YAŞAR GÜLER HABERLERİ

Yaşar Güler haber, Yaşar Güler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Güler - 19.01.2021
Son dakika haberleri... Irak basını Milli Savunma Bakanı Akar'ın Bağdat ziyaretine geniş yer verdi
Son dakika haberleri... Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Genel Kurmay Başkanı Yaşar Güler'in Bağdat ziyareti ülke basınında geniş yankı uyandırdı.
Yaşar Güler - 18.01.2021
Bakan Akar ve Orgeneral Güler, Türkiye'nin Bağdat Büyükelçiliği'ni ziyaret etti
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile Türkiye'nin Bağdat Büyükelçiliği'ne ziyarette bulundu.
Yaşar Güler - 18.01.2021
Irak Cumhurbaşkanı Salih, Milli Savunma Bakanı Akar'ı kabul etti
Irak Cumhurbaşkanı Berhem Salih, resmi ziyaret için Bağdat'a gelen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler'i Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti.
Yaşar Güler - 18.01.2021
Irak Başbakanı Kazımi, Milli Savunma Bakanı Akar ve Genelkurmay Başkanı Güler'i kabul etti
Irak Başbakanı Mustafa el-Kazımi, resmi ziyaret için Bağdat'a gelen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler'i hükümet sarayında kabul etti.
Yaşar Güler - 18.01.2021
Bakan Akar ve Orgeneral Güler Irak'ta
Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile resmi ziyarette bulunmak üzere Bağdat'a geldi.
Yaşar Güler - 18.01.2021
Son dakika haberleri... Bakan Akar ve Orgeneral Güler resmi ziyaret için Irak'a geldi
Gelen son dakika haberlerine göre Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile resmi ziyarette bulunmak üzere Bağdat'a geldi.
Yaşar Güler - 11.01.2021
Akar'dan birlik komutanları ile yılın ilk video konferans toplantısı
Akar başkanlığında, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, kuvvet komutanları ile bakan yardımcıları Yunus Emre Karaosmanoğlu ve Alpaslan Kavaklıoğlu'nun da katılımıyla video konferans toplantısı gerçekleştirildi.
Yaşar Güler - 31.12.2020
Akar ve komuta kademesi yeni yıl öncesinde Azerbaycan'ı ziyaret etti
Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanları ile sınır birliklerindeki inceleme ve denetlemelerinin ardından gece Azerbaycan'a gitti.
Yaşar Güler - 30.12.2020
Türkiye'nin desteği 2020 yılında Libya'nın kaderini değiştirdi
Bunun ardından Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türk birliklerini denetlemek üzere 26 Aralık Cumartesi günü Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanlarının da bulunduğu üst düzey askeri heyetle Libya'ya bir ziyaret gerçekleştirildi.
Yaşar Güler - 30.12.2020
Milli Savunma Bakanı Akar, teröristle mücadele operasyonlarının bilançosunu açıkladı Açıklaması
Akar başkanlığında, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kuvvet Komutanları ile Bakan Yardımcılarının da katılımıyla dün video konferans yöntemi ile yıl sonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Yaşar Güler - 28.12.2020
Libyalı gazeteciler, Milli Savunma Bakanı Akar'ın taraflara "kritik mesajlar" içeren ziyaretini yorumladı
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın, Türk birliklerini denetlemek üzere 26 Aralık Cumartesi günü Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanlarının da bulunduğu üst düzey askeri heyetle Libya'ya yaptığı ziyaret, zamanlaması ve taraflara verdiği kritik mesajlar bakımından büyük...
Yaşar Güler - 27.12.2020
Akar ve TSK komuta kademesi Libya'daki Mehmetçik ile bir araya geldi
Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanları ile resmi ziyarette bulunduğu Libya'da görevli Mehmetçik ile bir araya geldi.
Yaşar Güler - 23.12.2020
Eski yüzbaşı Burak Akın hakkındaki hüküm kesinleşti
15 Temmuz'dan sonra itirafçı oldu Darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığı Karargahını basan darbeciler, dönemin Kara Kuvvetleri Komutanı Çolak'ı derdest etmiş, Akın da darbecilere engel olmak isterken bacağından vurulmuştu. Çolak'ın emekli olmasından sonra Akın, bir süre de Orgeneral Yaşar Güler'in koruma müdürlüğünü yapmıştı.
Yaşar Güler - 17.12.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak Başbakanı Kazımi ile ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması
Törende, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan ve Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş da hazır bulundu.
Yaşar Güler - 17.12.2020
Türkiye'de 2020 böyle geçti (8)
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile geldiği Libya'nın başkenti Trablus'ta, Libya Başbakanı Fayiz es-Serrac ve Katar Savunma Bakanı Halid bin Muhammed el-Atiyye ile üçlü toplantı gerçekleştirdi.
Yaşar Güler - 14.12.2020
Akar birlik komutanlarından video konferans yöntemi ile bilgi aldı, talimat verdi
Akar başkanlığında, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kuvvet Komutanları ile Bakan Yardımcıları Yunus Emre Karaosmanoğlu ve Alpaslan Kavaklıoğlu'nun da katılımıyla video konferans toplantısı gerçekleştirildi.
Yaşar Güler - 12.12.2020
Resulayn şehidi Başkent'te son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Jandarma Uzman Çavuş Anar için Ahmet Hamdi Akseki Camii'nde cuma namazını müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze törenine Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve şehidin ailesi katıldı.
Yaşar Güler - 06.12.2020
Son dakika haberi... Bakan Akar: "Azerbaycan ordusu Karabağ'ı Ermenistan işgalinden yerli ve milli silah sistemlerimizin de katkısıyla kurtarmıştır"
Törene Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın yanı sıra; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Hava Kuvvetleri Komutanı Hava Org. Hasan Küçükakyüz, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar Genelkurmay Başkanı Org Yaşar Güler, Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, Savunma Sanayi Başkanı Prof.
Yaşar Güler - 06.12.2020
İlk Milli Helikopter Motoru TEI-TS1400'ün Teslim ve Tasarım Merkezi açıldı
"2000'li yıllarda yüzde 20'lerde olan yerlilik oranını yüzde 70'lere çıkardık" Son olarak sektördeki yerlilik oranını yüzde 20'lerden yüzde 70'lere çıkardıklarını ifade eden Bakan Varank şunları söyledi; "2000'li yıllarda yüzde 20'lerde olan sektördeki yerlilik oranını Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bugünlerde yüzde 70'lere ulaştı. 2005 yılında savunma sanayi istihdamı 30 binlerdeyken, bu sayı bugün 75 bine yaklaştı. Sektörün ihracatı 337 milyon dolardan 2,7 milyar dolar seviyelerine geldi. 15 yıl önce en yüksek cirolu 100 savunma sanayi firması arasında tek bir Türk şirketi dahi yokken, bugün 7 firmamız bu listeye girmeyi başardı. İlk milli helikopter motorumuz TS 1400'ün ise kilogram başına ihracat değeri ise 6 bin dolar. İşte bu 18 yılda sıfırdan kurguladığımız AR-GE ve girişimcilik ekosisteminin, katma değerli üretimi önceleyen politikalarımızın başarısının ispatı. Türkiye'nin ilk milli helikopter motoru TEI-TS 1400'ün TUSAŞ'a teslimatının ve TEI tasarım merkezinin hayırlı olmasını diliyorum." Öte yandan törene: Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın yanı sıra; Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Hava Kuvvetleri Komutanı Hava Org. Hasan Küçükakyüz, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Genelkurmay Başkanı Org Yaşar Güler, Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, Savunma Sanayi Başkanı Prof.
Yaşar Güler - 04.12.2020
Eski bakanlardan Nevzat Ayaz son yolculuğuna uğurlandı
Tören alanında, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Genelkurmay Başkanı Org. Yaşar Güler, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlarından Bedrettin Dalan, Milli Savunma Bakanlığı ve çok sayıda STK'nin çelengi yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yaşar Güler Haberleri | Yaşar Güler Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Yaşar Güler haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yaşar Güler kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Fırkateyni'nin Denize İniş Töreni'nde konuştu: (3).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 03:00:17. #1.16#

title