YAŞAR ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Yaşar Üniversitesi Haberleri

Yaşar Üniversitesi haber, Yaşar Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Üniversitesi - 30.12.2019
Yusuf Tırpancı Sahası'nda tribünlerin tamamı kapatılıyor
Bornova'nın İzmir'de en çok amatör kulübün faaliyet gösterdiği ilçe olduğuna dikkat çeken Başkan İduğ, "Bu zenginliğin getirdiği sorumlulukla mevcut tesislerimizi yeniliyor, yeni tesisler yapıyoruz. Bölgesel Lig maçlarının da oynandığı sahaya ait tribünün tamamını, futbolseverlerin daha konforlu bir ortamda maç izleyebilmesi için kapalı hale getireceğiz. Tribünlerin altını da yeni soyunma odaları için kullanacağız" dedi Üçüncü saha yapılacak Amatör kulüplerin resmi maçlar için kullanacakları tesisleri arttırmayı hedefleyen Bornova Belediyesi,Yusuf Tırpancı Tesisleri'nde iki olan saha sayısını üçe çıkarmayı planlıyor. Yaşar Üniversitesi ile mevcut tesislerin arkasında kalan 25 bin metrekarelik alana, çalışmaları devam eden imar planlarının tamamlanmasının ardından üçüncü saha yapılacak.
Yaşar Üniversitesi - 24.12.2019
İzmir Üniversiteleri Türkiye'nin teknolojik gelişimini konuştu
İzmir üniversitelerinin akademik, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda dayanışmasını sağlamak ve İzmir'i bir "Üniversite Kenti" olarak konumlandırmak için projeler üretmek amacıyla yola çıkan, İzmir'in 9 üniversitesini aynı çatı altında toplayan İzmir Üniversiteleri Platformu, 2019 yılı ocak ayı itibariyle başlayan Dokuz Eylül Üniversitesi dönem başkanlığındaki son etkinliğini düzenledi. 2019 yılı boyunca çalışmaları "teknoloji" temasıyla yürüten platformun Kentkart, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Odası, İMEAK Deniz Ticaret Odası'nın destekleriyle düzenlediği 24-25 Aralık tarihlerinde iki gün sürecek olan 'Teknoloji Günleri' Sabancı Kültür Sarayı'nda düzenlenen açılış töreniyle başladı. Türkiye Cumhuriyetinin son Başbakanı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın video konferans ile bağlandığı törene, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Salim Atay,Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, Demokrasi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bedriye Tunçsiper, Yaşar Üniversitesi Rektörü M.
Yaşar Üniversitesi - 24.12.2019
İzmir Üniversiteleri Platformu temsilcileri Teknoloji Günleri'nde buluştu
"Üniversite Sanayi İş Birliği" başlıklı oturumda da İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse, İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bedriye Tunçsiper ile Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof.
Yaşar Üniversitesi - 29.11.2019
Mimari tasarım yarışmasında "Suriyelilerin entegrasyonu" teması ön plana çıktı
Yarışmanın ev sahipliğini üstlenen Yaşar Üniversitesinden yapılan açıklamaya göre, etkinlik kapsamında Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde yaşayan Suriyelilerin sosyal yaşamlarına katkı sağlayacak mimari projeler tasarlandı.
Yaşar Üniversitesi - 1.11.2019
İzmir, Yapay Zekada öncü şehirler arasında
Yaşar Üniversitesi tarafından "Akıllı Sistemlerde Yenilik ve Uygulamaları Konferansı" düzenlendi.
Yaşar Üniversitesi - 1.11.2019
Ambalaj Fuarı'na yabancılardan yoğun ilgi
Seçici Kurul'un yarışmaya başvuran 152 öğrenci projesi üzerinden yaptığı değerlendirme sonucunda toplam 18 öğrenci projesi ödül kazandı. Yarışmayı Yaşar Üniversitesi Grafik Tasarımı öğrencisi Uğur Altun 'Macuni Mesir Ambalaj Tasarımı' projesi ile kazanırken, Gazi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencisi Pelinsu Şirin 'Soapy' projesiyle ikinci, İstanbul Medipol Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencisi Hande Nur Yılmaz 'Soucup' projesiyle üçüncü oldu.
Yaşar Üniversitesi - 25.10.2019
İzmir'de üniversite sanayi buluşması
Buluşmada Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir Bakırçay Üniversitesi, İzmir Demokrasi Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi'nden akademisyenler ve Teknoloji Transfer Ofisi temsilcileri yer aldı.
Yaşar Üniversitesi - 24.10.2019
Ambalajın genç tasarımcıları ödüllendirildi
Yarışmayı Yaşar Üniversitesi Grafik Tasarımı öğrencisi Uğur Altun 'Macuni Mesir Ambalaj Tasarımı' projesi ile kazanırken, Gazi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencisi Pelinsu Şirin 'Soapy' projesiyle ikinci, İstanbul Medipol Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencisi Hande Nur Yılmaz 'Soucup' projesiyle üçüncü oldu.
Yaşar Üniversitesi - 24.10.2019
Ambalajın genç tasarımcıları ödüllendirildi
Seçici Kurul'un yarışmaya başvuran 152 proje üzerinden yaptığı değerlendirme sonucunda toplam 18 proje ödül kazandı. Yarışmayı Yaşar Üniversitesi Grafik Tasarımı öğrencisi Uğur Altun 'Macuni Mesir Ambalaj Tasarımı' projesi ile kazanırken, Gazi Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencisi Pelinsu Şirin 'Soapy' projesiyle ikinci, İstanbul Medipol Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencisi Hande Nur Yılmaz 'Soucup' projesiyle üçüncü oldu.
Yaşar Üniversitesi - 24.10.2019
Ankara Danışmanlık ve İletişim Ofisi Açıldı
DESİAD ortaklığı ve Yaşar Üniversitesi işbirliği ile yürütülen "Daha Güçlü Sivil Toplum İçin Rota Ege Bölgesi" AB Projesi kapsamında ESİAD Ankara Danışmanlık ve İletişim Ofisi'nin açılışı gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yaşar Üniversitesi Haberleri | Yaşar Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 3 - Yaşar Üniversitesi haberleri, son dakika yaşar üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Doğal Yaşam Parkı'na genç tasarımlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 20:31:03. #1.15#
title