Yatağan'da 'Makas Operasyonu'

Yatağan'da 'Makas Operasyonu'

Muğla-(dha Ek Haber) Yatağan İlçesi'nde Jandarma Tarafından Yapılan Makas Operasyonu'nda Ele Geçirilen Silah ve Malzemeler Jandarmaları da Şaşırttı. Gözaltına Alınanların Ev ve İşyerlerinde Yapılan Aramalarda Ruhsatsız Üç Tabanca, Bir Pompalı, İki Av Tüfeği, Bu Silahlara Ait 300'e Yakın Mermi, Adam Dövmek İçin Özel Hazırlanmış 9 Sopa, 2 Kelepçe, Değişik Ebatlarda Zincir ve Tellerle Yatağan ve Y...

Yatağan'da 'Makas Operasyonu'

MUĞLA-(DHA EK HABER) Yatağan İlçesi'nde jandarma tarafından yapılan Makas Operasyonu'nda ele geçirilen silah ve malzemeler jandarmaları da şaşırttı. Gözaltına alınanların ev ve işyerlerinde yapılan aramalarda ruhsatsız üç tabanca, bir pompalı, iki av tüfeği, bu silahlara ait 300'e yakın mermi, adam dövmek için özel hazırlanmış 9 sopa, 2 kelepçe, değişik ebatlarda zincir ve tellerle Yatağan ve yöresindeki esnafa ve aralarında kamu memurlarında bulunduğu kişilere imzalatılmış, ancak rakamları yazılmamış boş senet ve çekler ele geçirildi.

Gözaltına alınan zanlıların Milas'ın Kıyıkışlacık Köyü'ndeki jandarma karakolunda sorgulandıktan sonra perşembe günü adliyeye sevk edilecekleri belirtildi. Öte yandan Yatağan ve Milas bölgesindeki bazı akaryakıt istasyonu sahiplerinin, bu yıl santral çalışanlarını taşıyan Öztur yöneticileri tarafından, rakip firmalara akaryakıt vermemeleri için tehdit edildiği ve bu yönde şikayette bulundukları iddia edildi.