Yaşar Holding 69. Yaşını Kutladı

Yaşar Holding 69. Yaşını Kutladı
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Ekonomi

Yaşar Holding, 69. kuruluş yıl dönümünü yöneticilerinin bir araya geldiği törenle kutladı.

Yaşar Holding, 69. kuruluş yıldönümünü yöneticilerinin biraraya geldiği törenle kutladı. Törene, Yaşar Topluluğu Onursal Başkanı Selçuk Yaşar da katıldı. Törende 5, 10, 15, 20, 25, 30 ve 40. yıllarını dolduranlara hizmetlerinden dolayı sertifika verildi. Yaşar Topluluğu’nun 2014 yılında bağımsız kuruluşlarca layık görüldüğü ödül ve belgeler de gurur tablosu olarak katılımcılarla paylaşıldı.

Törende konuşan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, ülkenin önemli topluluklarından biri olduklarını belirterek, “Yaşar Holding, gıda ve boya sanayisinde öncü markalar yaratmayı başarmış ve bu öncülüğü kendi ar-ge, pazarlama ve marka oluşturma becerisiyle oluşturmuş, uluslararası rekabette markalarıyla gücünü koruyan bir kurum.” dedi. Yaşar Topluluğu’nun 69 yılda kurumlaşma anlamında da çok önemli bir mesafe kaydettiğini dile getiren Yiğitbaşı, “Bugün topluluğumuzun altısı halka açık olan şirketleri de dahil olmak üzere tüm şirketleri, uluslararası denetim şirketleri tarafından denetlenmektedir. Topluluğumuz, sürdürülebilir başarı için kurumsallaşmanın daha da önem kazandığı bir ekonomi ve iş ortamında çalışmalarını ödün vermeksizin sürdürmektedir.” diye konuştu. İcra Başkanı Mehmet Aktaş ise Türkiye ekonomisinin gelecek vaat ettiğine değinerek, genç nüfusun ekonomi için öneminin altını çizdi. İçte büyümenin yanısıra dış pazarlarda da büyümenin önemini vurgulayan Aktaş, “Kaynakları doğru kullanıp verimli büyümek ve mevcut eğilimleri dikkatli değerlendirmek çok önemli.” dedi.

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title