YAVUZ BİNGÖL HABERLERİ

Yavuz Bingöl haber, Yavuz Bingöl son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yavuz Bingöl - 18.06.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Serdar Ortaç ve Sinan Akçıl izleyiciyle buluştu
Serdar Ortaç ve Sinan Akçıl'ın ardından devam edecek olan konserlerde, Muazzez Ersoy-Zekai Tunca, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz-Ceyhun Çelikten, Ebru Yaşar-Bülent Serttaş, Selami Şahin-Nükhet Duru, Hande Yener-Kutsi, Murat Dalkılıç-Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl-Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak-Gülay, Zerrin Özer-Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak-Şükriye Tutkun, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli-Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.
Yavuz Bingöl - 16.06.2020
"İstanbul Yeditepe Konserleri" kapsamında Coşkun Sabah ve Işın Karaca izleyiciyle buluştu
Sabah ve Karaca'nın ardından Serdar Ortaç-Sinan Akçıl, Muazzez Ersoy-Zekai Tunca, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz-Ceyhun Çelikten, Ebru Yaşar-Bülent Serttaş, Selami Şahin-Nükhet Duru, Hande Yener-Kutsi, Murat Dalkılıç-Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl-Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak-Gülay, Zerrin Özer-Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak-Şükriye Tutkun, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli-Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.
Yavuz Bingöl - 16.06.2020
Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri" devam ediyor
İletişim Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri", Bingöl'deki deprem nedeniyle verilen 2 günlük aranın ardından devam ediyor.
Yavuz Bingöl - 12.03.2020
Kültür ve Turizm Bakanlığınca hazırlanan "Halide Edib Adıvar" kitabı okurla buluştu
Katılımcılara kitabın hediye edildiği programa ayrıca aralarında Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. İskender Pala, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, Türk Kültürüne Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Yılmaz, İKSV Genel Müdürü Görgün Taner, TÜRSAK Başkanı Elif Dağdeviren, Beşir Ayvazoğlu, Yavuz Bingöl'ün bulunduğu kültür ve sanat dünyasından birçok isim katıldı.
Yavuz Bingöl - 06.03.2020
Yalova Belediye Başkan Vekilliği görevine Mustafa Tutuk seçildi
AK Parti'li üye Mustafa Tutuk'un, salt çoğunluğun arandığı üçüncü turda 17 oyla Belediye Başkan Vekili seçildiği oturumda, diğer aday CHP'li üye Yavuz Bingöl 13 oyda kaldı.
Yavuz Bingöl - 14.02.2020
İYİLİK SENFONİSİ İSTANBUL ADALET SARAYI'NDA KONSER VERDİ
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı Metin Sabancı Spastik Çocuklar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda düzenlediği konsere İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan ve sanatçı Yavuz Bingöl katıldı.
Yavuz Bingöl - 14.02.2020
"İYİLİK SENFONİSİ "İSTANBUL ADALET SARAYI'NDA KONSER VERDİ
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı Metin Sabancı Spastik Çocuklar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda düzenlediği konsere İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan ve sanatçı Yavuz Bingöl katıldı.
Yavuz Bingöl - 14.02.2020
Yavuz Bingöl ve Yararlı Ceylanlar Kulübü'nden İstanbul Adliyesi'nde konser
Sanatçı Yavuz Bingöl, Yararlı Ceylanlar Kulübü'nün İstanbul Adalet Sarayı'nda düzenlediği "İyilik Senfonisi" etkinliğine katılarak, engelli çocuklarla şarkı söyledi.
Yavuz Bingöl - 22.01.2020
İçişleri Bakanı Soylu, Türkiye Polis Radyosu Lansmanı'nda konuştu Açıklaması
Ayrıca lansmana katılan Cengiz Kurtoğlu, Yavuz Bingöl, Serdar Ortaç, Demet Akalın, Yusuf Güney, Ekin Uzunlar, Sinan Akçıl, Alişan da sevilen şarkılarını seslendirdi.
Yavuz Bingöl - 31.12.2019
Diyarbakır anneleri 120 gündür evlatları için nöbette
Sanat camiası annelerin yanındaydı Aralarında Hülya Koçyiğit, Muazzez Ersoy, Gülben Ergen, Yavuz Bingöl, Hasan Kaçan, Cengiz Kurtoğlu, Ahmet Yenilmez, Bahadır Yenişehirlioğlu ve Hanifi Koç'un da bulunduğu çok sayıda sanatçı ve oyuncu, ziyaretleriyle annelerin sesine kulak verdi, evlatlarına kavuşmaları temennisinde bulundu.
Yavuz Bingöl - 26.12.2019
Yavuz Bingöl, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Türk halk müziği sanatçısı Yavuz Bingöl, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Yavuz Bingöl - 24.12.2019
Yavuz Bingöl ve Alim Qasimov aynı sahneyi paylaştı
Yavuz Bingöl ve Alim Qasimov, "İstanbul Uluslararası Halk Müzikleri Festivali" kapsamında konser verdi.
Yavuz Bingöl - 22.12.2019
İstanbullular bu hafta kültür ve sanata doyacak
Sahne sanatları ve konserler Bu yıl ikincisi düzenlenen "İstanbul Uluslararası Halk Müzikleri Festivali", 23 Aralık'ta Grand Pera'da Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu konseriyle başlayacak. Festivalin ikinci gününde ise Yavuz Bingöl vereceği konserde, kadim Anadolu türkülerinden oluşan bir repertuvarla sahne alacak.
Yavuz Bingöl - 19.12.2019
Uluslararası Halk Müzikleri Festivali yerli ve yabancı sanatçıları ağırlayacak
Müzikal içeriği Yavuz Bingöl Sanat Merkezi (YBSM) tarafından hazırlanan festivalin detayları, YBSM'de düzenlenen basın toplantısında açıklandı.
Yavuz Bingöl - 12.12.2019
"İstanbul 2. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali" 23 Aralık'ta başlayacak
Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Beyoğlu Belediyesi ile Sanat Hayattır Derneği tarafından düzenlenen festivalin müzikal içeriği Yavuz Bingöl Sanat Merkezi tarafından hazırlandı.
Yavuz Bingöl - 11.12.2019
İstanbul 2. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali 23 Aralık'ta!
Geçen yıl içeriği ve etkileyici programı ile halk müziği alanında fark yaratan İstanbul Uluslararası Halk Müzikleri Festivali, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Beyoğlu Belediyesi ve Sanat Hayattır Derneği tarafından düzenleniyor. Festivalin müzikal içeriği Yavuz Bingöl Sanat Merkezi tarafından hazırlandı.
Yavuz Bingöl - 02.12.2019
HDP önündeki eylemde 3 ay geride kaldı
DESTEK EKSİLMİYOR HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önündeki eylemde bugün 3'üncü ay geride kalırken, ailelerin kurulan çadırda bekleyişi sürüyor. Ailelere 91 gündür destek ziyaretleri de devam ediyor. 3 Eylül'den bu yana devam eden oturma eylemindeki aileleri İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Hakları Komisyonu üyeleri, Avrupa Parlamentosu üyesi Tomas Zdechovsky, sanatçılar Hülya Koçyiğit, Muazzez Ersoy, Gülben Ergen ile Yavuz Bingöl, bölgedeki kanaat önderleri, aşiret liderleri, Türkiye'nin dört bir yanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve yurt dışında yaşayan Türkler olmak üzere binlerce kişi ziyaret etti.
Yavuz Bingöl - 02.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ -11
DESTEK EKSİLMİYOR HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önündeki eylemde bugün 3'üncü ay geride kalırken, ailelerin kurulan çadırda bekleyişi sürüyor. Ailelere 91 gündür destek ziyaretleri de devam ediyor. 3 Eylül'den bu yana devam eden oturma eylemindeki aileleri İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Hakları Komisyonu üyeleri, Avrupa Parlamentosu üyesi Tomas Zdechovsky, sanatçılar Hülya Koçyiğit, Muazzez Ersoy, Gülben Ergen ile Yavuz Bingöl, bölgedeki kanaat önderleri, aşiret liderleri, Türkiye'nin dört bir yanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve yurt dışında yaşayan Türkler olmak üzere binlerce kişi ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yavuz Bingöl Haberleri | Yavuz Bingöl Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Yavuz Bingöl haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yavuz Bingöl kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber... Yücel Arzen ve Ali Nuri Türkoğlu Mevzu Bahisin ilk bölümüne konuk ol
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 18:00:01. #1.15#

title