Yasin Beyaz Haberleri

Yasin Beyaz haber, Yasin Beyaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yasin Beyaz - 10.05.2018
Necip Fazıl Kısakürek'ın Doğumunun 114. Yılı
Necip Fazıl Kısakürek'in düşünce dünyasının, öneminin ve şiirinin çeşitli yönleriyle ele alındığı ve İLESAM İstanbul Şube Başkanı Cafer Vayni'nin moderatörlüğünde yapılan panelde konuşan Yalova Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Yasin Beyaz, Necip Fazıl Kısakürek'in, düşünce ve edebi hayatımızda unutulmayacak bir sima olduğunu söyledi.
Yasin Beyaz - 26.05.2013
Necip Fazıl Esenler'de Anıldı
Türk edebiyatı ve düşünce dünyasının son dönemde yetiştirdiği en büyük isimlerinden biri olarak kabul edilen ve "Şairlerin Sultanı" unvanıyla anılan Necip Fazıl Kısakürek, vefatının 30. yılında düzenlenen bir programla Esenler'de anıldı. Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği "Necip Fazıl'ı Anma Gecesi"ne; Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Polat, Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkan Yardımcısı Üzeyir İlbak, araştırmacı yazar Mustafa Yazgan, Dr. Yasin Beyaz ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Yasin Beyaz - 25.05.2013
Necip Fazıl, Esenler'de Anılacak
Esenler Belediyesi tarafından tertip edilecek anma gecesinde edebiyat ve fikir adamının hayatı, sanatı ile şiirlerinden kesitler sunulacak. Şair Emrullah Uzun'un Necip Fazıl'ın şiirlerini seslendireceği programda; araştırmacı yazar Mustafa Yazgan, Dr. Yasin Beyaz, Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Genel Başkan Yardımcısı Üzeyir İlbak da söz alacak.
Yasin Beyaz - 23.04.2013
Necip Fazıl'ın Düşünce Dünyası Kitabı
Necip Fazıl'ın Düşünce Dünyası Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Necip Fazıl'ın Düşünce Dünyası Kitabı kitabının kısa özeti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yasin Beyaz Haberleri | Yasin Beyaz Kimdir - Haberler - Yasin Beyaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yasin Beyaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Necip Fazıl Kısakürek'ın Doğumunun 114. Yılı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 23:07:06. #1.14#

title