de Tankerle Süt Dağıtımı
Haber-Kamera: Sinan BİLGİLİ-İSTANBUL DHA İstanbul Ziraat Odası, süt tüketiminin arttırılmasına yönelik bilincin oluşturulması amacıyla bedava süt dağıttı.  Bakırköy Cumhuriyet Meydanı'nda öğrencilere ve halka 30 tonluk tankerden taze sıcak süt dağıtımı yapıldı.  Meydana kurulan tankerden sürahilere boşaltılan süt, bardaklarla vatandaşlara dağıtıldı.  Vatandaşlar ve öğrenciler Çatalca'nın köylerinden sabah erken saatlerde toplanan sütün tadına baktı.Etkinliğe İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü öğretim üyesi Yard. Doç. Dr Yavuz Dizdar da katıldı.
Yavuz Dizdar 4.12.2016
Şekerde "Kota" AB Yasaklarının Kalkmasıyla Daha Çok Tartışılacak
Onkoloji uzmanı Prof. Dr. Yavuz Dizdar da insan metabolizmasına ilişkin yaptığı çalışmalar sonucunda, şekerin gerekli bir besin maddesi olduğuna kanaat getirdiğini belirterek, "Ancak bunun tüketim ile ilişkisi var.
Yavuz Dizdar: Karatay Yoğurt MayaladıYavuz Dizdar 8.10.2016
Yavuz Dizdar 11.5.2016
O Tavuğu 'Yutmayız'
"Dünyayı Tüketmek" [1] raporunu kamuoyuyla paylaşan Greenpeace, uzman isimlerin bulunduğu "Bile Bile Lades: Endüstriyel Tavukçuluk İçin Yolun Sonu" başlıklı bir panel düzenledi. Panele katılan ZMO İstanbul Şube Başkanı Ahmet Atalık, Çiftçi-SEN Genel Başkanı Abdullah Aysu ve İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü'nden Dr. Yavuz Dizdar hayvancılık ve tavukçuluk sektörünün gerçek yüzünü kamuoyuyla paylaştı.
Yavuz Dizdar 21.2.2016
Eskişehir'den Kısa Kısa
Yoğurt, süt, beyaz et gibi yiyecekler sayesinde sağlıklı beslendiği zannedildiğini anlatan Dr. Yavuz Dizdar, "Kimse bilmiyor ki o gıdaların doğal olmayanları sağlığımızı mahvediyor.
Şu an buradasınız: Yavuz Dizdar Haberleri | Yavuz Dizdar Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Yavuz Dizdar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yavuz Dizdar kimdir, hayatı ve biyografisi. Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar'dan 'Tencere Yemeği' Çağrısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.7.2020 10:19:56. #1.14#
title