Yasemin Bozkurt Haberleri

Yasemin Bozkurt haber, Yasemin Bozkurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yasemin Bozkurt - 18.12.2019
Yasemin'e en büyük destek okul yönetiminden
MUĞLA'nın Menteşe ilçesinde yaşayan emekli öğretmen Kıymet Bozkurt (55), hayatını bir anadolu lisesinde eğitim gören bedensel engelli kızı Yasemin Bozkurt'a (19) adadı.
Yasemin Bozkurt - 13.12.2019
Engelli Yasemin için "eğitim" seferberliği
Muğla'nın Ula ilçesindeki bir lisede eğitim gören bedensel engelli ve hafif düzeyde zihinsel yetersizliği bulunan Yasemin Bozkurt'un daha iyi koşullarda eğitim hayatını sürdürebilmesi için okul yönetimi seferber oldu.
Yasemin Bozkurt - 26.11.2018
Kadına Yönelik Şiddete Dikkat Çekildi
Bu durumun şiddetin temelinde eğitim seviyesi ile çevreden görülenlerin yattığını ortaya koyduğunu ifade eden Gürel, şunları kaydetti: "Toplumsal bir kalkınmaya ve silkelenişe ihtiyaç var. Bir kadın şiddet görüyorsa bu şiddeti bir şekilde yetkili merciler nezdinde oralara taşıyıp oralardan erkeğin cezalandırılması, bununla ilgili tedbirler uygulanmasını sağlamakta fayda var. Kadınlarımızın bundan sonraki süreçte daha fazla bilinçlendirilmesine ihtiyaç var. Bu toplantılar vesilesi ile bilinçlendirme süreçlerimiz artarak devam eder ve şiddet gittikçe azalır. Sadece kadınlara yönelik değil tüm insanlığa yönelik yapılan şiddetin azalması temennisiyle özellikle kadınlarımıza sevgi dolu yarınlar diliyorum." Programda daha sonra KBÜ Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Vekili Yasemin Bozkurt Özyalçın, Çocuk Gelişimi Bölüm Başkanı Doç.
Yasemin Bozkurt - 27.9.2017
Down Sendromlu Beril'in Hayali Gerçek Oldu…
Yasemin Bozkurt'un sunduğu ''Hayatın Penceresinden'' programına konuk olan ünlü sanatçı Tuğba Özay bir hayali gerçekleştirdi.
Yasemin Bozkurt - 23.9.2017
Tuğba Ekinci'den Olay Yaratan Açıklama!
Yasemin Bozkurt'un sunduğu Hayatın Penceresinden programına konuk olan Tuğba Ekinci, öz annesi arayan genç kıza söylediği sözlerle canlı yayına damgasını vurdu!
Yasemin Bozkurt - 9.6.2016
Düşünden Gerçeğine Proje Pazarı"
Açıklamada, 3 gün süren etkinlikte Ar-Ge ve inovasyon bilincinin yaygınlaşması, proje hazırlama ve geliştirme kültürünün oluşması, üniversite-sanayi işbirliğinin geliştirilmesi ve yeni Ar-Ge ortaklıkları başlatılmasının desteklenmesinin amaçlandığını vurgulanarak, şunlar kaydedildi: "Doğru kişi ve kurumlarla iletişim kurarak yerli sermaye ile ülkemize faydalı işler yapmak isteyen öğrenci, mezunlar ve girişimci adayları projelerini sundu. Girişimci adaylarının, araştırmacıların, akademisyenlerin, kurumların ve sanayi kuruluşu temsilcilerinin bir araya getirildiği bir proje platformu oluşturulmuştur. Etkinlik kapsamında elektrik-elektronik, bilişim teknolojileri, makine, imalat, kağıt, mobilya teknolojileri, biyomedikal ve sağlık teknolojileri kategorilerinde sunulan 104 değerli proje arasından 10 proje ödül almaya hak kazandı." Açıklamada, 3 kategoride 10 projenin ödüle layık görüldüğü ifade edilerek, birincilik ödülü alanlar şöyle sıralandı: "Elektrik elektronik kategorisinde, Doç. Dr. Kadir Türk danışmanlığında İskender Tuğrul Korkut, Abdulkadir Çopur, Mehmet Can Özcan ve Kubilay Çay tarafından hazırlanan, 'Görüntü İşleme Teknikleri ile Bir Asansör Sisteminin Kontrolü' adlı proje birincilik elde etti. Bilişim teknolojileri kategorisinde Doç. Dr. Mustafa Ulutaş danışmanlığında, Halit Alptekin'in 'Mobil Cihazlarda Kişi Gizliliğinin Korunması ve Veri Sızıntısı Önleyici Güvenlik Kalkanı' projesi birinciliği kazandı. Diğer kategoriler bölümünde ise Prof. Dr. İsa Gökçe danışmanlığında, Özlem Kaplan, Rizvan İmamoğlu, İskender Şahingöz, Duygu Düzgün ve Yasemin Bozkurt'un hazırladığı, 'Tanı Kitlerinin Geliştirilmesi için Ters Transkriptaz ve DNA Polimeraz Enzimlerinin Rekombinant Olarak Üretilmesi' adlı proje birincilik kazandı.
Yasemin Bozkurt - 13.9.2014
Ardahan'da Kamyonet Devrildi: 1 Ölü, 2 Yaralı
Kazada, sürücü Bozkurt olay yerinde hayatını kaybetti. Otomobildeki eşi Yasemin Bozkurt (38) ve kızı Zehra Bozkurt (12) yaralandı.
Yasemin Bozkurt - 30.9.2013
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği 15 Yaşında
Omurilik felcini engellemek, erişilebilirlikteki engelleri ortadan kaldırmak ve omurilik felçlilerine yönelik faaliyetlerde bulunabilmek amacıyla 1998 yılında kurulan Türkiye Omurilik Felçlileri (TOFD), 15. yılını Baltalimanı Port Axe'de kutladı. KLK Yapı'nın katkılarıyla gerçekleşen geceye sektörden davetlilerin yanı sıra pek çok ünlü isim de katıldı. Hakan Şükür'ün eşi Beyda Şükür, Beyoğlu Belediye Başkanı Misbah Demircan, Banu Noyan, Burçin Orhon, Süheyl Uygur, Recep Aktuğ ve Yasemin Bozkurt'un katıldığı ve sunuculuğunu Çiğdem Tunç'un yaptığı gecede Enbe Orkestrası da sahne aldı.
Yasemin Bozkurt - 17.6.2013
Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrencilerinden "Mutlak Not" Protestosu
Hukuk Fakültesinde öğrenim gören bir grup öğrenci fakülte binası önünde toplandı. GANO uygulamasında 70 olarak belirlenen ders geçme notunun yüksek olduğunu savunan öğrenciler, rektörlük binasına yürümek istedi. Özel güvenlik görevlileri, öğrencilerin yürüyüşüne izin vermedi. Grup adına basın açıklamasını okuyan Hukuk Fakültesi ikinci sınıf öğrencisi Yasemin Bozkurt, sınıf ortalamasının 70'in altında kaldığı derslerde, otomatik olarak bağıl sisteminin devreye girmesini talep ettiklerini söyledi.
Yasemin Bozkurt - 15.2.2013
İstiklal Caddesi'nde Bir İlk
SEVGİ YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI 14 Şubat Sevgililer Günü, Beyoğlu'nda çok renkli etkinliklerle kutlandı. İstiklal Caddesi'nde yapılan etkinlikler, minik çocukların "Sevgi Yürüyüşü" ile başladı. Yürüyüşe Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, ünlü simalardan Yonca Evcimik, Cem Ceminay, Şenay Akay, Yasemin Bozkurt, Tayfun Duygulu ve yüzlerce vatandaş katıldı.
Yasemin Bozkurt - 14.2.2013
Sevgililer Günü'nde Nostaljik Tramvayda Evlendiler
Nikah tarihlerinin özel olmasını isteyen çiftler, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde dünya evine girmek için Beyoğlu Belediyesi'ne başvurdu. Başvurular alındıktan sonra çiftler arasında kura çekimi yapıldı. Kurada Yasin Alkaya ve Esra Bağcı çifti çıktı. Çiftin nikah töreni unutulmaz anlara sahne oldu. Çift, özel olarak hazırlanan nostaljik tramvayla Odakule'ye geldi. Ardından yüzlerce kişinin katılımıyla nikah töreni yapıldı. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın kıydığı nikahta çiftin şahitliğini Yonca Evcimik, manken Şenay Akay, sunucu Yasemin Bozkurt ve ünlü radyocu Cem Ceminay yaptı.
Yasemin Bozkurt - 14.2.2013
İstanbul'da Sevgililer Günü Etkinlikleri
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın kıydığı nikahta, çiftin şahitliğini sanatçılar Yonca Evcimik, Tayfun Duygulu, Şenay Akay, Yasemin Bozkurt ve Cem Ceminay yaptı.
Yasemin Bozkurt - 13.2.2013
Beyoğlu Belediyesi'nde Sevgililer Günü Sürprizi
Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu Güzelleştirme Derneği'nin organizasyonuyla düzenlenen etkinliklerde, minik 70 öğrenci, sevimli kıyafetlerle İstiklal Caddesi'nde bir "Sevgi yürüyüşü" gerçekleştirecek. Beyoğlu Belediyesi önünde başlayacak olan yürüyüş, Odakule Meydanı'na kadar uzayacak. Yürüyüşe Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, sanatçılar Cem Ceminay, Yonca Evcimik, Yasemin Bozkurt ve Şenay Akay da katılacak.
Yasemin Bozkurt - 16.1.2013
"Jennifer Lopez Dördüncü Eşim Olsun"
atv'de yayınlanan 'Karadayı'da 'Bakan' karakterini canlandıran ünlü oyuncu Erhan Yazıcıoğlu, ilk kitabı 'Kenar Mahallenin Delikanlısı'nın tanıtımını, önceki gece Asmalımescit'teki Yakup Restaurant'da yaptı. Geceye; Aydın Boysan, Cemil İpekçi, Halil Ergün, Bergüzar Korel, Selim İleri, Uğur Arslan, Janset, Zeyno Gönenç, Yasemin Bozkurt gibi ünlü isimler katıldı.
Yasemin Bozkurt - 4.10.2012
Güzellik Adresini Buldu: M-Onep Etiler
Yaza Veda Partisi konseptiyle yapılan açılışta tanınmış isimler de ağırlandı. Açılışa katılan ünlüler arasında Deniz Akkaya, Yasemin Bozkurt, Ebru Şallı, Çağla Kubat vardı.
Yasemin Bozkurt - 31.5.2012
" Dedem Bilal İnci Sefalet İçinde Ölmedi
" Bir Demet Yasemin"e konuk olan güzel oyuncu Ayça İnci, iş ve özel hayatının ayrıntılarını Yasemin Bozkurt'a anlattı.
Yasemin Bozkurt - 28.5.2012
Bir Demet Yasemin'de Burhan Şeşen
CINE5 ekranlarının sevilen programı "Bir Demet Yasemin"e konuk olan Burhan Şeşen oğlunun ölümünün ardından yaşadıklarını ve şov dünyası ile ilgili düşüncelerini bütün açıklığıyla Yasemin Bozkurt'la paylaştı.
Yasemin Bozkurt - 18.5.2012
Bir Demet Yasemin Levent İnanır'ın Gözyaşları
Levent İnanır, CINE5'in sevilen programı Bir Demet Yasemin'e katıldı ve duygularını Yasemin Bozkurt'a samimiyetle paylaştı.
Yasemin Bozkurt - 16.5.2012
Cıne5 Bir Demet Yasemin
BUGÜN /CANLI YAYIN YAYIN SAATİ:17:45 Hafta içi her gün saat 17:45'DE CINE5 ekranlarında canlı olarak yayınlanan Yasemin Bozkurt'un sunduğu"Bir Demet Yasemin" de bugün canlı yayın konuğu; İnanır ailesinin sinemadaki başarılı ismi LEVENT İNANIR.
Yasemin Bozkurt - 30.4.2012
Bir Demet Yasemin
CINE5 ekranlarının sevilen programın "Bir Demet Yasemin"e katılan sevilen sanatçı Adnan Şenses, uzun süredir mücadele ettiği hastalığını ve sıra dışı vasiyetini Yasemin Bozkurt'a anlattı.
Yasemin Bozkurt - 27.4.2012
Yılmaz Bana Kızınca Tam Bir Yıl Rol Vermedi!
Yasemin Bozkurt'un sunduğu 'Bir Demet Yasemin'e; Balkan müziğinin ünlü sesi Suzan Kardeş konuk oldu.
Yasemin Bozkurt - 21.4.2012
Bir Demet Yasemin
CINE5 ekranlarının sevilen programı Bir Demet Yasemin'e konuk olan başarılı oyuncu Orhan Kılıç, hayatıyla ilgili tüm ayrıntıları Yasemin Bozkurt'a anlattı.
Yasemin Bozkurt - 20.4.2012
Esin Yağmurdereli'nin 30 Yıldır Dinmeyen Acısı
Esin Yağmurdereli, 30 yıl içinde sakladığı sırrını ve hiç dinmeyen acılarını CINE5'in sevilen programı "Bir Demet Yasemin"de Yasemin Bozkurt'a anlattı.
Yasemin Bozkurt - 10.4.2012
Babamın Ölümünden Sonra Kadere Daha Çok İnandım
CINE5 ekranlarında Yasemin Bozkurt'un sunduğu "Bir Demet Yasemin"e konuk olan güzel oyuncu Eda Özerkan, canlı yayında gözyaşlarını tutamadı...
Yasemin Bozkurt - 4.4.2012
Bir Demet Yasemin
CINE5 ekranlarında Yasemin Bozkurt'un sunduğu "Bir Demet Yasemin" programına katılan sevilen oyuncu Janset, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı.
Yasemin Bozkurt - 30.3.2012
Taş Fırın Erkeği Kekte Uzman!
Yasemin Bozkurt'un sunduğu 'Bir Demet Yasemin' programının önceki günkü konuğu 'Süpertürk' filmiyle ilk kez yönetmen koltuğuna oturan Tamer Karadağlı'ydı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yasemin Bozkurt Haberleri | Yasemin Bozkurt Kimdir - Haberler - Yasemin Bozkurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yasemin Bozkurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Yasemin'e en büyük destek okul yönetiminden.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 07:43:56. #1.14#
title