Yaşar Holding Haberleri

Yaşar Holding haber, Yaşar Holding son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Holding - 18.10.2016
Türkiye, Sürdürülebilir Gıda için yol haritasını acilen belirlemeli
"Pınar'da sürdürülebilirliğin temelini Selçuk Yaşar attı" Yaşar Holding Sürdürülebilir Kalkınma Komitesi Başkanı Dilek Emil, Pınar'ın kurulduğu yıllarda, kurucusu Selçuk Yaşar'ın üreticiye süt alma garantisi vermesinin ilk 'sürdürülebilirlik' çalışmalarından biri olarak sayılabileceğini vurguladı.
Yaşar Holding - 28.09.2016
Pınar Karşıyaka-Paok: 96-75
Turnuvada Best Balıkesir'den sonra PAOK'u da yenmeyi başaran yeşil-kırmızılılarda kadrodaki 12 oyuncu da skora katkı yaptı. Maçın devre arasında geleneksel turnuva bu yıl adına düzenlenen 93 yaşındaki Karşıyaka Divan Kurulu Onursal Başkanı Tahir Türetken'e Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Yaşar Holding Gıda İcra Başkan Yardımcısı Levent Dağhan ve Basketbol Şube Başkanı Turgay Büyükkarcı plaket verdi.
Yaşar Holding - 27.09.2016
Türk fındığında tehdit ve fırsatlar İstanbul'da konuşuldu
Oturumda konuşan Yaşar Holding Yaşar Birleşik Pazarlama Yönetim Kurulu Üyesi Nur Demirok da, bir ülkenin saygınlığının kendine özgü gelişmiş teknolojilerle oluşacağının, herhangi bir ürünün prestij sembolü olabileceğini söyledi.
Yaşar Holding - 23.09.2016
Pınar Karşıyaka, Sezonu Pınar Cup ile Açacak
Pınar Karşıyaka'nın basketbol şube başkanı Turgay Büyükkarcı, yaptığı açıklamada, "Pınar Cup Tahir Türetken Turnuvası'na kulübümüze ve Pınar Karşıyaka'ya her zaman destek veren camiamızın sembol isimlerinden Tahir Türetken Bey'in de adını verdik. Ana sponsorumuz Pınar'ın katkılarıyla düzenlediğimiz bu turnuva ile Türk basketbolunda 50. yılımızı kutlayacağız. Bu süreçte desteklerinden ötürü başta Yaşar Holding olmak üzere 50 yıldır bizi destekleyen taraftarlarımıza çok teşekkür ederiz.
Yaşar Holding - 28.07.2016
35. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması'nda
Türkiye'nin öncü markası Pınar'ın, ilköğretim çocuklarının resim sanatına ve güzel sanatlara ilgisini artırmak amacıyla bu yıl 35'incisini gerçekleştirdiği geleneksel Pınar Çocuk Resim Yarışması'nın ödül töreni, Büyükada'da yapıldı. Yaşar Holding Gıda İcra Başkan Yardımcısı Levent Dağhan'ın katılımıyla gerçekleşen törende, dereceye giren çocuklara ödülleri takdim edildi.
Yaşar Holding - 28.06.2016
Pınar Karşıyaka'ya Ufuk Sarıca'dan Veda
Sosyal medyada yer alan açıklamasında taraftara teşekkür eden başarılı teknik adam, şunları söyledi: "Bilinmesini isterim ki, kulübün yaşadığı sıkıntılara ek olarak holdingden gelen bütçe kısıntısı sonucu, kulüp yönetiminin tasarrufu doğrultusunda bu ortak kararı alma gerekliliği doğmuştur. Tüm Karşıyakalılara büyük bir üzüntüyle veda ediyorum. İçinde bulunulan şartlar uyarınca yeni bir oluşuma gitmek de yönetimin en doğal hakkıdır. Türkiye'de dört sene üst üste aynı görevde kalmak, aynı teknik ekibi korumak da zaten başlı başına bir istikrar simgesidir."  Karşıyaka'da birçok hayali gerçeğe dönüştürdüklerini belirten Ufuk Sarıca, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Kendine, birbirine, camiana inanmadan hiçbir hayal gerçekleşmez. Bu 4 yıl boyunca bizim aramıza hiçbir şey giremedi, bu güveni sarsamadı ve belki de modern spor tarihinin bütçesel kıstaslar göz önüne alındığında en unutulmaz başarılarından birini elde ettik. Başarının mimarı Karşıyaka taraftarıdır; bu başarıya ortak olan yönetimlerimize, şube başkanlarıma, idari alandaki çalışma arkadaşlarıma ve başta Yaşar Holding olmak üzere tüm destekçilerimize teşekkürü borç biliyorum.
Yaşar Holding - 28.06.2016
Ufuk Sarıca'dan Pınar Karşıyaka'ya Veda
Pınar Karşıyaka ile Cumhurbaşkanlığı Kupası, lig ve kupa şampiyonluğu, EuroChallenge Kupası finali gibi başarılar elde ettiklerini, takımı ULEB Avrupa Kupası ve THY Avrupa Ligi'ne taşıdıklarını kaydeden Sarıca, açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Tüm Karşıyakalılara büyük bir üzüntüyle veda ediyorum. Bilinmesini isterim ki, kulübün yaşadığı sıkıntılara ek olarak holdingden de gelen bütçe kısıntısı sonucu, kulüp yönetiminin tasarrufu doğrultusunda bu ortak kararı alma gerekliliği doğmuştur. İçinde bulunulan şartlar uyarınca yeni bir oluşuma gitmek de yönetimin en doğal hakkıdır. Türkiye'de dört sene üst üste aynı görevde kalmak, aynı teknik ekibi korumak da zaten başlı başına bir istikrar simgesidir." "Başarının mimarı Karşıyaka taraftarıdır" Sarıca, Karşıyaka camiasıyla birçok hayali yaşadıklarını ve bunu gerçeğe dönüştürdüklerini belirterek, şunları kaydetti: "Kendine, birbirine, camiana inanmadan hiçbir hayal gerçekleşmez; bu dört yıl boyunca bizim aramıza hiçbir şey giremedi, bu güveni sarsamadı ve belki de modern spor tarihinin bütçesel kıstaslar göz önüne alındığında en unutulmaz başarılarından birini elde ettik. Başarının mimarı Karşıyaka taraftarıdır; bu başarıya ortak olan yönetimlerimize, şube başkanlarıma, idari alandaki çalışma arkadaşlarıma ve başta Yaşar Holding olmak üzere tüm destekçilerimize teşekkürü borç biliyorum.
Yaşar Holding - 17.06.2016
Pınar Karşıyaka'da Sarıca Ayrılıyor
Bu arada Basketbol Şube Başkanı Turgay Büyükkarcı'nın geçtiğimiz salı günü takımın sponsoru Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili İdil Yiğitbaşı ile yeni sezon bütçesi üzerine bir görüşme yaptığı öğrenildi.
Yaşar Holding - 09.06.2016
Ege'nin en mükemmeli TOYO INKS
Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi'nin (KALDER) gerçekleştirdiği 17. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu kapsamında verilen Yerel Kalite 2016 Ödülleri'nde Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü TOYO Matbaa Mürekkepleri'nin oldu. Dünyanın en büyük 3. mürekkep üreticisi olan, TOYO Holding ve Yaşar Holding ortaklığı ile faaliyetlerini sürdüren TOYO Matbaa Mürekkepleri, 2015 – 2016 yılında yürüttüğü çalışmalar ve yarattığı kalite değerleri sebebi ile ödüle layık görüldü.
Yaşar Holding - 04.06.2016
Karşıyaka'da Bekleyiş Sürüyor
Spor Toto 2'nci Lig'e düşen Karşıyaka'da yönetimin transfer yasağını aşmak için kaynak arayışı sürüyor. Camiada taraftarlar arasında yasağın açılıp açılmayacağıyla ilgili merak sürerken, Başkan Mutlu Altuğ ile arasında son 2 haftada soğuk rüzgarlar esen Divan Kurulu Başkanı Cihan Büyükoral, "Yönetimin başta Yaşar Holding olmak üzere sponsorlardan randevu alması lazım.
Yaşar Holding - 03.06.2016
Karşıyaka Adım Atmakta Zorlanıyor
Karşıyaka'da yönetimin kongre öncesi destek sözü aldığı camia büyüklerinden maddi katkı çıkmazken kulübün en büyük hamisi Yaşar Holding'ten futbola para verme konusunda randevu alınamadı.
Yaşar Holding - 26.05.2016
İzmir'de Yem Bitkileri Konferansı
Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, kuraklık şartlarında düşük maliyetle üretimi yapılabilecek yem bitkileri geliştirmek üzere araştırma yürüttüklerini belirtti.
Yaşar Holding - 26.05.2016
Karşıyaka'da Ekonomik Kriz
Karşıyaka'da geçen pazar günü yapılan kongrede kulübün kayyuma gitmesini engellemek için göreve gelen Mutlu Altuğ başkanlığındaki yönetim, mali sorunlar yüzünden henüz adım atamadı. Camia büyüklerinin verdiği destek sözlerinin hayata geçmesini bekleyen Başkan Altuğ, gözünü randevu talep ettiği Yaşar Holding'e çevirdi.
Yaşar Holding - 25.05.2016
Karşıyaka'ya Tolungüç'ten Veda Sinyali
YÖNETİM KURULUNUN İLK TOPLANTISI ERTELENDİ Karşıyaka'da Mutlu Altuğ başkanlığındaki yeni yönetim kurulunun dün yapması planlanan ilk toplantısı yarına ertelendi. Destek bulunamaması durumunda yeniden kongre resti çeken yönetimin Yaşar Holding ve camia büyüklerinden mali katkı beklentisi ise sürüyor.
Yaşar Holding - 24.05.2016
Pınar Karşıyaka Antrenörü Sarıca: "Beşiktaş İçin Beklemedeyim"
Pınar Karşıyaka'ya 4 sezonda 1 lig şampiyonluğu ve 1'er Türkiye ve Cumhurbaşkanlığı Kupası kazandırıp Eurochallenge Cup'ta final oynatan Ufuk Sarıca, gelecek sezon basketbolda bütçenin azaltılacağı yolundaki haberler için de şunları söyledi: "Futbolda durum ortadayken, Yaşar Holding basketbolda neden küçülmeye gitmek istiyor, anlam veremedim.
Yaşar Holding - 18.05.2016
Karşıyaka'da Malı Sıkıntıyı Aşma Arayışı
Yeni yönetimin önünü açmak için kadroda kalması planlanan Mustafa Aşan, Can, Abdülhamit, Behram, İbrahim ve Mahmut'un menajerleriyle görüşen kongre divan kurulunun, "Futbolcuları elimizde tutmak için 3 milyon TL gerekiyor" açıklamasından sonra eski başkanlardan Hasan Denizkurdu, eldeki hesabın çarşıya uymadığını söyledi. 14 Mayıs'taki son kongrede camianın önemli ailelerine takımın dağılmaması için acilen 1.2 milyon TL toplama çağrısında bulunan Denizkurdu, "3 milyon TL, bize ilk etapta söylenen paranın çok üzerinde" dedi. "Bu para akşamdan sabaha kadar bulunacak bir miktar değil" diyen Hasan Denizkurdu, şöyle devam etti: "Parayı bulup oyunculara dağıtsak bile yeni seçilecek yönetim bu futbolcuların kalmasını istemeyebilir veya para bulup dağıtıp aday çıkmazsa ne yapacağız. Ortada bir enkaz var. Bu dönemde Yaşar Holding'in tavrı belirleyici olacak.
Yaşar Holding - 03.05.2016
Karşıyaka'da Aday Yok
FATİH DİNİZ YIKILDI Karşıyaka'da başkanlıkta üçüncü dönemini geçiren Fatih Diniz, futbol takımının küme düşmesiyle kahroldu. Konuşmanın bile çok acı olduğunu söyleyen Başkan Diniz, şunları söyledi: "Kulübe 30 yıl hizmet ettikten sonra düşen takımın başkanı olmak çok üzücü. Devre arasında son sıradaki takımı kurtarma umuduyla göreve soyunduk ama başaramadık. Keşke son haftalardaki futbolu sezon içinde sergileyebilseydik. Keşke teknik direktör Soner Tolungüç'le daha önce anlaşsaydık. Bu kötü tecrübe umarım herkese ders olur. Artık daha fazla borçlanmamalı, pahalı transferlerden uzak durmalıyız. Daha önce yapamadığımız altyapıya dönmeyi önümüzdeki dönemde mecburiyetten yapabiliriz. Ciddi boyutta altyapı çalışması gerçekleştirmeliyiz." SIÇRAMA ZAMANI Karşıyaka Divan Kurulu Başkanı Cihan Büyükoral, camia olarak artık geçmişi ve kırgınlıkları geride bırakarak yeni bir sıçrama yapmaları gerektiğini söyledi. Kulübün büyüklüğünün böyle dönemlerde ortaya çıkması gerektiğini belirten Büyükoral, şu görüşleri savundu: "Yaşar Holding ve eski başkanlarla görüşeceğim.
Yaşar Holding - 25.04.2016
Pınar Su "Gelecek Bizim" Dedi
Toplantıda konuşan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Pınar Su'nun yeni devreye giren kaynağı ile birlikte daha güçlü ve iddalı olduklarını belirtti.
Yaşar Holding - 25.04.2016
Pınar Su "Gelecek Bizim" Dedi
Toplantıda konuşan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Pınar Su'nun yeni devreye giren kaynağı ile birlikte daha güçlü ve iddalı olduklarını belirtti.
Yaşar Holding - 22.04.2016
Durmuş Yaşar Büstünün Açılışı
Durmuş Yaşar Caddesi üzerindeki parkta düzenlenen törende konuşan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, dedesi Durmuş Yaşar'ın sanayici, iş adamı kimliğinin yanı sıra, topluma katkı sağlamanın gereği ve önemine inandığını belirtti.
Yaşar Holding - 26.02.2016
Yaşar Holding - Toyo Ink Group Ortaklığı
İzmir (AA) - Boya kimya-mürekkep sektörünün önde gelen kuruluşlarından Yaşar Holding, Toyo Ink Grup ile ortaklık sürecini tamamladı.
Yaşar Holding - 05.01.2016
Düzeltme Türk Telekom "İşinin Liderleri Zirvesi" Başlıklı Haberimizde, Türk Telekom Grubu Kurumsal...
Açılışın ardından "Dönüşüm zamanı" konulu bir panel düzenlendi. Panelde Ege Sanayici ve İşadamları Derneği (ESİAD) Başkanı Mustafa Güçlü, Yaşar Holding İcra Kurulu Başkanı Mehmet Aktaş, PETKİM Genel Müdürü Sadettin Korkut, Folkart Yapı Genel Müdürü Metin Sancak ve Arkas Üst Yöneticisi (CEO) Önder Türkkanı birer konuşma yaptı.
Yaşar Holding - 05.01.2016
Türk Telekom "İşinin Liderleri Zirvesi"
Açılışın ardından "Dönüşüm zamanı" konulu bir panel düzenlendi. Panelde Ege Sanayici ve İşadamları Derneği (ESİAD) Başkanı Mustafa Güçlü, Yaşar Holding İcra Kurulu Başkanı Mehmet Aktaş, PETKİM Genel Müdürü Sadettin Korkut, Folkart Yapı Genel Müdürü Metin Sancak ve Arkas CEO'su Önder Türkkanı birer konuşma yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yaşar Holding Haberleri | Yaşar Holding Haber - Haberler - Sayfa 7 - Yaşar Holding haberleri, son dakika yaşar holding haber ve gelişmeleri burada. Tüsiad Başkanı Symes: Endişe Duyuyoruz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.5.2021 05:50:10. #1.15#

title