Yaşar Holding Haberleri

Yaşar Holding haber, Yaşar Holding son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Holding - 17.12.2015
Karşıyaka'da Diniz'den Destek Turlarına Devam
Karşıyaka'da 22-29 Aralık'ta yapılacak olağanüstü kongre öncesi camianın önemli isimlerinin yanı sıra kulübe dışarıdan mali kaynak aktaran iş adamı Erdal Acar'ın desteğini alan eski Başkan Fatih Diniz, Yaşar Holding yönetimiyle de görüştü.
Yaşar Holding - 15.12.2015
Karşıyaka'da Kongre Çalışmaları Hızlanıyor
Nazım Torbaoğlu başta olmak üzere camianın önemli isimlerinin ve takıma dışarıdan kaynak aktaran Erdal Acar'ın desteğini alan eski Başkan Fatih Diniz, bu hafta Yaşar Holding'le görüştükten sonra kararını netleştirecek.
Yaşar Holding - 08.12.2015
Pınar Et 30. Yaşını Coşkuyla Kutladı
Kutlamada konuşan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Pınar Et Yönetim Kurulu Başkanı Feyhan Yaşar; "Türkiye'de modern et sanayinin kurucusu ve öncüsüyüz.
Yaşar Holding - 04.12.2015
Karşıyaka'da Yine Transfer Yasağı Boğuşması
ACAR DİVAN BAŞKANIYLA KONUŞTU  Karşıyaka'da olağanüstü kongre öncesi Mutlu Altuğ'u destekleyeceğini açıklayan Erdal Acar, Divan Kurulu Başkanı Cihan Büyükoral'la görüştü. Acar'ın daha fazla camianın içinde yer alarak kulübe desteğini sürdürmek istediğini söyleyen Büyükoral, divan olarak Yaşar Holding'le de görüşme yapacaklarını belirtti.
Yaşar Holding - 02.12.2015
Dario Moreno Şarkılarıyla Anıldı
Karataş Semti'ndeki Tarihi Asansör'ün de bulunduğu Dario Moreno Sokağı'nda düzenlenen anma gecesine İzmir'i Sevenler Platformu, Dario Moreno Dostları Derneği ve İzmir Musevi Cemaati katkıda bulundu. Moreno'nun dostları ve sevenlerinin buluştuğu etkinlik büyük ilgi gördü. Soğuk havaya rağmen İzmirliler gece boyunca şarkılara danslarıyla eşlik ederken, Dario Moreno'nun evini 23 yıl önce alarak restore ettiren Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar da etkinlikte yer aldı.
Yaşar Holding - 28.11.2015
Türkiye Boya ve Gıda Sanayinin Öncüsü Yaşar Holding 70 Yaşında
Yaşar Holding 70. kuruluş yıldönümünü, Çeşme Altın Yunus Oteli'nde gerçekleştirilen törenle kutladı. Törene Yaşar Topluluğu Onursal Başkanı Selçuk Yaşar da katıldı.
Yaşar Holding - 27.11.2015
Pınar Karşıyaka-Panathinaikos Notları
BAŞKAN ERTEN MÜSABAKAYIS İZLEMEDİ PINAR Karşıyaka-Panathinaikos karşılaşmasında protokol tribününde Başkan Ali Erten'in yer almaması dikkat çekti. Kongre kararı aldıktan sonra futbol şubesinin sorumluluğunu üstlenen Erten'in, futbol takımının aynı saatte İzmir Atatürk Stadı'nda Denizlispor'la oynadığı müsabakayı takip ettiği bildirildi. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, eski başkanlardan Seyhan Evlioğlu, Fatih Diniz, Hüseyin Çalışan ve Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İdil Yiğitbaşı müsabakayı takip etti.
Yaşar Holding - 16.11.2015
Umut Okulu Eğitmenlerine Özel Eğitim
Güzelbahçe Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi'nde düzenlenen törene Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Güzelbahçe Kaymakamı Hüseyin Kulözü, Güzelbahçe İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Alkan, Dokuz Eylül Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Başkanı Yrd.
Yaşar Holding - 23.10.2015
İzmir'de 25 Bin Ev ve İşyerine Türk Bayrağı Dağıtılıyor
Başkan Kocaoğlu’nun çağrısına destek veren iş ve işçi dünyası ile meslek örgütü temsilcileri, saat 20.30’da Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayarak Gündoğdu Meydanı’nda son bulacak yürüyüşe, üyesi oldukları kurum ve kuruluşlara duyuru yaparak büyük bir çoğunlukla katılacaklarını bildirdi. Kurulda ayrıca Yaşar Holding A.
Yaşar Holding - 03.09.2015
Pınar Karşıyaka Maçlarını İzlemek İsteyen Protokol Üyeleri Barkodlu Bilet Alacak
Yeşil kırmızılılar, lig ve Euroleague'deki maçlarda protokolün ön sırasını mülki-idari amirler, başkan ve sponsor Yaşar Holding yöneticilerine ayıracak.
Yaşar Holding - 31.08.2015
Tbf, Pınar Su ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı
Pınar Su Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu ise topluma faydası olan işler yapmak ve bu çalışmaları devam ettirmek istediklerini dile getirerek, "Yaşar Holding olarak 60, Pınar olarak da 42 yıldır spora destek veriyoruz.
Yaşar Holding - 14.08.2015
Karşıyaka Spor Kulübü'nde Erdal Acar Krizi
Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Ali Erten, Erdal Acar'la işbirliğinin kanuni zemine oturmasını beklediklerini söyledi. Erten, "Desteği yasal zemine oturmadan, çuvalla para getirse kabul etmem. Karşıyaka'nın 60 yıldır destekçisi olan Yaşar Holding, bu yıl Euroleague oynayacak basketbola 12 milyon TL katkı koyacak.
Yaşar Holding - 14.08.2015
Karşıyaka'da Adım Adım Gelen Kriz
"ÇUVALLA PARA VERSE OLMAZ" Karşıyaka Başkanı Ali Erten ise Erdal Acar'la kulüp arasındaki işbirliğinin yasal zemine oturmasını beklediklerini belirterek, "Desteği yasal zemine oturmadan, çuvalla para getirse kabul etmem" dedi. Kulübün 60 yıldır destekçisi olan Yaşar Holding'in bu yıl Euroleague oynayacak basketbola 12 milyon TL katkı koyacağını söyleyen Erten, "Onlarla bile yasal anlaşmalarımız var ve kulübün işleyişine müdahil olmuyorlar.
Yaşar Holding - 30.07.2015
İş Dünyası Uyardı: "Türkiye Yangın Yerine Döndü"
Ender Yorgancılar başkanlığında toplanan kurulda, Türkiye gündemine ilişkin sorunlar masaya yatırılarak, iş dünyasının değerlendirmeleri ve önerileri alındı. EGİAD Danışma Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Seda Kaya, EGİAD Danışma Kurulu Geçmiş Dönem Başkanı Uğur Barkan, EGİAD Danışma Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuz Özkardeş, EGİAD Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanları Cüneyt Karagülle, Bülent Akgerman, Temel Aycan Şen, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof.
Yaşar Holding - 23.07.2015
Pınar Karşıyaka, Kupayı Selçuk Yaşar'a Götürdü
Pınar Karşıyaka, basketbolda geride kalan sezonda elde ettiği lig şampiyonluğu kupasını Yaşar Holding Onursal Başkanı Selçuk Yaşar'a götürdü.
Yaşar Holding - 01.07.2015
Pınar Karşıyaka'da Sarıca: "Sorumluluğumuz Arttı"
Bu arada şampiyon kadroda yer alan yıldız oyuncuları astronomik bedellerle rakiplere kaptıran Pınar Karşıyaka, yeni bir takım oluşturmak için kolları sıvarken Ufuk Sarıca, şunları söyledi: "Kalmasını istediğimiz oyunculara son teklifleri yaptık. Transferde arayıştayız. Yeni sezonda perşembe ve cuma günleri Euroleague'de dev ekiplerle oynayıp, cumartesi, pazar lig maçına çıkacağız. Tempoya ayak uyduracak, derinlikli bir kadro şart." Sponsor Yaşar Holding'in kendilerine çok daha heyecanla destek olmaya devam ettiğini hatırlatan Sarıca, "Alternatifli, başarılı olacak bir kadro için şartları zorlamamız gerekiyor" dedi.
Yaşar Holding - 30.06.2015
Pınar Karşıyaka 5 Yılda Zirveye
GELİR KAPISI Pınar Karşıyaka, ekstra katılım bedeli ödemeyeceği Euroleague'den galibiyet primleri ve naklen yayın gelirleriyle 500 bin euro civarında gelir elde edecek. Pınar Karşıyaka, şampiyonluk ve Euroleague sonrası kombine satışları ile ekstra sponsorluk, reklam gelirlerinde patlama bekliyor. Sponsor Yaşar Holding'in lig yönetiminin şart koştuğu 4 milyon euro oyuncu bütçesi konusunda destek sağlayacağı Pınar Karşıyaka'da şube yönetimi, ek sponsorlar ve gelirler de bulacak.
Yaşar Holding - 28.06.2015
Karşıyaka Destek Bekliyor
İzmirli kuruluşlar ve odaların şehir tanıtımı için milyonlarca lira harcadığını hatırlatan Erten, "Karşıyaka bu kenti Avrupa çapında tanıtan bir marka. Euroleague yönetimine sunum yaparken İzmir görüntülerini de sunuma ekledik. Ana sponsorumuz Yaşar Holding'in büyük desteği var, yan sponsor ve reklamlar da alıyoruz ama yeni sezonda yine başarı için katkıya ihtiyacımız var.
Yaşar Holding - 23.06.2015
Pınar Karşıyaka, THY Avrupa Ligi İçin Sunumunu Yaptı
Türkiye'ye verilecek "wildcard" için basketbol şubesinin mükemmel organizasyonuyla çok başarılı bir sunum gerçekleştirildiğini belirten Erten, "Euroleague yetkililerine, valilik makamının 'garanti mektubu'nu sunduk. Yaşar Holding'in sponsorluk ve bütçe ile ilgili mektubu verdik.
Yaşar Holding - 23.06.2015
Aa Günün
(12.04)   18- Annesinin cesediyle sınırdan geçmeye çalıştı Sırbistan-Bulgaristan sınırında, yolda vefat eden annesinin cesedini aracının arka koltuğuna oturtarak Bulgaristan'a girmeye çalışan kişi, Sırp gümrük çalışanları tarafından tespit edildi (12.04)   19- Pınar Karşıyaka şampiyonluğunu kutluyor Pınar Karşıyaka'nın 28 yıl sonra Türkiye Basketbol Ligi'nde şampiyon olması dolayısıyla İzmir Hilton Otel'de kutlama ve iftar yemeği düzenlendi Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar: "Pınar Karşıyaka inşallah THY Avrupa Ligi'ne de gidecek, Avrupa'da da aynı şekilde gönüllere girecektir" (00.
Yaşar Holding - 23.06.2015
Pınar Karşıyaka Şampiyonluğunu Kutluyor
İftar yemeğine, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Ferhan Yaşar ile İdil Yiğitbaşı, Pınar Karşıyaka Kulübü yöneticileri, Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Ali Erten, Pınar Karşıkaya Başantrenörü Ufuk Sarıca ve yeşil-kırmızılı basketbolcular katıldı.
Yaşar Holding - 20.06.2015
Pınar Karşıyaka'nın Şampiyonluk Sevinci
Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, sponsoru oldukları Pınar Karşıyaka'nın, Türkiye Basketbol Ligi şampiyonluğunu kutladığını belirterek, "Bu birlik, bu ruh, bu inanç olduktan sonra Pınar Karşıyaka'nın daha nice başarılar kazanacağına yürekten inanıyorum" ifadesini kullandı.
Yaşar Holding - 20.06.2015
"Pınar Karşıyaka ile gurur duyuyoruz"
Yaşar Topluluğu'nda, Pınar Karşıyaka'nın, Türkiye Basketbol Ligi Spor Toto play-off final serisinin 5. maçında Anadolu Efes'i bir kez daha yenerek şampiyonluğunu ilan etmesinin sevinci yaşanıyor.
Yaşar Holding - 16.06.2015
Pınar Karşıyaka-Anadolu Efes Maçından Notlar
KARŞILAŞMAYI geçen sezon Altay'da başkanlık yapan ve 7 Haziran'da yapılan genel seçimde Milliyetçi Hareket Partisi'nden İzmir Milletvekili seçilen Aslan Savaşan, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar ve İdil Yiğitbaşı da protokolden izledi.
Yaşar Holding - 12.06.2015
Boya Sanayicileri Yeni Yönetimini Seçti
İç ve dış pazarlardaki büyüklüğü 3 milyar dolara ulaşan ve dünya boya pazarından yüzde 2 pay alan Türk boya ve hammaddeleri sektörü, Avrupa'nın en büyük 5'inci üreticisi konumunda bulunuyor. BOSAD, sektörden 80'e yakın kuruluşu çatısı altında toplayan üye profili ile yüksek bir mesleki temsil gücüne sahip. BOSAD üyelerinin oybirliği ile Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilen Ahmet Yiğitbaşı, halen Yaşar Holding Boya Grubu Başkanı olarak görev yapıyor.
Yaşar Holding - 09.06.2015
DYO Matbaa Mürekkepleri'ne Jüri Özel Teşvik Ödülü
Yaşar Holding Boya Grubu şirketlerinden DYO Matbaa Mürekkepleri, 1968 yılında Türkiye'nin ilk yerli mürekkep üreticisi olarak kuruldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yaşar Holding Haberleri | Yaşar Holding Haber - Haberler - Sayfa 8 - Yaşar Holding haberleri, son dakika yaşar holding haber ve gelişmeleri burada. Yaşar Holding - Toyo Ink Group Ortaklığı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 01:22:22. #1.16#

title