Yasemin Yılmaz Haberleri

Yasemin Yılmaz haber, Yasemin Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yasemin Yılmaz - 09.06.2015
Ferizli Devlet Hastanesi Başhekimi Yılmaz'a Ziyaret
Ferizli Engelliler Birlik ve Beraberlik Derneği Başkanı Ahmet Uçkesen, Ferizli Devlet Hastanesi Başhekimi Yasemin Yılmaz'ı ziyaret etti.
Yasemin Yılmaz - 02.04.2015
Ferizli Devlet Hastanesi Başhekimi Yılmaz Açıklaması
Ferizli Devlet Hastanesi Başhekimi Yasemin Yılmaz, "2014 yılında 65 bin 78 acil hasta kayıt yaptırmış ve gerekli müdahaleler yapılmıştır" dedi.
Yasemin Yılmaz - 01.04.2015
Ferizli'de Göz, Çocuk ve Dahiliye Poliklinikleri Açıldı
Başhekim Yasemin Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, hastanenin, imkanlar ölçüsünde en iyi şekilde hizmeti vermeye çalıştığını söyledi.
Yasemin Yılmaz - 02.03.2015
Aydın'da "Zilsiz Eğitime" Geçilecek
Aydın'daki tüm okullarda ders başlangıç ve bitişinin zille duyurulması uygulamasının kaldırılması için hazırlanan "Zihinlerde eğitim, bireylerde özdenetim" projesi uygulamaya konulacak.
Yasemin Yılmaz - 18.01.2015
Ferizli Devlet Hastanesi Başhekimi Yılmaz'a Ziyaret
Ferizli Engelliler Birlik ve Beraberlik Derneği Başkanı Ahmet Uçkesen ve yönetim kurulu üyeleri, Ferizli Devlet Hastanesi Başhekimi Yasemin Yılmaz'ı ziyaret etti.
Yasemin Yılmaz - 13.07.2014
Çukurova Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Kuruldu
Dernek kurucu yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: "Başkan Gürkan Göçer, başkan yardımcıları Yasemin Yılmaz Sarıeroğullarından, Mehmet Eraydın, Turgut Dilbaz, genel sekreter Nejat Altinok, muhasip Hayrettin Temel ile üyeler Adnan Tuna, Ramazan Çakar, Serap Altınok Köse, Celal Güven, Şükran Güllü.
Yasemin Yılmaz - 26.06.2014
Galatasaray Sosyal Sorumluluk Projesini Genişletiyor
İşte Galatasaray'dan toplantı ile ilgili yapılan açıklama; Galatasaray Basketbol Şubesi sosyal sorumluluk alanında yaptığı çalışmaları daha ileriye taşımak ve daha çok gence ilham verebilmek için Euroleague Kurumsal Sosyal Sorumluluk yöneticisi Isabel Gultresa ve One Team danışmanı Mark Van Keek ile bir araya geldi. Şube Koordinatörü Murat Özyer ve Yasemin Yılmaz'ın katıldığı toplantıda 2013 - 2014 sezonunda Galatasaray basketbol şubesinin gerçekleştirmiş olduğu sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgi aldı.
Yasemin Yılmaz - 09.06.2014
Çanakkale Yemek Kültürü Festivali
Öğrenciler arası yemek yarışması sonuçları; Tavuk kategorisinde birinci Kübra Erol, ikinci Sefa Temel, Balık kategorisinde birinci Yasemin Yılmaz, ikinci Gizem Hande Özkan, Et kategorisinde birinci Sevcan Erol, Festival komitesi tarafından yapılan öğrenciler arası genel değerlendirmede birinci Emre Emirol, İkinci Ceyda Kumru, üçüncü Elif Özder oldu.
Yasemin Yılmaz - 18.03.2014
Nürnberg'de Üç Türk Kökenli Aday Belediye Meclisine Girdi
Almanya'nın Bavyera Eyaleti'nde yapılan yerel seçimler sonunda Bavyera'nın ikinci büyük kenti Nürnberg'de SPD'li Dr. Ulrich Maly oyların yüzde 67.1'ini alarak yeniden belediye başkanı seçildi. Rakibi CSU'lu Andreas Brehm ise yüzde 24.1'de kaldı. SPD'den Yasemin Yılmaz, Aynur Kır ve Sol Parti'den Özlem Bahadır belediye meclisine giren üç Türkiye kökenli aday oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yasemin Yılmaz Haberleri | Yasemin Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Yasemin Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yasemin Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Tümer: Hepimiz Engelli Adayıyız.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 10.5.2021 06:49:12. #1.16#

title