Yaşar Holding Haberleri

Yaşar Holding haber, Yaşar Holding son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Holding - 30.07.2017
Pınar Karşıyaka'dan Kampanya
TAHİNCİOĞLU Basketbol Ligi'nde yeni sezon öncesi isim sponsoru Yaşar Holding'e yaptığı bütçe artışı talebinden yanıt alamayan Pınar Karşıyaka, şube gelirlerini artırmak için kampanya başlattı.
Yaşar Holding - 21.07.2017
Karşıyaka'da Futbola Basketboldan Desteği
Karşıyaka'da geçen sezondan kalan alacakları için Futbol Federasyonu'na başvuran Mustafa Aşan, Onur, Arif, Metin, Ali Say, Fatih ve Hakan'ın paraları, basketbol takımının sponsoru Yaşar Holding'in futbola verdiği 1 milyon TL nakit destekle ödenmiş, serbest kalmalarının önüne geçilmişti.
Yaşar Holding - 20.07.2017
Pınar Karşıyaka'da Transfer Sıkıntısı
Yönetim, isim sponsoru Yaşar Holding'in aktaracağı 6 milyon TL kaynakla 3.
Yaşar Holding - 17.07.2017
Pınar Karşıyaka'da Bütçe Telaşı
TAHİNCİOĞLU Basketbol Süper Ligi'nde isim sponsoru Yaşar Holding'e yaptığı bütçe artışı talebinden henüz yanıt gelmediği için yabancı transferinde adım atamayan Pınar Karşıyaka'da Kulüp Başkanı Mutlu Altuğ, bir an önce ek kaynağın netleşmesi gerektiğini söyledi.
Yaşar Holding - 16.07.2017
Pınar Karşıyaka'da Korkutan Sessizlik
Kadrosundaki tüm tecrübeli oyuncularla vedalaşan Pınar Karşıyaka'da 25 bin dolara serbest kalma hakkı bulunan Ponitka da ayrılmak üzere bulunuyor. Elinde yalnızca altyapı patentli gençler Egemen, Görkem, Alp, Mert, Arca ve Bertan kalan yeşil kırmızılılar, transferde şu ana dek Fenerbahçe'den 21 yaşındaki guard Berk Uğurlu ve Yeşilgiresun Belediyespor'dan 23 yaşındaki uzun forvet Metin Türen'i alabildi. Basketbol takımının sponsoru Yaşar Holding'ten 6 milyon TL olarak belirlenen yıllık bütçenin artmasını talep eden yönetim, rakipler kadrolarını büyük oranda belirlerken yabancı transferinde adım atamıyor.
Yaşar Holding - 12.07.2017
Pınar Karşıyaka'da Bütçe Telaşı
TAHİNCİOĞLU Basketbol Süper Ligi'nde ekibi Pınar Karşıyaka'nın Şube Başkanı Serdar Işıldar, takımın isim sponsoru Yaşar Holding'le geçen hafta yapılan toplantıda ilk etapta 6 milyon TL olarak belirlenen yeni sezon bütçesini 2 kat artırmasını talep ettiklerini belirtti, "Transfer yasağımız var.
Yaşar Holding - 07.07.2017
Karşıyaka'da Yönetimle Holding Zirvesi
KARŞIYAKA yönetimi, basketbol takımının yeni sezon bütçesi ve futbolda eski futbolculara olan borçların yapılandırılması konularında yine Yaşar Holding'in kapısını çaldı.
Yaşar Holding - 06.07.2017
Karşıyaka'ya Süleyman Hurma'dan Şartlı Evet
GENÇLER BEKLEMEDE İç transferde tekrar anlaşma sağladığı tecrübeli futbolcuları Can, Tayfun, Behram ve Abdülhamit'e hem geçen sezondan alacakları hem de yeni sezon peşinatlarını ödeyen Karşıyaka'da altyapıdan çıkan gençler para bekliyor. Yönetim şu ana kadar Battal, alacakları için Futbol Federasyon'a başvuran Tugay, Anıl, alacağı verilmeyince serbest kalmasına rağmen yeniden anlaşılacağı açıklanan Ali Kemal ve sözleşmesi biten Bartu'ya ödeme yapmadı. Federasyon'a başvuran gençlerden Onur, Fatih, Arif, Erhan, Metin, Ali  Say, Hakan gibi isimlere ise paraları Yaşar Holding'in desteği ve yönetimin bulduğu kaynakla verildi.
Yaşar Holding - 03.07.2017
Karşıyaka'da Yaprak Dökümü
Yeşil kırmızılılarda aylardır maaşlarını alamayan personelden Tesis Müdürü Rüştü Özbayram'ın geçen ay istifa etmesinden sonra takımda yaklaşık 10 yıldır malzemeci olarak çalışan Hasan Alaş ve Mehmet Demir de ayrıldı. Personel maaşlarını ödemekte yıllardır sıkıntı çeken Karşıyaka'da taraftarlar, geçen mayıs ayında kulübün en büyük destekçisi Yaşar Holding'e maaşları üstlenme çağrısı yapmıştı.
Yaşar Holding - 01.07.2017
Karşıyaka'nın Gözü Yine Yaşar'da
SPOR Toto 2'nci Ligi takımı Karşıyaka, kulübün en büyük destekçisi Yaşar Holding'le tekrar masaya oturmayı planlıyor.
Yaşar Holding - 18.06.2017
Karşıyaka Ohh Çekti
Karşıyaka, alacakları için Futbol Federasyonu kanalıyla kulübe ihtarname gönderen Mustafa Aşan, Onur, Arif, Metin, Hakan, Fatih ve Ali Say'ın paralarını Yaşar Holding'in desteğiyle ödeyip, bu futbolcuların serbest kalmalarını önledi.
Yaşar Holding - 15.06.2017
Karşıyaka'da Teknik Direktör Arayışları Sürüyor
Yaşar Holding'ten aldığı 1 milyon TL mali destekle takımdaki 10 futbolcuya geçen sezondan sarkan ödemelerini yaparak kadroda tutan yeşil kırmızılılarda Altuğ, "Yaşar Holding şu an için futbola daha fazla ödeme yapmayacak.
Yaşar Holding - 14.06.2017
Karşıyaka'ya Yaşar Holding Desteği
SPOR Toto 2'nci Lig'de mali sıkıntı içindeki Karşıyaka'ya yeni sezon öncesi futbol takımı için de destek sözü veren Yaşar Holding, son iki haftada kulübe geri ödeme şartı olmadan 1 milyon TL aktardı.
Yaşar Holding - 11.06.2017
Karşıyaka'da Karar Haftası
Bu arada alacakları için kulübe ihtarname gönderen Mustafa Aşan, Onur, Arif, Metin, Hakan ve Fatih'e Yaşar Holding'in mali desteğiyle ödeme yapıp serbest kalmalarının önüne geçen yönetim Ali Kemal'in 88 bin TL alacağını yatırmazken Başkan Altuğ "Ali Kemal'e kapıları kapatmış değiliz.
Yaşar Holding - 01.06.2017
Bosad Başkanlığına Yiğitbaşı Yeniden Seçildi
Yaşar Holding Boya ve Kimya Grubunda 1996-2001 yılları arasında Otomotiv, Endüstriyel, İnşaat Boyaları ve Matbaa Mürekkepleri olmak üzere, farklı iş ünitelerinden sorumlu başkan yardımcısı, 2001-2015 yılları arasında da grup başkanı olarak görev yapan Yiğitbaşı, 2015 yılından itibaren de DYO Boya AŞ, Toyo Matbaa Mürekkepleri AŞ ve Desa Enerji AŞ'de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürüyor.
Yaşar Holding - 30.05.2017
Karşıyaka'ya Yaşar Holding'den Büyük Destek
SPOR Toto 2'nci Ligi'nde ekonomik açıdan zor günler geçirmesi nedeniyle futbolda kadrosunu kaybetme tehlikesi yaşayan Karşıyaka'da yönetime Yaşar Holding'ten dev destek geldi.
Yaşar Holding - 28.05.2017
Pınar Karşıyaka'da Belirsizlik Sürüyor
Önümüzdeki sezon için basketbol takımının isim sponsoru Yaşar Holding'den 6 milyon TL sponsorluk desteği alacak Karşıyaka, yerli ve yabancı genç ağırlıklı yeni bir kadro kurmayı planlıyor.
Yaşar Holding - 28.05.2017
Karşıyaka'da Kritik Hafta
Geçen sezondan Onur'un 113 bin, Metin'in 110 bin, Arif'in 100 bin, Ali Kemal'in 88 bin, Fatih'in 80 bin, Hakan'ın 70 bin, Ali Say'ın 120 bin, Anıl'ın 102 bin TL alacağı bulunuyor. Paraların tamamı ödenemezse altyapıdan yetişen bu futbolcular serbest kalıp anlaşacakları kulübe bonservissiz gidecekler. Yaşar Holding yönetimiyle salı günü bir araya gelecek Mutlu Altuğ başkanlığındaki yönetim, ödemeler için destek bekliyor.
Yaşar Holding - 27.05.2017
Karşıyaka'da Öncelik Acil Ödemelerde
SPOR Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta kadrosunu kaybetme tehlikesi yaşayan transfer yasağı olan Karşıyaka, önceliği alacakları için Futbol Federasyonu'na başvuran 9 isme verecek. Karşıyaka'nın alacakları için Federasyon kanalıyla kulübe ihtar çeken futbolcularına toplam 900 bin TL civarında borcu bulunuyor. Başvurusunun üzerine geçen 1 aylık yasal süresi yarın dolacak Mustafa Aşan'a ödeme yaparak serbest kalmasının önüne geçen Karşıyaka, diğer ödemeler için Yaşar Holding'ten destek bekliyor.
Yaşar Holding - 23.05.2017
Tüsiad, Global Compact Türkiye ve Özyeğin Üniversitesi'nden Sür 2017 Konferansı
NTV Ekonomi Haber Müdürü Gökay Otyam'ın açılışını yaptığı SÜR 2017 Konferansı'nın ilk konuşmalarını TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik ile TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürdürülebilir Kalkınma Yuvarlak Masası Lideri Metin Akman gerçekleştirdi.  Konferansın ilk bölümünde Yeşim Tekstil Kesim Operatörü Emine Yazbahar ve Yeşim Tekstil Kurumsal İletişim Uzmanı Meral Aydın Yıldırım "1+1 2'den Büyüktür", Arçelik Çevre Yöneticisi Özge Erturan "Atmayın, Dönüştürün", Doğa Sporcusu Hakan Özge ve Kaya Tırmanışçısı Zorbey Aktuyun "Doğanın İzinde" başlıklı konuşmalarıyla yer aldılar.  "Doğa İçin Çal" sanatçılarının performansıyla başlayan, konferansın ikinci bölümündeyse Yaşar Holding Karbon Lideri Celal Şahin "Bir Yol Hikayesi" ve Anadolu Efes Satınalma Müdürü Elif Deniz Sönmez "Geçmiş Zamanın İzinde" başlıklı konuşmalarını gerçekleştirdi.
Yaşar Holding - 21.05.2017
Karşıyaka'da Hedef Kadroyu Korumak
Kongre sonrası yöneticilerden Serdar Işıldar, Yener Yenice, Mete Yazıcı ve Kazım Türk'ten oluşan bir komite kurduklarını söyleyen Başkan Altuğ, bu komite 31 Mayıs'a kadar teknik direktör Atilla Güneş ve futbolcularla görüşecek. Mevcut futbolcuların 2 milyon 500 bin TL civarındaki alacakları için ödeme planı çıkartılacak. Sonra bu plan takımın dağılmaması için kaynak sözü aldığımız Yaşar Holding'le paylaşılacak.
Yaşar Holding - 20.05.2017
Karşıyaka'da 2'nci Altuğ Dönemi
Üyelere yönelik yaptığı konuşmada geçen yıl çok zor bir dönemde, soru işaretleriyle yönetimi devraldıklarını söyleyen Mutlu Altuğ, şöyle devam etti: "Küme düşeceğimiz düşünülüyordu. Futbolda play off'u son maçta kaçırdık. Basketbolda istediğimiz başarıyı elde edemedik. Voleybolda tamamen altyapıdan oluşturduğumuz takımımız play off oynadı. Sportif olarak başarısız olduğumuzu düşünmüyorum. Önümüzdeki 3 yıllık dönemde ilk yapmak istediğimiz şey profesyonelleşmek ve kurumsallaşmak. Sponsorumuz Yaşar Holding'le görüştük.
Yaşar Holding - 17.05.2017
Yüzde 100 Hedefi Vuran 100 İsim" Açıklandı
Marka yöneticileri ve kurumsal iletişim uzmanları ise Engin Gedik (Turkcell), Suat Sözen (Türkiye İş Bankası), Mehmet Aykırı (Yaşar Holding), Sinan Cem Şahin (Coca Cola Türkiye), Ezgi Yıldız Kefeli (Mercedes Benz Türkiye), Selda Uzun (Filli Boya), Beril Gönüllü (Otokar), Turgay Türker (Doğa Okulları), Arzum Üstün (Novartis Türkiye) ve Yeliz Soydan (Memorial Grubu) şeklinde listede yer aldı.
Yaşar Holding - 16.05.2017
Karşıyaka'da Başkanlar Zirvesi
BÜYÜKORAL-HOLDİNG BULUŞMASI Karşıyaka'da yönetimle kongre sürecinde şaşadığı gerginliği, geçen hafta sonunda gerçekleşen buluşmada ortadan kaldıran Divan Kurulu Başkanı Cihan Büyükoral, dün basketbol takımının sponsoru Yaşar Holding yönetimiyle de bir görüşme yaptı.
Yaşar Holding - 10.05.2017
Karşıyaka Baskanı Altuğ'dan İptal Resti
Asbaşkan Işıldar'la kader birliği yaptıklarını ve aralarında fikir ayrılığı bulunmadığını belirten Mutlu Altuğ, "Son günlerde yaratılmaya çalışılan suni gündem beni çok üzdü. Yaşar Holding yardım edecek diye aday olmak, içimizden başkalaştırılmış isimler çıkarmaya çalışmak yanlış.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yaşar Holding Haberleri | Yaşar Holding Haber - Haberler - Sayfa 5 - Yaşar Holding haberleri, son dakika yaşar holding haber ve gelişmeleri burada. Pınar Karşıyaka'nın Rakipleri Belli.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 10.5.2021 03:01:03. #1.16#

title