Yasin Çetin Haberleri

Yasin Çetin haber, Yasin Çetin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yasin Çetin - 10.04.2016
Gündem Özeti / 11 Nisan 2016
(İstanbul/09.00) 2- Tiyatro eleştirmeni Yasin Çetin, Necip Fazıl Kısakürek'in tiyatro anlayışı ve dramatik yazarlığını anlatacak (İstanbul/17.
Yasin Çetin - 12.01.2016
Kastamonuspor 1966: 1 - Akhisar Belediyespor: 2
Stat: GaziHakemler: Yiğit Peşin, Aydın Karsavuran, Hamdi TontuKastamonuspor 1966: Hasan Sürmeli, Müslüm Aydoğan, Cabir Coşar, Yaşar Çetin, Osman Alptekin, Hüseyin Bak (Dk. 78 Uğur Ayhan) Mustafa Demir, Faruk Öcal, Halil Çelik (Dk. 69 Fatih Özçelik), Salim Uzun, Uğur Çelik (Dk. 86 Batuhan Er)Akhisar Belediyespor: Bora Körk, Kadir Keleş, Tolga Ünlü, Safa Ali Memnun (Dk. 46 Caner Osmanpaşa), Abdulkadir Özdemir, Landry Nguemo, Mervan Çelik, Merter Yüce, Kenan Karışık (Dk. 46 Custodio), Petar Grbic (Dk. 62 Onur Ayık), Bruno MezengaGoller: Dk. 18 Halil Çelik (Kastamonuspor 1966), Dk. 40 ve 81 Mervan Çelik (Akhisar Belediyespor)Sarı kartlar: Dk. 15 Safa Ali Memnun, Dk. 71 Caner Osmanpaşa, Dk. 90 Bruno Mezenga, Dk. 90+1 Tolga Ünlü (Akhisar Belediyespor), Dk. 68 Yasin Çetin, Dk. 73 Cabir Coşar (Kastamonuspor 1966)Türkiye Kupası E Grubu 4. haftasında 3. Lig ekiplerinden Kastamonuspor 1966, Akhisar Belediyespor'u konuk etti.
Yasin Çetin - 14.06.2014
Atlantik Okulları'ndan Tübitak Milli Takımlarına Beş Öğrenci Girdi
Ankara'daki Özel Atlantik Okulları, başarılarına her geçen gün yenilerini ekliyor. Atlantik Ortaokulu öğrencisi Ahmet Said Dönmez ile Atlantik Ahmet Ulusoy Fen Lisesi öğrencilerinden H.Yasin Çetin ve F.
Yasin Çetin - 30.07.2013
Adanaspor'da Sezon Hazırlıkları
Turuncu beyazlı takımda forma numaraları belli oldu
Yasin Çetin - 29.04.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (3)
ALTIN KEMERİ ALDI Güreşlerin sonunda büyük orta, başaltı ve başpehlivanlık kategorilerinden dereceye girenlere katılan protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi. Başpehlivan Recep Kara'nın altın kemerini Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve güreş ağası Yasin Çetin taktı.
Yasin Çetin - 28.04.2013
14. Tarım ve Seracılık Festivali
Başpehlivanlık mücadelesinde Kırkpınar başpehlivanlarından Recep Kara ile Orhan Okulu karşı karşıya geldi. Yaklaşık 30 dakika süren güreş sonunda, Recep Kara rakibini mağlup ederek başpehlivan oldu. Recep Kara'nın altın kemerini Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve güreş ağası Yasin Çetin taktı, kupalarını da Vali Veysel Dalmaz ile Kaymakam Salih Işık verdi.
Yasin Çetin - 28.04.2013
Kumluca'da Yağlı Pehlivan Güreşleri'ni Recep Kara Kazandı
Güreş öncesi, Kumluca Kaymakamı Salih Işık, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, İçişleri Eski Bakanı Sadettin Tantan, Suriyeli Mültecilerden Sorumlu Kordinatör Vali Veysel Dalmaz, 2012 yılı güreş ağası Yasin Çetin, kalabalığı selamladı.
Yasin Çetin - 28.04.2013
Kumluca'da Yağlı Pehlivan Güreşleri
Güreş öncesi, Kumluca Kaymakamı Salih Işık, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, İçişleri Eski Bakanı Sadettin Tantan, Suriyeli Mültecilerden Sorumlu Kordinatör Vali Veysel Dalmaz, 2012 yılı güreş ağası Yasin Çetin, kalabalığı selamladı.
Yasin Çetin - 28.04.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2)
Erdem KÖSE/GAZİPAŞA,(DHA Fotosuz === Güreş ağasının heykeli dikildi ANTALYA'nın Kumluca İlçesi'nde düzenlenen 14'üncü Tarım ve Seracılık Festivali çerçevesinde düzenlenen yağlı pehlivan güreşlerinde üst üste dört yıl 'Güreş Ağalığı' Coşkun Sönmez'in heykeli Kumluca Ağalar Parkı'na dikildi. Heykelin açılış törenine, Kaymakam Salih Işık, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, altın kemerli güreş ağası Coşkun Sönmez ve ailesi, Kumluca Güreş Ağası Yasin Çetin ile protokol üyeleri katıldı.
Yasin Çetin - 27.04.2013
Kumluca Belediye Başkanı Çetinkaya'dan Ağalık Heykeli
Geçen yılda aynı parka şu anki ağa olan Yasin Çetin'in heykeli dikilmişti.
Yasin Çetin - 27.04.2013
Güreş Ağasının Büstü Dikildi
14 yıldır düzenlenen güreşlere hayırseverlerin ağalık yaptıklarını anlatan Çetinkaya, "İki güreş ağamız çok farklıydı. Bunlardan biri bugün büstünü açacağımız Coşkun Sönmez, diğeri ise bu yılın güreş ağası Yasin Çetin.
Yasin Çetin - 22.04.2013
Güreş Ağası Parayı Çuvalla Getirdi
Kumluca Belediyesi tarafından 13.Kumluca Belediyesi'ne gelen Tarım ve Seracılık Festivali Kumluca Yağlı Pehlivan Güreşleri Güreş Ağası Yasin Çetin'i, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve Festival Tertip Komitesi, belediye girişinde karşıladı.
Yasin Çetin - 22.04.2013
Güreş Ağası, Ağalık Parasını Teslim Etti
Kumluca'da bu yıl 14'üncüsü 24-28 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri kapsamında yapılacak yağlı güreşlerin ağalığını kazanan Yasin Çetin, ağalık parasını güreş tertip komitesine teslim etti.
Yasin Çetin - 10.03.2013
Muğla'da Arıcıların Bahar Hazırlığı Başladı
Ortaca Güzelyurt köyünde 7 yıldır arıcılık yapan Yasin Çetin ise gezginci arıcılık yaptıklarını, en büyük sıkıntılarının zirai ilaçlamalar olduğunu söyledi.
Yasin Çetin - 07.07.2012
19. Uluslararası Geleneksel ve Kültürel Erbaa Etkinlikleri
Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'ndaki yüzme yarışmasında, minikler kategorisinde Onat Öcal birinci, Furkan Özsert ikici, Boratay Bükücü üçüncü oldu. Gençlerde ise birinciliği Ahmet Can Keser, ikiciliği İbrahim Şahin, üçüncülüğü Yasin Çetin elde etti.
Yasin Çetin - 07.07.2012
Yüzme ve Tenis Yarışmaları
Dereceye giren sporcular; Miniklerde: 1.Onat Öcal, 2.M.Furkan Özsert., 3. Boratay Bükücü Gençlerde: 1. Ahmet Can Keser, 2. İbrahim ŞAHİN, 3.Yasin Çetin Büyüklerde: 1.
Yasin Çetin - 03.05.2012
Güreş Ağası Çeki Teslim Etti
Antalya'nın Kumluca ilçesinde 13.Tarım ve Seracılık Festivali çerçevesinde düzenlenen 'Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde güreş ağalığını alan Kumluca'lı işadamı Yasin Çetin ağalık çekini Kumluca Belediyesi'ne teslim etti.
Yasin Çetin - 03.05.2012
Güreş Ağası Çekini Takdim Etti
Kumluca Belediyesi'nde gerçekleştirilen törene Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca güreşleri ağası iş adamı Yasin Çetin ve festival tertip komitesi üyeleri katıldı.
Yasin Çetin - 29.04.2012
Kumluca Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Ali Gürbüz Oldu
222 bin TL'ye dördüncü kez Yasin Çetin güreş ağası seçilirken, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, yağlı güreşin her sene büyüyerek devam ettiğini belirtti.
Yasin Çetin - 29.04.2012
Yağlı Güreş
Kumluca'da 13.Geleneksel Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında düzenlenen yağlı güreşlerde ağalığı, 222 bin TL ile, işadamı Yasin Çetin kazandı.
Yasin Çetin - 29.04.2012
Kumluca Ağalar Parkında Açılış Töreni
Kumluca'da, Ağalar Parkı, Güreş Ağası Yasin Çetin'in büstü ve Hörü-Ali Özkan çeşmesinin açılışı yapıldı.
Yasin Çetin - 28.04.2012
Kumluca'da "Ağalar Parkı" Hizmete Açıldı
Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da belediye olarak halkın sosyal donatı alanlarını arttırmak için çalıştıklarını, bu anlamda Kumluca'da büyük mesafeler katettiklerini belirtti. Son olarak Kumluca-Antalya kara yolu üzerindeki bu parkı oluşturduklarını anlatan Çetinkaya, şunları söyledi: "Bu parkımızı oluştururken, bir isim arayışı içine girdik ve bu parkın isminin ilçemizde düzenlediğimiz yağlı pehlivan güreşlerimizde ağalık kazanan hayırsever insanlarımıza vefa duygusu olarak 'Ağalar Parkı' olmasını kararlaştırdık. Ayrıca güreşlerimizde 3 yıl üst üste ağalık kazanan ağalarımıza altın kemer veriyorduk, bir de bu parka büstlerini dikerek isimlerini ölümsüzleştirmek istedik." Park içinde çeşme, mescit, dinlenme alanları bulunduğunu ifade eden Çetinkaya, parkta 2005-2008 yıllarının güreş ağası Coşkun Sönmez ve 2010-2012 yıllarının güreş ağası Yasin Çetin'in de büstlerinin bulunduğunu bildirdi.
Yasin Çetin - 24.06.2011
Beyşehir'de Trafik Kazası: 1 Yaralı
Beyşehir'de motosikletin kamyonla çarpışması sonucu 1 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, A. Ü. idaresindeki 42 B 5038 plakalı kamyon, Yeni Mahalle Seyran Caddesi'nde Yasin Çetin'in (17) kullandığı 42 B 6130 plakalı motosikletle çarpıştı.
Yasin Çetin - 01.05.2011
Altın Kemer'i Bakan Gönül Taktı
Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde Geleneksel 12'nci Tarım ve Seracılık Festivali çerçevesinde düzenlenen Yağlı Güreşlerde Fatih Atlı'yı uzatmada teknik puanla yenen Ali Gürbüz'e altın kemeri Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül taktı. Ocak ayı içerisinde Halı saha futbol turnuvası ile start verilen ve 27 Nisan'da yapılan Yörük göçüyle devam eden 12'nci Tarım ve Seracılık Festivali'nin son gününde yapılan güreşlere ilgi hayli büyüktü. 15 kategoride yapılan yağlı güreşlere Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül başta olmak üzere, Yurt Partisi Genel Başkanı Saadettin Tantan, AK Parti Antalya Milletvekili adayı Veysel Dalmaz, MHP Antalya Milletvekili Yusuf Ziya İrbeç, Kumluca Kaymakamı Salih Işık, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Yusuf Yurduğül ve Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya katıldı. Karatepe Stadı'nı dolduran yaklaşık 10 bin kişi, ülkenin dört bir yanından gelen 54'ü başpehlivan olmak üzere 800 güreşçiyi izledi. Tarihi Kırkpınar yağlı güreşlerinden sonra ülkemizin en büyük yağlı güreş organizasyonu olarak kabul edilen Kumluca Yağlı güreşlerinin açılışında konuşma yapan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, artık gelenek haline gelen güreşlerin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi. Başkan Çetinkaya'nın bu sene yapılacak olan güreşlerde başpehlivanlığı kazanan güreşçiye 3 bin TL ödül vereceğini açıkladı. ALTIN KEMERİ BAKAN TAKTI Güreşlerde elemeler sonucunda başpehlivanlık yarışmasında finale kalan Ali Gürbüz ile Fatih Atlı karşı karşıya geldi. İki güreşçinin normal sürede birbirlerine üstünlük sağlayamaması karşılaşmayı uzatmalara taşıdı. Burada altın puan uygulamasında rakibinden bir puan almayı başaran Ali Gürbüz Altın Kemer'in sahibi oldu. Gürbüz' Altın Kemer'i Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül taktı. Güreşlerin sonunda büyük, orta, başaltı ve Başpehlivanlık kategorilerinde dereceye girenlere Ak Parti Antalya Milletvekili adayı Veysel Dalmaz, Kumluca Kaymakamı Salih Işık, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Yusuf Yurduğül, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya tarafından ödüller verildi. Bu seneki güreşlerde ağalık ihalesine tek başına giren ve 75 Bin TL veren Yasin Çetin tekrar Kumluca Güreş Ağalığı'na seçildi.
Yasin Çetin - 01.05.2011
Altın Kemeri Bakan Vecdi Gönül Taktı
Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde Geleneksel 12'nci Tarım ve Seracılık Festivali çerçevesinde düzenlenen Yağlı Güreşlerde Fatih Atlı'yı uzatmada teknik puanla yenen Ali Gürbüz'e altın kemeri Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül taktı. Ocak ayı içerisinde halı saha futbol turnuvası ile start verilen ve 27 Nisan'da yapılan Yörük göçüyle devam eden 12'nci Tarım ve Seracılık Festivali'nin son gününde yapılan güreşlere ilgi hayli büyüktü. 15 kategoride yapılan yağlı güreşlere Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül başta olmak üzere, Yurt Partisi Genel Başkanı Saadettin Tantan, AK Parti Antalya Milletvekili adayı Veysel Dalmaz, MHP Antalya Milletvekili Yusuf Ziya İrbeç, Kumluca Kaymakamı Salih Işık, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Yusuf Yurduğül ve Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya katıldı. Karatepe Stadı'nı dolduran yaklaşık 10 bin kişi, ülkenin dört bir yanından gelen 54'ü başpehlivan olmak üzere 800 güreşçiyi izledi. Kumluca Yağlı güreşlerinin açılışında konuşan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, gelenek haline gelen güreşlerin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Başkan Çetinkaya'nın bu sene yapılacak olan güreşlerde başpehlivanlığı kazanan güreşçiye 3 bin TL ödül vereceğini açıkladı. ALTIN KEMERİ BAKAN TAKTI Güreşlerde elemeler sonucunda başpehlivanlık için finale kalan Ali Gürbüz ile Fatih Atlı karşı karşıya geldi. İki güreşçinin normal sürede birbirlerine üstünlük sağlayamaması karşılaşmayı uzatmalara taşıdı. Burada altın puan uygulamasında rakibinden bir puan almayı başaran Ali Gürbüz Altın Kemer'in sahibi oldu. Gürbüz' Altın Kemer'i Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül taktı. Güreşlerin sonunda büyük, orta, başaltı ve Başpehlivanlık kategorilerinde dereceye girenlere Ak Parti Antalya Milletvekili adayı Veysel Dalmaz, Kumluca Kaymakamı Salih Işık, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Yusuf Yurduğül, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya tarafından ödüller verildi. Bu seneki güreşlerde ağalık ihalesine tek başına giren ve 75 Bin TL veren Yasin Çetin tekrar Kumluca Güreş Ağalığı'na seçildi.
Yasin Çetin - 01.05.2011
Kumluca Yağlı Güreşleri
Antalya'nın Kumluca ilçesinde "12. Geleneksel Tarım ve Seracılık Festivali" etkinlikleri kapsamında düzenlenen yağlı güreşlerde Ali Gürbüz başpehlivan oldu. Kumluca Belediyesi tarafından düzenlenen 12. Geleneksel Tarım ve Seracılık Festivali'nin son gününde yağlı güreşler yapıldı. Güreşlere yaklaşık 800 güreşçi katıldı. Güreşleri Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Kumluca Kaymakamı Salih Işık, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Yusuf Yurdugül, Güreş Federasyonu Genel Sekreteri Rodika Yahşi, Yağlı Güreş Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Ayhan, Yağlı Güreş Merkez Hakem Komitesi Başkanı Kadir Birlik, milletvekili adayları, siyasi parti ilçe başkanları, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş izledi. Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, yağlı pehlivan güreşlerinde kıran kırana mücadele yapıldığını söyledi. Güreşlerin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür eden Çetinkaya, fuar ve güreşlere desteklerini sürdüreceklerini belirtti. Güreş ağalığı için yapılan açık artırmaya son iki yılın güreş ağası Yasin Çetin'den başka katılan olmadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yasin Çetin Haberleri | Yasin Çetin Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Yasin Çetin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yasin Çetin kimdir, hayatı ve biyografisi. Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:47:31. #1.15#
title