YAŞAR ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Yaşar Üniversitesi Haberleri

Yaşar Üniversitesi haber, Yaşar Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Üniversitesi - 1.11.2019
İzmir, Yapay Zekada öncü şehirler arasında
Yaşar Üniversitesi tarafından "Akıllı Sistemlerde Yenilik ve Uygulamaları Konferansı" düzenlendi.
Yaşar Üniversitesi - 1.11.2019
Ambalaj Fuarı'na yabancılardan yoğun ilgi
Seçici Kurul'un yarışmaya başvuran 152 öğrenci projesi üzerinden yaptığı değerlendirme sonucunda toplam 18 öğrenci projesi ödül kazandı. Yarışmayı Yaşar Üniversitesi Grafik Tasarımı öğrencisi Uğur Altun 'Macuni Mesir Ambalaj Tasarımı' projesi ile kazanırken, Gazi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencisi Pelinsu Şirin 'Soapy' projesiyle ikinci, İstanbul Medipol Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencisi Hande Nur Yılmaz 'Soucup' projesiyle üçüncü oldu.
Yaşar Üniversitesi - 25.10.2019
İzmir'de üniversite sanayi buluşması
Buluşmada Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir Bakırçay Üniversitesi, İzmir Demokrasi Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi'nden akademisyenler ve Teknoloji Transfer Ofisi temsilcileri yer aldı.
Yaşar Üniversitesi - 24.10.2019
Ambalajın genç tasarımcıları ödüllendirildi
Yarışmayı Yaşar Üniversitesi Grafik Tasarımı öğrencisi Uğur Altun 'Macuni Mesir Ambalaj Tasarımı' projesi ile kazanırken, Gazi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencisi Pelinsu Şirin 'Soapy' projesiyle ikinci, İstanbul Medipol Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencisi Hande Nur Yılmaz 'Soucup' projesiyle üçüncü oldu.
Yaşar Üniversitesi - 24.10.2019
Ambalajın genç tasarımcıları ödüllendirildi
Seçici Kurul'un yarışmaya başvuran 152 proje üzerinden yaptığı değerlendirme sonucunda toplam 18 proje ödül kazandı. Yarışmayı Yaşar Üniversitesi Grafik Tasarımı öğrencisi Uğur Altun 'Macuni Mesir Ambalaj Tasarımı' projesi ile kazanırken, Gazi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencisi Pelinsu Şirin 'Soapy' projesiyle ikinci, İstanbul Medipol Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencisi Hande Nur Yılmaz 'Soucup' projesiyle üçüncü oldu.
Yaşar Üniversitesi - 24.10.2019
Ankara Danışmanlık ve İletişim Ofisi Açıldı
DESİAD ortaklığı ve Yaşar Üniversitesi işbirliği ile yürütülen "Daha Güçlü Sivil Toplum İçin Rota Ege Bölgesi" AB Projesi kapsamında ESİAD Ankara Danışmanlık ve İletişim Ofisi'nin açılışı gerçekleştirildi.
Yaşar Üniversitesi - 9.10.2019
Uluslararası Rodos ve İstanköy Türk Vakıfları Sempozyumu İzmir'de düzenlenecek
Rodos, İstanköy ve Oniki Ada Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği (ROİSDER) ve Yaşar Üniversitesi iş birliğinde iki gün sürecek "Uluslararası Rodos ve İstanköy Türk Vakıfları Sempozyumu 2019" yarın İzmir'de başlayacak.
Yaşar Üniversitesi - 26.9.2019
Bakan Turhan "ulaşımda erişilebilirlik" stratejisini anlattı
Bir işe başlamaktan daha önemlisinin o işi amacına ulaştırmak olduğuna işaret eden Turhan, şunları kaydetti: "Herkese sorumluluk düşmekte. Projenin devamlılığında emek vermek, inanarak işe dört elle sarılmak, empati yapmak önemli. Proje, yüzlerce arkadaşımızın katkılarıyla bu aşamaya geldi. Katılım ve katkılarıyla projeye destek veren bazı arkadaşlarımızın adını da özellikle anmam gerektiğini biliyorum. Avrupa şampiyonu ve dünya ikincisi milli yüzücümüz Sümeyye Boyacı, dünya serbest dalış rekortmenimiz Ufuk Koçak, okçuluk dünya şampiyonumuz Bahattin Hekimoğlu, Türkiye karate şampiyonumuz Volkan Kardeşler, Yaşar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği okul birincimiz Şeyda Melis Türkkahraman kardeşlerimiz milyonların gurur kaynağı oldu.
Yaşar Üniversitesi - 12.9.2019
Cimnastikçilerin hedefi 2020 Tokyo
Yaşar Üniversitesi öğrencileri Sude Aydın ve Doğukan Büyükarslan'ın, Antalya'daki "Orange Cup Trampolin Cimnastik Uluslararası Turnuvası"nda iki altın madalya kazandığı bildirildi.
Yaşar Üniversitesi - 26.8.2019
(görüntülü) türkiye'de kadınların en fazla selfie çektiği il kocaeli oldu
İZMİR'deki Yaşar Üniversitesi'nin yüksek lisans öğrencisi Şule Baş, hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelen öz çekimin (selfie) Türkiye'deki haritasını çıkardı.
Yaşar Üniversitesi - 23.8.2019
Türkiye'nin cinsiyete göre özçekim haritasını çıkardılar
Yaşar Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Türkiye'nin cinsiyete göre özçekim haritasının çıkarılması için yapılan sosyal medya araştırması, erkeklerin kadınlara göre daha çok özçekim paylaştığını ortaya koydu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yaşar Üniversitesi Haberleri | Yaşar Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 4 - Yaşar Üniversitesi haberleri, son dakika yaşar üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Azim ve inançla gelen başarı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 05:53:43. #1.15#
title