Yatırımcı rehberi (8)

Yatırımcı rehberi (8)

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım7,07-3,02-8,66
Acıpayam Selüloz18,400,227,48
Adel Kalemcilik23,18-7,35-32,29
Adese Gayrimenkul1,88-6,93-32,86
Afyon Çimento3,922,89-23,29
Ak Enerji1,482,78-33,03
Akbank5,155,53-23,79
Akçansa18,813,6416,82
Akdeniz Yatırım Hold.1,722,38-28,43
Akfen GMYO4,031,77-17,08
Akın Tekstil39,84-5,3725,44
Akiş GMYO1,944,30-30,52
Akmerkez GMYO47,90-0,17-23,30
Aksa15,90-2,9915,10
Aksa Enerji12,458,8367,34
Aksigorta7,823,17-10,10
Aksu Enerji5,87-0,17-22,22
Alarko Carrıer335,60-0,42-8,03
Alarko GMYO23,800,85-9,02
Alarko Holding9,943,2215,05
Albaraka Türk1,621,25-16,49
Alcatel Lucent Teletaş29,36-3,93-1,01
Alkim Kağıt16,77-5,0929,56
Alkim Kimya16,54-3,9517,41
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,230,451,83
Altınyunus Çeşme80,105,4660,33
Anadolu Efes24,605,496,13
Anadolu Grubu Holding23,9611,44-8,94
Anadolu Hayat Emek.8,90-1,4410,76
Anadolu Isuzu18,274,701,50
Anadolu Sigorta6,805,10-5,82
Anel Elektrik3,85-0,7721,45
Arçelik32,80-4,6015,26
ARD Bilişim Teknolojileri55,50-4,7215,43
Arena Bilgisayar47,482,3739,36
Armada Bilgisayar51,40-1,634,73
Arsan Tekstil5,433,4834,56
Arzum Ev Aletleri19,301,63-21,61
Aselsan15,040,27-17,59
Ata GMYO3,82-0,52-30,67
Atakule GMYO2,510,40-0,40
Atlantis Yatırım Holding4,25-5,56-23,56
Atlas Yat. Ort.1,54-14,44-12,00
AvivaSA Emeklilik Hayat18,450,164,92
Avrasya GMYO2,93-7,2811,86
Avrasya Petrol ve Tur.3,0410,14-5,00
Avrupa Yatırım Holding7,09-6,5918,17
Aydem Enerji8,40-8,10

Ayen Enerji6,56-26,7921,26
Ayes Çelik Hasır ve Çit22,006,8093,83
Aygaz14,324,150,94
Bagfaş26,9819,8034,90
Bak Ambalaj21,088,214,36
Balatacılar Balatacılık6,00-3,69-27,18
Bantaş Ambalaj6,605,9440,72
Banvit60,70-2,1016,73
Baştaş Başkent Çimento13,903,81-19,98
Batı Çimento13,402,68184,50
Batısöke Çimento2,732,2511,89
Bayrak Taban Sanayi12,60-6,4618,76
Bera Holding32,40-1,0459,76
Berkosan Yalıtım10,9018,8722,20
Beşiktaş Futbol Yat.9,209,26127,72
Beyaz Filo11,219,3710,12
Bilici Yatırım18,87-1,05184,19
Bim Mağazalar64,70-0,46-12,01
Biotrend Çevre ve Enerji18,021,18

Birko Mensucat1,21-6,929,01
Birlik Mensucat2,10-7,89-39,31
Bizim Mağazaları13,90-1,21-9,51
Borusan Mannesmann25,804,20-7,19
Borusan Yat. Paz.381,806,95-15,95
Bosch Fren Sistemleri929,006,14-24,45
Bossa27,281,4152,83
Brisa23,88-6,3523,33
Burçelik22,249,665,80
Burçelik Vana28,002,34-43,62
Bursa Çimento3,764,44-24,46
Carrefoursa45,98-4,92-35,96
Casa Emtia Petrol145,00-6,1536,79
Ceo Event Medya10,128,0057,39
Coca Cola İçecek82,955,2027,39
Cosmos Yat. Holding10,30-12,7127,79
Credıtwest Faktorıng3,392,42-42,25
Çan2 Termik4,637,93

Çelebi243,308,1333,30
Çelik Halat6,798,81-25,37
Çemaş Döküm1,192,59-30,11
Çemtaş14,620,86-6,95
Çimbeton252,10-1,83-14,97
Çimentaş35,02-5,61-3,15
Çimsa24,009,0934,83
Çuhadaroğlu Metal6,98-2,17-8,25
Dagi Giyim2,197,35-35,71
Dagi Yatırım Holding12,005,17-6,98
Dardanel24,62-6,03-26,51
Datagate Bilgisayar13,601,27-15,58
Demısaş Döküm7,502,2115,82
Denge Holding5,76-7,105,11
Deniz GMYO2,250,0022,15
Derimod9,395,74-3,59
Derlüks Yatırım Holding7,9911,13-9,41
Desa Deri13,34-8,5036,96
Despec Bilgisayar10,884,92-16,69
Deva Holding31,503,2830,93
Dinamik Isı Makina Yalıtım12,991,7219,72
Diriteks Diriliş Tekstil5,8219,5156,03
Ditaş Doğan17,1325,6831,71
DO-CO728,001,2715,56
Doğan Burda15,54-12,00-30,75
Doğan Holding2,991,36-0,27
Doğtaş Kelebek Mobilya2,433,404,34
Doğusan4,9118,3112,10
Doğuş GMYO8,93-1,009,30
Doğuş Otomotiv27,262,48-0,22
Döktaş Dökümcülük27,74-6,35-9,41
Duran Doğan Basım11,870,5113,16
Dyo Boya13,5314,3720,30
Eczacıbaşı İlaç6,36-0,63-11,69
Eczacıbaşı Yatırım43,544,8161,74
Edip Gayrimenkul2,48-1,20-25,30
Ege Endüstri1.353,80-5,00-18,68
Ege Gübre216,20-0,7348,90
Ege Profil31,381,55-17,94
Ege Seramik14,23-2,3338,29
Egeplast26,945,23-19,10
Ekiz Kimya8,3513,6117,11
Emek Elektrik1,86-3,12-34,86
Eminiş Ambalaj24,325,28-33,98
Emlak Konut GMYO1,842,31-12,99
Enerjisa Enerji10,431,26-9,54
Enka İnşaat7,951,2712,90
Erbosan82,0011,72100,00
Ereğli Demir Çelik19,743,6850,27
Ersu Gıda4,16-1,42-15,79
Escort Teknoloji5,846,76-11,11
Esenboğa Elektrik29,60-1,2755,57
Etiler Gıda7,4027,5985,93
Euro Kapital Yat. Ort.4,204,489,09
Euro Trend Yat. Ort.3,45-3,09-4,17
Euro Yat. Ort.4,401,38-2,44
Euro Yatırım Holding3,25-3,2714,44
Fade Gıda18,906,54205,33
Fenerbahçe Futbol26,64-6,85-9,88
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,364,89-19,94
F-M İzmit Piston122,70-2,000,08
Fonet Bilgi Teknolojileri14,26-4,939,44
Ford Otosan182,003,5349,01
Formet Celik Kapi Sanayi1,384,55-43,75
Frigo Pak Gıda26,00-5,4523,93
Galata Wind Enerji4,65-4,71

Galatasaray Sportif3,07-2,54-24,20
Garanti Bankası7,727,07-23,95
Garanti Faktoring11,773,255,75
Garanti Yat. Ort.2,431,25-24,77
Gedik Y. Men. Değ.19,551,0357,09
Gediz Ambalaj35,284,0731,64
Gentaş5,006,84-15,82
Gersan Elektrik5,57-0,54-9,28
Global Men. Değ.6,562,669,15
Global Yat. Holding3,621,69-22,65
Good-Year7,742,79-7,42
Göltaş Çimento50,559,4222,52
Gözde Girişim6,75-8,41-15,41
GSD Denizcilik5,023,08-0,40
GSD Holding1,803,45-28,29
Gübre Fabrik.61,351,32-28,70
Güler Yat. Holding2,55-4,49-26,36
Halk GMYO3,26-0,911,71
Hatay Tekstil20,12-2,3344,23
Hedef Girişim4,44-2,6329,58
Hektaş9,6417,5680,45
HUB Girişim14,31-0,42-21,37
Hürriyet Gzt.1,60-1,84-23,81
ICBC Turkey Bank5,110,00-21,38
İdealist Danışmanlık73,00-5,26442,35
İdealist GMYO6,15-3,91-9,56
İhlas Ev Aletleri1,202,56-36,17
İhlas Gayrimenkul1,033,00-17,60
İhlas Gazetecilik1,439,11-41,95
İhlas Holding0,601,69-46,56
İhlas Yayın Holding0,748,82-35,09
İndeks Bilgisayar7,271,3952,01
Info Yatırım6,66-0,753,26
İntema45,723,3014,59
Inveo Yatırım Holding120,0026,05171,37
İpek Doğal Enerji13,457,342,83
İskenderun Demir Çelik13,711,7851,73

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Anadolu Ajansı / Elif Ferhan Yeşilyurt

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title