Yasin Sarı Haberleri

Yasin Sarı haber, Yasin Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yasin Sarı - 9.1.2014
Trafikte Yaşayalım Yaşatalım" Projesi
Etkinliğe katılan çocuklara kendilerine verilen eğitimi ailesine ve çevresindeki arkadaşlarına anlatılması istendi.   Toplum Destekli Polis memuru Yasin Sarı, yaptığı açıklamada, eğitimin küçük yaşlarda verilmesi gerektiğini bu sayede eğitimin alışkanlığa dönüştüğünü söyledi.
Yasin Sarı - 22.12.2013
Futbol: Bölgesel Amatör Lig
Maçta ev sahibi ekipten Melih ve Cenk, konuk ekipten ise Musa, İlhami ve Yasin sarı kart gördü.
Yasin Sarı - 24.11.2013
"2013 Yılı Antalya İl Birinciliği Satranç Turnuvası"
Yapılan mücadeleler sonunda birinciliği Bülent Erşahin kazanırken, Ali Bozbey ikinci, Yasin Sarı üçüncü ve Adnan Doğan Yaylalı ise dördüncü oldu Dereceye girenlere, düzenlenen törenle kupaları verildi.
Yasin Sarı - 7.5.2013
Urfalı Öğrencilerin Uzay Kampı Heyecanı
Uzay Kampı Türkiye turunda astronot simülatörleriyle uygulamalı verilen uzay eğitimlerinin öğrenci gelişim ve eğitimlerine katkıları konusunda bilgiler aktarıldı. Gezilere 12-17 yaş grubunda toplam 80 öğrenci katıldı. Kampa öğrencilerle birlikte gelen Toplum Destekli Polis Memuru Yasin Sarı "Çocukları suç ve suçlulardan korumak, engellilere destek olmak, çeşitli sosyal-kültürel faaliyetler ile vatandaşlık bilincini oluşturmak, toplumda beraber yaşama kültürüne destek olmak için bu gezileri düzenliyoruz.
Yasin Sarı - 6.4.2013
Türkiye Satranç Şampiyonası Sona Erdi
Ürgüp Turgut Özal Kültür Merkezi'nde düzenlenen Satranç Türkiye Şampiyonası'na Türkiye ve KKTC'den 316 sporcu katıldı. Küçükler kategorisinde 105, yıldızlar kategorisinde 101 ve gençler kategorisinde 110 sporcunun katıldığı müsabakalar sonunda Küçükler Kategorisinde Antalya'dan Alperen Akdoğan 1., Ankara'dan Halit Yavuz İbik 2., İzmir'den Deniz Özen 3. ve İstanbul'dan Ensar Can 4. oldu. Yıldızlar Kategorisinde ise İstanbul'dan Bahadır Özen 1., Sakarya'dan Efe Mert Kılıç 2., Balıkesir'den Alp Tuna 3. ve Aydın'dan Tuna Özateş 4. oldu. Gençler Kategorisinde de İstanbul'dan Esat Bağlan 1., Samsun'dan Alper Kadir Zor 2., İzmir'den Serkan Soysal 3. ve Antalya'dan Yasin Sarı 4.
Yasin Sarı - 3.2.2013
Milli Dövüş Sanatı Sayokan'a İlgi Artıyor
Sayokan sporu hakkında bilgi veren antrenör Aybar Yasin Sarı, "Sayokan savaşçının yolu ve kanı anlamına gelmektedir.
Yasin Sarı - 28.1.2013
Yıldızeli'nde Sayokan Kursu Başladı
Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde Sayokan (Türk Savaş Sanatı) dersleri verilmeye başlandı. Halk Eğitim Merkezi'nin açmış olduğu kursa ilgi ise her geçen gün giderek artıyor. Hafta sonu ilçe spor salonunda Aybar Yasin Sarı nezaretinde ders alan öğrenciler 6 aylık kurs sonunda beyaz kemer ve kurs bitirme belgesi almaya hak kazanacaklar.
Yasin Sarı - 9.8.2012
Based'den İftar Yemeği
Kuran'ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programında yemeğin ardından dernek çalışmalarını anlatan kısa bir slayt gösterimi sunuldu. Programın açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Yasin Sarı, Batman'da öğrenciler için açılan okuma salonlarında kimsesiz ve yardıma muhtaç ailelere çeşitli yardımlarda bulunduklarını, düzenledikleri çeşitli programlarla yardımlaşma ve dayanışma faaliyetlerine her zaman öncelik verdiklerini söyledi.
Yasin Sarı - 6.8.2012
Turgutluspor, Teknik Ekip Raporu Doğrultusunda Transfer Yapacak
İlk hazırlık kampını Turgutlu'da yapan ve oynadığı üç hazırlık maçını da kazanan kırmızı-siyahlı takımda özellikle genç oyuncuların performanslarından memnun olduklarını ifade eden Ayhan, şunları kaydetti: "Irlamaz Tesisleri'nde geçen hazırlık döneminde öncelikle altyapıdan gelen oyuncularımız ve takıma yeni katılan arkadaşlarımızın performansından genel olarak memnunuz. Memnun olmadığımız arkadaşlarımızla hocamızın raporu doğrultusunda yollarımızı ayıracağız. 9 Ağustos itibariyle Kocaeli Kartepe'de ikinci kamp dönemine başlayacağız. Teknik ekibimizin talebi doğrultusunda birkaç transfer daha gerçekleştirip kadromuzu oluşturmak istiyoruz. Görüştüğümüz isimler var ama şu an için netleşen bir oyuncu yok." Bu arada, Turgutluspor'un ilk etap çalışmaları sonunda Durmuş Erol ve Yasin Sarı ile yollarını ayırdığı öğrenildi.
Yasin Sarı - 13.7.2012
Turgutluspor'da Transfer
Spor Toto 2.Lig takımlarından Turgutluspor, geçen sezon 1461 Trabzonspor'da forma giyen sol kanat oyuncusu Yasin Sarı ile kiralık olarak sözleşme imzaladı.
Yasin Sarı - 12.7.2012
Spor Toto 2. Lig
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Turgutluspor, dış transferde Trabzonspor'un alt yapısından yetişen ve Trabzon 1461 forması giyen sol bek oyuncusu Yasin Sarı'yı, 1 yıllığına kiralık olarak renklerine bağladı.
Yasin Sarı - 12.7.2012
Turgutluspor Yasin'i Aldı
Turgutluspor, 1461 Trabzon'un sol kanat oyuncusu Yasin Sarı'yı transfer etti.
Yasin Sarı - 2.6.2012
1461 Trabzon, Bazı Oyuncular ile Yollarını Ayırdı
Şanver, şunları kaydetti: "Ayrıca sözleşmeleri devam eden sporcularımızdan Yasin Sarı ve Ferhat Aydın'a gelecek sezon kiralık olarak kulüp bulmalarını söyledik, yine sözleşmeleri devam eden sporcularımızdan Yunus İlgen ve Savaş Yıldızhan'a da kendilerine vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek kulüp bulmaları hususunda izin verdik.
Yasin Sarı - 1.6.2012
1461 Trabzon'da Yaprak Dökümü
1461 Trabzon Transfer Komitesi Başkanı Yavuz Şanver, 2011-2012 futbol sezonunda kadro da bulunan ve sözleşmeleri sona eren futbolculardan İbrahim Parlayan, Ergin Kaynak, Mücahit Atalay, Samet Albayrak ve Murat Tosun'a vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek kendilerine önümüzdeki sezon için sözleşme yenilemeyeceklerini söyledi. Şanver, "Ayrıca sözleşmeleri devam eden sporcularımızdan Yasin Sarı ve Ferhat Aydın'a gelecek sezon kiralık olarak kulüp bulmalarını ve yine sözleşmeleri devam eden sporcularımızdan Yunus İlgen ve Savaş Yıldızhan'a da kendilerine vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek kulüp bulmaları hususunda izin verdik" dedi.
Yasin Sarı - 6.3.2012
Sayokan, Dünya Bagatur Oyunlarına Hazırlanıyor
Ankara'daki hakemlik imtihanında başarılı olanlarin isimleri şöyle: Mehmet Nuryüz (Eskişehir), Yasin Sarı (Sivas), Abdullah Mutlu Kaplan (Nazilli), Aykut Kişmir (Ankara), İlker Erdönmez (Ankara), Celal Aydemir (Nazilli), Doğan Tolan (İskenderun), Kurbet Acar (Nazilli), Sefer Zorlu (İskenderun), Fatih Altınsu (Denizli), Emine Koş (Ankara) Serdar Kuyucu (Nazilli), Cevat Keskin (Ankara), Hüseyin Özdemir (Nazilli), Metin Yabir (Nazilli).
Yasin Sarı - 6.3.2012
Sayokan, Dünya Bagatur Oyunlarına Hazırlanıyor
Ankara'daki hakemlik imtihanında başarılı olanlarin isimleri şöyle: Mehmet Nuryüz (Eskişehir), Yasin Sarı (Sivas), Abdullah Mutlu Kaplan (Nazilli), Aykut Kişmir (Ankara), İlker Erdönmez (Ankara), Celal Aydemir (Nazilli), Doğan Tolan (İskenderun), Kurbet Acar (Nazilli), Sefer Zorlu (İskenderun), Fatih Altınsu (Denizli), Emine Koş (Ankara) Serdar Kuyucu (Nazilli), Cevat Keskin (Ankara), Hüseyin Özdemir (Nazilli), Metin Yabir (Nazilli).
Yasin Sarı - 9.1.2012
AK Parti Düziçi İlçe Kongresi Yapıldı
Taman'ın başkanlığında yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu: "Bünyamin Kazgı, Ahmet Kürşat Kargan, Ali Oğulcan, Hasan Cuma, Yusuf Torun, Hüseyin Kamalı, Mustafa Darçın, Yunus Köksal, Mehmet Bekmezli, Salih İnce, Abdulkadir Gelen, Vejdi Yalçın, Orhan Mart, Yasin Sarı, Hüseyin Karamık, Mustafa Kamil Kaçıra, Yusuf Sansar, Hulusi Mehmet Gök, İsmet Sarı, M.
Yasin Sarı - 23.10.2011
1461 Trabzon - Sarıyer: 2-0
1461 Trabzon - SARIYER: 2-0 STAT: Ahmet Suat Özyazıcı HAKEMLER: Emre Yıldırım (6), Nahit Özdayı (6), İrfan Genç (6) 1461 Trabzon: Fatih Öztürk (6)- Göksu (5) (Dk. 46 Yusuf Erdoğan 6), Mustafa Akbaş (7) (Dk. 90 Taha), Ziya Şakar (7), Abdulkadir (6), Özcan Dağ (6), Abdullah Karmil (6), Gökhan Alsan (6), Yasin Sarı (6), Aytaç (6), Ahmet Sarı (7) (Dk.
Yasin Sarı - 21.4.2011
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Hisarcık ilçesinde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce ilköğretim okulları arasında masa tenisi ve satranç turnuvaları yapıldı. Cumhuriyet İlköğretim Okulu Çok Amaçlı Spor Salondaki masa tenisi turnuvasına, Atatürk, Cumhuriyet, Hasanlar ve Kutluhallar İlköğretim Okulları katıldı. Küçük erkeklerde Cumhuriyet İlköğretim Okulundan Hüseyin Koca birinci, Hasanlar İlköğretim Okulundan Samet Karaca ikinci, Kutluhallar İlköğretim Okulundan Yasin Sarı üçüncü oldu.
Yasin Sarı - 28.1.2011
Dha Spor - Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Eşleşmeleri...
Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek finalde eşleşen İstanbul takımları Kasımpaşa ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un yöneticileri, tur için iddialı konuştu. Olimpiyatevi'nde gerçekleştirilen kura çekiminin ardından basın mensuplarına eşleşmeleri değerlendiren Kasımpaşa Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Sarı, grup lideri olarak çeyrek finale çıktıklarını hatırlatıp, bu başarıyı diğer turlarda da sürdürmek istediklerini bildirdi.
Yasin Sarı - 28.1.2011
Kura Çekiminin Ardından Yönetciler Kurayı Değerlendirdi (1)
Ataköy Olimpiyatevi'nde yapılan kura çekimi sonucunda Beşiktaş - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Gaziantepspor - Galatasaray, İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Kasımpaşa ve Gençlerbirliği - Bucaspor takımları birbirleriyle eşleşmişti. Kura çekiminin ardından kulüp yetkileri şunları söyledi: İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - KASIMPAŞA İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, grup maçlarında mağlup oldukları Kasımpaşa'yı bu defa eleyerek yarı finale çıkmak istediklerini söyledi. Dizar, "Geçen yıl Ziraat Türkiye Kupası'nda yarı çeyrek final oynamıştık. Bu yıl yarı final oynamak istiyoruz. Kupada kimin çıktığının önemi yok. Biz başarılı olmak istiyoruz." diye konuştu. Kasımpaşa Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Sarı da, UEFA Avrupa Ligi'ne katılmayı hedeflediklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yasin Sarı Haberleri | Yasin Sarı Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Yasin Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yasin Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Eskişehir İl Gençlik Kollarıından İlçe Ziyaretleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 17:31:00. #1.14#
title