Yasin Kurnaz Haberleri

Yasin Kurnaz haber, Yasin Kurnaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yasin Kurnaz - 25.12.2015
Soma Davasında Tahliye
Manisa'nın Soma ilçesinde 13 Mayıs 2014 tarihinde meydana gelen ve 301 madencinin hayatını kaybettiği facianın ceza duruşmasında iki kişi için tahliye kararı çıktı. Akhisar Ağır Ceza Mahkemesi'nde 8'i tutuklu 46 sanığın yargılandığı davada tutuklu sanıklardan Yasin Kurnaz ve Hilmi Kazık mahkemece tahliye edildi.
Yasin Kurnaz - 25.12.2015
Soma Davasında Avukatlardan 'Kayyum' Talebi
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın beşinci duruşmasının oturumunda Savcı Oğuz Köktan tutuklu maden mühendisleri Yasin Kurnaz ve Hilmi Kazık için adli kontrol şartıyla tahliye istedi.
Yasin Kurnaz - 25.12.2015
Soma'daki Maden Faciası Davası
Arslan, Soma'daki maden faciasına ilişkin 8'i tutuklu 46 sanığın yargılandığı davanın beşinci duruşmasının sekizinci oturumuna verilen arada gazetecilere açıklamada bulundu.  Bugün mahkeme tarafından müdahil vekillerin ve sanıkların taleplerinin alındığını kaydeden Arslan, Cumhuriyet Savcısı'nın tutuklu olan iki sanık Yasin Kurnaz ve Hilmi Kazık'ın tahliyesini talep ettiğini söyledi.
Yasin Kurnaz - 25.12.2015
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın 34'üncü oturumunda söz alan Cumhuriyet Savcısı Oğuz Köktan, tutuklu sanıklardan emniyet vardiya amirleri Yasin Kurnaz ve Hilmi Kazık'ın aynı görevdeki tutuksuz sanıkların durumu ve tutuklu kaldıkları süre göz önünde bulundurularak adli kontrol hükümlerinin uygulanması şartıyla serbest bırakılması yönünde mütalaa sundu.
Yasin Kurnaz - 25.12.2015
Soma Davasında Delillerin Karartıldığı İddiası
Soma ilçesinde, 13 Mayıs 2014 tarihinde 301 madencinin hayatını kaybettiği facianın ceza duruşması başladı. Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde görülen 5'inci duruşmanın 8'inci oturumunda sanıkların ve avukatların taleplerinin dinlenilmesine devam ediliyor. Maden faciasına ilişkin görülen davanın 8. duruşmasında Cumhuriyet Savcısı Oğuz Köktan, maden mühendisi iki tutuklu sanık Yasin Kurnaz ve Hilmi Kazık hakkında tahliye istemesiyle ilgili Manisa Barosu Başkanı Ali Arslan açıklamalarda bulundu.
Yasin Kurnaz - 25.12.2015
Soma Davası: Savcı İki Tutuklu Hakkında Tahliye Talep Etti
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam eden Soma davasının savcısı Köktan, tutuklu sanıklardan Hilmi Kazık ve Yasin Kurnaz hakkında tahliye istedi.
Yasin Kurnaz - 25.12.2015
Soma Savcısı İki Tutuklu Hakkında Tahliye İstedi
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesinde görülen Soma maden davasının 8. duruşmasında davanın savcısı Oğuz Köktan, tutuklu sanıklardan Hilmi Kazık ve Yasin Kurnaz hakkında tahliye talebinde bulundu.
Yasin Kurnaz - 25.12.2015
Soma Davasında Savcı 2 Sanığın Tahliyesini İstedi (1)
Manisa'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin ölümüyle ilgili davada duruşma savcısı Oğuz Köktan, Vardiya Amiri Maden Mühendisi Yasin Kurnaz ile Emniyet Vardiya Amiri Maden Mühendisi Hilmi Kazık'ın adli kontrol şartı ile tahliye edilip, tutuksuz yargılanmasını istedi.
Yasin Kurnaz - 15.12.2015
Soma'daki Maden Faciası Davası
Akhisar Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Soma Kömürleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, genel müdür Ramazan Doğru, işletme müdürü Akın Çelik, teknik müdür İsmail Adalı, teknik nezaretçi Ertan Ersoy, vardiya amirleri Yasin Kurnaz, Hilmi Kazık ve Mehmet Ali Günay Çelik, 38 tutuksuz sanıktan 26'sı ile mağdur aileleri ve avukatlar katıldı.
Yasin Kurnaz - 14.12.2015
Soma Maden Kazası Ceza Davasının Beşinci Duruşması Yarın
Facianın ardından başlatılan adli soruşturma sonucunda açılan davada olası kasıtla öldürme, bilinçli taksirle birden fazla kişinin ölümüyle birlikte birden fazla kişinin yaralanmasına sebep olma, neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama suçlarından 301 kez 2 yıldan 25 yıla kadar hapis cezası talebiyle haklarında dava açılan tutuklu sanıklar Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Genel Müdür Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Maden Mühendisi İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, maden mühendisleri Yasin Kurnaz, Hilmi Kazık ve Ertan Ersoy, emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik'in de aralarında bulunduğu toplam 46 sanık yargılanıyor.
Yasin Kurnaz - 23.10.2015
Soma'daki Maden Faciası Davası
Soma Holding Maden İşletmeleri Genel Müdürü Ramazan Doğru ise kömür yangının çıkmadığını öne sürerek, ocakta keşif yapılmasını, bu süreye kadar ocağın yönetiminin kayyuma teslim edilmesini istedi.    Teknik nezaretçi maden mühendisi Ertan Ersoy, emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik, vardiya amiri İsmail Adalı da tutuksuz yargılanma talebinde bulundu. Vardiya amiri Yasin Kurnaz da elektronik kelepçeyle serbest bırakılmasını talep etti.
Yasin Kurnaz - 16.10.2015
Akhisar - Soma Davası Duruşmasında Lüks Cip Gerginliği
Soma'da geçen yıl 13 Mayıs'ta meydana gelen faciada, 301 madencinin yaşamını yitirmesiyle ilgili başlatılan adli soruşturmada, haklarında 'Olası kastla öldürme', 'Bilinçli taksirle birden fazla kişinin ölümü ile birlikte birden fazla kişinin yaralanmasına neden olma', 'Neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama' suçlarından 301 kez, 2 yıldan 25 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan toplam 46 sanığın yargılanmasına, Akhisar Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi. Duruşmada, tutuklu sanıklar Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Can Gürkan, Soma Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Ramazan Doğru, İşletme Müdürü Akın Çelik, Maden Mühendisi, İşletme Müdür Yardımcısı İsmail Adalı, maden mühendisleri Yasin Kurnaz, Hilmi Kazık, Ertan Ersoy, emniyet teknikeri Mehmet Ali Günay Çelik'in yanı sıra tutuksuz sanıkların bir bölümü hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yasin Kurnaz Haberleri | Yasin Kurnaz Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Yasin Kurnaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yasin Kurnaz kimdir, hayatı ve biyografisi. İsyan Ettiren Tahliye Kararı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 12:48:32. #1.14#

title