Yasin Çetin Haberleri

Yasin Çetin haber, Yasin Çetin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yasin Çetin - 20.01.2018
Dha Yurt Bülteni-1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- -Kaza yapan araç ve ortadan ikiye ayrılan otomobil -Yaralıların ambulansa alınması, ambulans içersinde yaralıların görüntüsü -Jandarma ve ambulans detayları Haber-Kamera: Ergün AYAZ / KANDIRA(Kocaeli),  GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ =========================================== Otomobil dereye uçtu, alkollü sürücü yaralandı   DÜZCE'de, kontrolden çıkıp dereye uçan otomobilin alkollü sürücüsü Yasin Çetin, yaralandı.
Yasin Çetin - 20.01.2018
Dha Yurt Bülteni - 24
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- -Kaza yapan araç ve ortadan ikiye ayrılan otomobil -Yaralıların ambulansa alınması, ambulans içersinde yaralıların görüntüsü -Jandarma ve ambulans detayları Haber-Kamera: Ergün AYAZ / KANDIRA(Kocaeli),  =========================================== Otomobil dereye uçtu, alkollü sürücü yaralandı   DÜZCE'de, kontrolden çıkıp dereye uçan otomobilin alkollü sürücüsü Yasin Çetin, yaralandı.
Yasin Çetin - 20.01.2018
Otomobil Dereye Uçtu, Alkollü Sürücü Yaralandı
DÜZCE'de, kontrolden çıkıp dereye uçan otomobilin alkollü sürücüsü Yasin Çetin, yaralandı.
Yasin Çetin - 19.01.2018
Akıncı Üssü Davasında 29 Sanığa Tahliye
Mahkeme ara kararını açıkladı Duruşmaya verilen aranın ardından ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, tutuklu sanıklar İsmail Hakkı Özveren, Burcu Doğan, İbrahim Çalışkan, Metin Keleş, Yasin Çetin, İbrahim Yılmaz, Zafer Şinik, Sinan Sarı, Cümali Ünal, Abdullah Bingöl, Aydın Uyan, Faruk Altınok, Ümit Özdemir, Raif Fakı, Ümit İnce, Fatih Zeki Sungur, Mehmet Ateş, Erdal Ertural, Nuri Özcan, Hüseyin Görgülü, Serkan Alkaç, Mesut Üstüncan, Ali Kahrıman, Mehmet Özkul, Faruk Yayabaş, Murat Taşan, Ramazan Aytekin, İsrafil Bilir ve Faruk Yusufoğlu'nun adli kontrol şartı ile tahliyelerine, diğer tutuklu sanıkların ise tutukluluk halinin devamına karar verdi.
Yasin Çetin - 19.01.2018
Akıncı Üssü Davasında 29 Tahliye
29 SANIK TAHLİYE EDİLDİ Mahkeme, sanıklardan İsmail Hakkı Özveren, Burcu Doğan, İbrahim Çalışkan, Metin Keleş, Yasin Çetin, İbrahim Yılmaz, Zafer Şinik, Sinan Sarı, Cümali Ünal, Abdullah Bingöl, Aydın Uyan, Faruk Altınok, Ümit Özdemir, Raif Fakı, Ümit İnce, Fatih Zeki Sungur, Mehmet Ateş, Erdal Ertural, Nuri Özcan, Hüseyin Görgülü, Serkan Alkaç, Mesut Üstüncan, Ali Kahrıman, Mehmet Özkul, Faruk Yayabaş, Murat Taşan, Ramazan Aytekin, İsrafil Bilir ve Faruk Yusufoğlu'nun adli kontrol şartı ile tahliyesine karar vererek, duruşmayı 12 Şubat tarihine erteledi.
Yasin Çetin - 19.01.2018
Dha Ankara - Akıncı Üssü Davasında 29 Tahliye
29 SANIK TAHLİYE EDİLDİ Mahkeme, sanıklardan İsmail Hakkı Özveren, Burcu Doğan, İbrahim Çalışkan, Metin Keleş, Yasin Çetin, İbrahim Yılmaz, Zafer Şinik, Sinan Sarı, Cümali Ünal, Abdullah Bingöl, Aydın Uyan, Faruk Altınok, Ümit Özdemir, Raif Fakı, Ümit İnce, Fatih Zeki Sungur, Mehmet Ateş, Erdal Ertural, Nuri Özcan, Hüseyin Görgülü, Serkan Alkaç, Mesut Üstüncan, Ali Kahrıman, Mehmet Özkul, Faruk Yayabaş, Murat Taşan, Ramazan Aytekin, İsrafil Bilir ve Faruk Yusufoğlu'nun adli kontrol şartı ile tahliyesine karar vererek, duruşmayı 12 Şubat tarihine erteledi.
Yasin Çetin - 19.01.2018
Akıncı Üssü Davası
Cumhuriyet savcısı Gümüş, savunmaları alınan tutuklu sanıklar Burhan Yaraç, İsmail Hakkı Özveren, Burcu Doğan, İbrahim Çalışkan, Metin Keleş, Yasin Çetin, İbrahim Yaman, Zafer Şinik, Sinan Sarı, Abdullah Bingöl, Mehmet Özkul, Ümit Özdemir, Faruk Yayabaş, Mehmet Ateş, Fatih Zeki Sungur, Nuri Özcan, Hüseyin Görgülü, Erdal Ertural, Mesut Üstüncan, Ali Kahrıman, Serkan Alkaç ve İsrafil Bedir'in delil durumu, suç vasfının değişme ihtimali göz önünde bulundurularak adli kontrol şartıyla tahliyesini, diğer tutuklulu sanıkların tutukluluk hallerinin devamına hükmedilmesini talep etti.
Yasin Çetin - 12.01.2018
Suriyeli Boyacı Çocuk Okullu Oldu
İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yabancı öğrencilerden sorumlu Eğitim Koordinatörü Yasin Çetin ise Suriyeli çocukları kayıt yaptırırken onların çok mutlu olduklarını gördüklerini dile getirdi.
Yasin Çetin - 08.01.2018
Darbeciler Şırnak'tan Ankara'ya Asker Göndermek İstemişler
Doğan, uçuşa başlamadan önce Ankara'da planlı olmayan uçuşların yapıldığını öğrendiğini, sanıklar Yasin Çetin ve İsmail Hakkı Özveren ile Ulaştırma Harekat Merkezine gittiklerini, burada görevin ne olduğunu sorduklarını ve amirlerinin "personel ve malzeme nakli" yapılacağını söylediğini ileri sürdü.
Yasin Çetin - 08.01.2018
Akıncı Üssü Davası
Bu konuşmalar üzerine birlikte Adnan Menderes'e gittikleri diğer uçağa da durumu ilettiğini ve havada beklemeye başladıklarını anlatan Özveren, askeri uçuşların durdurulduğu ve Ankara hava sahasının kapalı olduğu bilgisi üzerine kimseye sormadan Yasin Çetin'in komutanı olduğu 3 nolu uçakla Kayseri'ye dönüşe geçtiğini kaydetti.
Yasin Çetin - 04.01.2018
Akıncı Üssü Davası
Olay günü saat 22.15 sıralarında 221. Filo'dan aranarak filoya gelmesi gerektiğinin söylendiğini, kendisinin de görevin mahiyetiyle ilgili sorular sorduğunu ancak görevin içeriğiyle ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadığını ileri süren Sarı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Görevi sorgulamadan saat 23.15 civarında filoya gittim. Uçak komutanı havalanmadan önce pist başına geldiğinde Şırnak olan görev yerimizin İzmir Menderes Hava Meydanı olarak değiştirildiğini söyledi. Çetin yüzbaşının sorumlu olduğu A 400M nakliye uçağıyla kalkış yaptık." Havadayken Hava Kuvvetleri Komutanı'nın emri olduğunu ve kalkan uçakların üslerine geri dönmesi gerektiğini içeren talimatını duyduğunu anlatan Sarı, uçak komutanı Yasin Çetin'in bu talimatlar doğrultusunda nakliye uçağını tekrar Kayseri'ye döndürdüğünü ancak emir doğrultusunda Malatya meydanına indiklerini söyledi.
Yasin Çetin - 03.01.2018
Akıncı Üssü Davası
Duruşmada savunma yapan Kayseri 12. Hava Ulaştırma Üs Komutanlığı 221. Filo personeli sanık eski pilot yüzbaşı Yasin Çetin, 2016 Temmuz ayında Amerika'ya görevli olarak uçtuklarını, dönüşte motor arızası nedeniyle Kanada'ya zorunlu iniş yaptığını söyledi.
Yasin Çetin - 19.12.2017
Kocaeli'deki Fetö/pdy Davalarında Karar
Kocaeli 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde ayrı ayrı görülen duruşmalara, "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçlamaları yöneltilen, meslekten ihraç edilen komiser yardımcısı Mustafa Arslan ve Yasin Çetin ile avukatları katıldı.
Yasin Çetin - 05.10.2017
Hedefi "Cep Telefonu Müzesi" Kurmak
Eskişehir'de 12 yılda topladığı çeşitli marka ve modellerde 207 cep telefonundan koleksiyonun oluşturan Yasin Çetin (33), bin adede ulaştığında küçük bir "cep telefonu müzesi" kurmayı hedefliyor.
Yasin Çetin - 24.07.2017
Kars'ta 200 Civarında Kaz Telef Oldu
Edinilen bilgiye göre, merkeze bağlı Bülbül Mahallesi'nde besicilik yapan Yasin Çetin'e ait kazlar, henüz bilinmeyen bir nedenle ölmeye başladı.
Yasin Çetin - 24.07.2017
Eşinin Altınlarıyla Aldığı 700 Kazdan 300'ü Öldü
KARS'ta kaz yetiştiriciliği yapan Yasin Çetin, eşinin altınları ile aldığı 700 kazdan 300'ünün bilinmeyen nedenle telef olduğunu söyledi.
Yasin Çetin - 24.07.2017
Dha Yurt Bülteni-2
Görüntü Dökümü ------------------- Kız kardeşlerin ve diğer sporcuların sahilde görüntüsü Denize girmeleri Denizde yüzerlerken görüntü Deniz kıyısında antrenman yaparlarken görüntü Kız kardeşlerin iple araç çekmeleri Birbirlerini kucaklayıp antrenman yaparlarken görüntü RÖP 1: Ece Tekin RÖP 2: Eda Tekin RÖP 3: Şerafettin Uysan (Antrenör) Detaylar 588 MB /// 08.37 (Haber: Tolga YILDIRIM- Kamera: Süleyman EKİN/ANTALYA, ==================================================== 5)EŞİNİN ALTINLARIYLA ALDIĞI 700 KAZDAN 300'Ü ÖLDÜ Kars'ta kaz yetiştiriciliği yapan Yasin Çetin'e ait 700 kazdan 300'ü telef oldu.
Yasin Çetin - 09.07.2017
"Bugün Vatana Sahip Çıkmazsak, Yarın Sahip Çıkacak Vatan Bulamayız"
15 Temmuz'un kahraman gazileri Rukiye Dağ, Yasin Çetin Kaya ve Yusuf Özgün darbe gecesi yaşadıklarını Beykoz Meydanı'nda anlattı.
Yasin Çetin - 31.03.2017
Dakika Dakika Darbe Girişimi İddianamede (4)
Şüpheli Yasin Çetin, 2 Nolu askeri kargo uçağıyla İbrahim Yaman, Zafer Şinik ve Sinan Sarı olduğu halde saat 01.
Yasin Çetin - 16.02.2017
Çevremdışı Aile" Tiyatroseverlerle Buluştu
Kültür Bakanlığının katkılarıyla hazırlanan oyun, Üsküdar Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Yeşilay tarafından destekleniyor. İBB Şehir Tiyatroları Edebi Kurul Üyesi Yasin Çetin'in kaleme alıp Ahmet Raşit Ayanoğlu'nun yönettiği tek perdelik oyunun Genel Sanat Yönetmenliğini usta tiyatrocu Hüseyin Goncagül üstleniyor.
Yasin Çetin - 19.01.2017
Milli Manevi Tiyatro Mücadelemiz" Paneli
Daha önce yoğun kar yağışı nedeniyle ertelenen etkinlikte, yazar ve yönetmen Üstün İnanç, Goncagül Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Hüseyin Goncagül, Yenilmez Sanat Merkezi Genel Sanat Yönetmeni Ahmet Yenilmez, gazeteci Bünyamin Yılmaz ve Tekamül Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Yasin Çetin ile 1001 Sanat ve Oyuncu Tayfası Genel Sanat Yönetmeni Kerem Yılmaz konuşmacı olarak yer alacak.
Yasin Çetin - 07.01.2017
Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Bazı Etkinlikler İptal Edildi
İsmail Yeşilbağ'ın moderatörlüğünde gerçekleşmesi planlanan ve Üstün İnanç, Hüseyin Goncagül, Ahmet Yenilmez, Bünyamin Yılmaz, Yasin Çetin ile Kerem Yılmaz'ın konuşmacı olduğu "Milli Manevi Tiyatro Mücadelemiz" adlı panel de iptal edildi.
Yasin Çetin - 06.01.2017
Mttb'de "Milli Tiyatro Mücadelemiz" Paneli
Yerelden Evrensele Sanat Platformu Başkanı İsmail Yeşilbağ'ın yöneteceği panele, yazar ve yönetmen Üstün İnanç, Goncagül Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Hüseyin Goncagül, Yenilmez Sanat Merkezi Genel Sanat Yönetmeni Ahmet Yenilmez, gazeteci Bünyamin Yılmaz ve Şehir Tiyatroları Edebi Kurul Üyesi Yasin Çetin ve 1001 Sanat ve Oyuncu Tayfası Genel Sanat Yönetmeni Kerem Yılmaz katılacak.
Yasin Çetin - 18.11.2016
Felah 1949" Tiyatro Oyununun Galası Yapıldı
Yasin Çetin'in yazıp yönettiği ve Yaşar Alptekin'in başrolünü üstlendiği "Felah 1949" tiyatro oyununun galası yapıldı.
Yasin Çetin - 28.07.2016
Ohal'e İlişkin İkinci Khk Resmi Gazete'de Yayımlandı (8)
"Olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler ile Bazı Kurum ve Kuruluşlara Dair Düzenleme Yapılması Hakkında Kararname" ile 249 havacı, 7 karacı pilot Türk Silahlı Kuvvetlerinden (TSK) ihraç edildi.
Yasin Çetin - 16.06.2016
Şehit ve Gazi Yakınlarına Ramazan'da Tatlı Ücretsiz
Oltu'da uzun yıllar esnaflık yapan Yasin Çetin, Erzurum Caddesindeki iş yerinde Ramazan süresince şehit ve gazi yakınlarına ücretsiz tatlı sunuyor.
Yasin Çetin - 02.05.2016
Sultan Sazlığı 9. Foto Safari Yarışması Yapıldı
Programa ev sahipliği yapan Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar "Uzak yakın demeden davetimize icabet ederek, Sultan Sazlığımızın güzelliklerinin ulusal ve uluslararası düzeyde tanınmasına katkı sağlayan siz değerli fotoğraf sanatçılarına teşekkür ediyorum" diyerek, yarışmanın gelişerek daha cazip hale gelebilmesi için gayretlerinin devam edeceğini belirtti. Programın bir diğer ev sahibi olan Orman ve Su İşleri Bölge Müdürü Etem Boz Sultan Sazlığının fiziki ve doğal yapısı ile ilgili bilgiler verdikten sonra, ulusal düzeyde katılımın giderek arttığı yarışmanın uluslararası düzeye taşınması anlamında yeni adımların atılacağından bahsetti. Develi Kaymakamlığını vekâleten yürüten Metin Esen ise böylesine zahmetli ve anlamlı bir yarışmayı tertip ettiklerinden dolayı emeği geçen kurumlara teşekkürlerini ileterek, fotoğraf severlere kolaylıklar diledi. Misafirlere yemek ikramının da yapıldığı programın sonunda protokol üyeleri faytonla alan gezisi yaparak, alanın güzelleşmesi adına yapılacak olan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. 1 Mayıs Pazar Günü akşamüzeri 19:00'a kadar fotoğraflarını teslim eden fotoğraf sanatçılarının ardından toplanan seçici kurul Genel Doğa kategorisinde 90 fotoğrafçının 339 fotoğrafını ve Yerel Yaşam kategorisinde 130 fotoğrafçının 509 fotoğrafını itina ile seçme maratonu başladı. Ali Orhan (Develi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü), Murat Akgün (Orman ve Su İşleri Kayseri Şube Müdürü), Murat Ziya Öztürk (Fotoğraf sanatçısı, UFAD), Salih Özgöncü (Kayseri Büyükşehir Bel. Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı), Tekin Ertuğ (Fotoğraf Sanatçısı-Yazar), Uğur Kemal Gönen (Fotoğraf sanatçısı, KAFDER), Yusuf Kartal (Fotoğraf sanatçısı, Suretialem) ve TFSF Temsilcisi Yunus Topal'dan oluşan seçici kurul gecenin ilerleyen saatlerine kadar en güzel fotoğrafları seçmek için ter döktü. Birinciye 2.000TL, İkinciye 1.500TL, Üçüncüye 1.000 TL ve sergilemelere de 75 TL ödül verilen Seçici Kurulun elemelerine göre Genel Doğa Kategorisinde Kayseri'den yarışmaya katılan Yunus Dağhan birinci, Ankara'dan katılan Halit Küzenk ikinci ve Elazığ'dan katılan Giray Kocaman ise üçüncü oldu. Yerel yaşam Kategorisinde ise Kayseri'den Adem Yavuz birinci, Gaziantep'ten Osman Maaşoğlu ikinci ve yine Kayseri'den Yasin Çetin üçüncü oldu.
Yasin Çetin - 12.04.2016
Necip Fazıl, Shakespeare Ayarında Bir Yazardır"
Tiyatro yazarı ve oyuncu Yasin Çetin, "Necip Fazıl'ın dili de eser içerikleri de yerlidir ve oyunları günümüzde de güncelliğini korumaktadır.
Yasin Çetin - 11.04.2016
Gündem / 11 Nisan 2016
(Kilis/11.00/11.30/12.45/14.00/17.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) KÜLTÜR SANAT 1- Tiyatro eleştirmeni Yasin Çetin, Necip Fazıl Kısakürek'in tiyatro anlayışı ve dramatik yazarlığını anlatacak (İstanbul/17.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yasin Çetin Haberleri | Yasin Çetin Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Yasin Çetin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yasin Çetin kimdir, hayatı ve biyografisi. Eyüpsultan'da Kültür Sanat Sezonu Çalıştay ile Açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:56:52. #1.14#
title