YAŞAR ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Yaşar Üniversitesi Haberleri

Yaşar Üniversitesi haber, Yaşar Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Üniversitesi - 20.4.2019
7'nci Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülleri Sahiplerini Buldu
'ÜNİ-PR İletişim Fakülteleri' kategorisinde; Lösevim-Lösemili Çocuklar Vakfı İçin Halkla İlişkiler Kampanyası ile Yaşar Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencileri ile danışman Doç.
Yaşar Üniversitesi - 17.2.2019
Ziyaretçilerin Müzik Yapabildiği Sergi Müziksev'de
İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı (İKSEV) bünyesinde Alsancak'ta bulunan özgün Türk çalgılarının sergilendiği Müziksev Müzik Müzesi, Yaşar Üniversitesi Dijital İletişim Tasarımı Bölümü öğretim görevlileri Ceren Kayalar ve Daniele Savasta'nın yürüttüğü müziği dijitalle birleştiren Annotating Museum 2.
Yaşar Üniversitesi - 6.2.2019
Satrançta İzmir'in Gururu Oldu
Yaşar Üniversitesi öğrencisi İzmirli milli satranççı Cem Kaan Gökerkan, genç yaşta kazandığı başarılarına yenilerini eklerken, yurt içi ve yurt dışında birçok derecesi bulunan "Uluslararası Usta" unvanlı Gökerkan, son olarak, geçen hafta sonu düzenlenen 2019 Türkiye Satranç Kupasını...
Yaşar Üniversitesi - 4.2.2019
Havelsan'dan İzmir'de Savunma Sanayi Zirvesi
HAVELSAN'dan İzmir'de savunma sanayi zirvesi HAVELSAN'ın iş ekosistemlerindeki ağlarını geliştirmek amacıyla İzmir'de 1. Tedarikçi İşbirliği Geliştirme Zirvesi düzenlendi HAVELSAN Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay: "Keskin nişancı simülatörünü bize satmadılar, oturup kendimiz yaptık" "Deniz sistemlerinde iddialıyız" Siber güvenlikte yerli ve milli çözümler İZMİR - İzmir'de düzenlenen '1. Tedarikçi İşbirliği Geliştirme Zirvesi'nde konuşan HAVELSAN Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay, HAVELSAN'nın özellikle deniz sistemleri ve siber güvenlik konusunda oldukça iddialı olduğunu, Suriye operasyonları sırasında Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyacı olan keskin nişancı simulatörünü yurt dışından satın alamayınca kendilerinin yaptıklarını belirterek, "Kötü ev sahibi, mal sahibi yapar hesabı HAVELSAN olarak yaptık, hem de daha iyisini yaptık. Şu anda kendi keskin nişancı simulatörümüz var" dedi. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Organize Sanayi Bölgeleri Bilgi Sistemi verilerine göre; 13 organize sanayi bölgesiyle ülkemizin sanayi bölgesi yoğunluğu bakımından en önemli üç ilinden biri olan İzmir, '1. Tedarikçi İşbirliği Geliştirme Zirvesi'ne iki gün boyunca ev sahipliği yapacak. Ülkemizin savunma ve bilişim sektörlerinin öncü kuruluşlarından HAVELSAN'ın yurt içi katma değeri artırmak ve yerli özgün ürün tedarikçi ağını genişletmek amacıyla ilk kez düzenlediği zirveye; İzmir'in ve bölgenin güçlü şirketlerinin yanı sıra Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Borsası, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği, İzmir Teknopark, İzmir Bilimpark, Ege Üniversitesi Teknopark, Dokuz Eylül Üniversitesi Teknopark, Yaşar Üniversitesi Teknopark, Manisa Teknokent, Adnan Menderes Üniversitesi Teknokent ile İzmir sanayiine ve ticaretine önemli katkı sağlayan yazılım ve donanım üreticisi 100'ün üzerinde KOBİ katılım sağlıyor.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Yaşar Üniversitesi Haberleri | Yaşar Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 6 - Yaşar Üniversitesi haberleri, son dakika yaşar üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Her neslin alması gereken bir ders; 'Adabımuaşeret'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.9.2020 20:51:04. #1.15#
title