YAŞAR ERYILMAZ HABERLERİ

Yaşar Eryılmaz haber, Yaşar Eryılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Eryılmaz - 31.01.2018
Doğubayazıt'ta Çatışma: 1 Şehit, 1 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Gürbulak Sınır Kapısı yakınlarındaki Şehit Piyade Er Haşim Türkoğlu Karakolunda görevli güvenlik güçleri, sınır devriyesi yaparken bir grup PKK'lı terörist ile sıcak temas sağladı. Çıkan çatışmada 1 er ile 1 uzman çavuş yaralandı. Doğubayazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesine kaldırılan erin tüm müdahaleye rağmen şehit olduğu öğrenildi.
Yaşar Eryılmaz - 31.01.2018
Ağrı'da Çatışma
Yaralı askerler ambulanslarla Doğubayazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Yaşar Eryılmaz - 04.12.2017
Doğubayazıt Kaymakamı Akhan'dan, Hastane Ziyareti
Doğubayazıt Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Ulaş Akhan, Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi'nde yatan hastaları ziyaret etti.
Yaşar Eryılmaz - 18.10.2017
4. Uluslararası Ağrı Dağı ve Nuh'un Gemisi Sempozyumu"
"Bu mucizede galiba Nuh'un Gemisi mucizesinin efsaneden gerçekliğe dönüşümü, bilim adamları ve akademisyenler tarafından dünyaya ispatıdır. Bu geri kalmışlığın devlet ile bir alakası yoktur. Bunu kimse devlete yükleyemez. Çünkü 50 yıl önceki Ağrı ile şimdiki Ağrı bir değil, 50 yıl önceki Türkiye ile şimdiki Türkiye bir değil. Türkiye kalkındı Ağrı da kalkındı, Türkiye büyüdü Ağrı da büyüdü. Ama bizim klasmanımız değişmedi." Sempozyuma, eski Sağlık Bakanı Yaşar Eryılmaz, İl Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut, IC Holding Yönetim Kurulu üyeleri, akademisyenler, dernek ve vakıfların temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Yaşar Eryılmaz - 14.10.2017
Doğubayazıt'ta "Dünya Palyatif Bakım Günü" Etkinlikleri
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, "Dünya Palyatif Bakım Günü" etkinlikleri kapsamında Doğubayazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesinde yatan hastalara moral ziyareti düzenlendi.
Yaşar Eryılmaz - 08.10.2017
Ağrı'da Trafik Kazası: 12 Yaralı
Yaralılar olay yerine gelen 112 Acil sağlık ekiplerince Doğubayazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Yaşar Eryılmaz - 01.10.2017
Ağrı'da Silahlı Kavga: 7 Yaralı
Yaralılar, Doğubayazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Yaşar Eryılmaz - 26.09.2017
Güncelleme 2- Ağrı'da Teröristler Minibüse Ateş Açtı: 3 Ölü, 7 Yaralı
Yaralılar, jandarma ekipleri ve sağlık görevlilerince, Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubayazıt Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Yaşar Eryılmaz - 25.09.2017
Güncelleme - Ağrı'da Teröristler Minibüse Ateş Açtı: 3 Ölü, 6 Yaralı
Yaralılar, jandarma ekipleri ve sağlık görevlilerince, Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubayazıt Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Yaşar Eryılmaz - 04.09.2017
Ağrı'da Otomobil ile Traktör Çarpıştı: 9 Yaralı
Yaralılar, kaza yerine çağrılan ambulanslarla Doğubayazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Yaşar Eryılmaz - 01.09.2017
Doğubayazıt'ta "Hoşgeldin Bebek" Projesi
Doğubayazıt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ulaş Akhan, "Hoşgeldin Bebek" Projesi kapsamında Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesine ziyarette bulundu.
Yaşar Eryılmaz - 28.07.2017
Ağrı'da Bıçaklı ve Sopalı Kavga: 5 Yaralı
Alınan bilgiye göre, merkez Yaşar Eryılmaz Caddesi'nde, Arakonak ve Dedemaksut köyü sakinleri arasında henüz belirlenemeyen nedenle başlayan tartışma kavgaya dönüştü.
Yaşar Eryılmaz - 05.06.2017
Doğubayazıt'ta "Hoş Geldin Bebek" Projesi Devam Ediyor
Doğubayazıt Belediye Başkanvekili Kaymakam Ulaş Akhan'ın eşi Zeynep Akhan, "Hoş Geldin Bebek" projesi kapsamında Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubayazıt Devlet Hastanesi Yeni Doğan Ünitesi'ni ziyaret etti.
Yaşar Eryılmaz - 30.05.2017
Doğubayazıt Belediyesinden Hoşgeldin Bebek Projesi
Sosyal projelerine devam eden Doğubayazıt Belediyesi, Hoş Geldin Bebek projesi ile yen anne olan ailelere destek vermeye başladı.
Yaşar Eryılmaz - 20.01.2017
Kore Gazisine Ziyaret
AĞRI (AA) - Doğubayazıt Kaymakamı Ulaş Akhan, Devlet Hastanesinde tedavi gören Kore gazisi 86 yaşındaki Hüdeyda Karahan'ı ziyaret etti. Doğubayazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesinde tedavi gören gazi Hüdeyda Karahan'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Akhan, duygu dolu anlar yaşadı.
Yaşar Eryılmaz - 13.10.2016
Ağrı'daki Gıda Zehirlenmesi Şüphesi
Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Doğubayazıt'a bağlı Telçeker köyünde eğitim gören 64 öğrencinin gıda zehirlenmesi şüphesiyle Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesine müracaat ettiği belirtildi.
Yaşar Eryılmaz - 12.10.2016
Ağrı'da Okulda Dağıtılan Sandviçten Zehirlenme İddiası
Doğubayazıt Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada, Savcı Hakan Kılıç İlk ve Ortaokulunda öğrencilere verilen öğle yemeğinde dağıtılan salamlı sandviçi yedikten sonra zehirlenerek hayatını kaybettiği öne sürülen 6 yaşındaki Beritan Hacıoğlu'nun 7 Ekim 2016 tarihinde bulantı ve kusma şikayetiyle Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesine kaldırıldığı anımsatıldı.
Yaşar Eryılmaz - 03.05.2016
Ankara'da Ağrı'nın sorunları tartışıldı
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Taştan, Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. İlhan Kaya, Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Mehmet Aslan, Yüzüncü Yıl öğretim üyelerinden Prof. Dr. Abdullah Kaya, Doç. Dr. Atilla Durmuş, YÖK Denetleme Kurulu eski Başkanı Prof. Dr. İlyas Doğan, Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma ve Medeniyet Üniversitesi'nden Prof. Dr. Seyfettin Erdoğan, Sağlık Bakanlığı eksi Genel Müdürlerinden İdris Yaşar, Yüzüncü Yıl öğretim elemanlarından Prof. Dr. Halit Demir ve Dr. Mehmet Ali Bilgili birer sunum yaptığı çalıştaya, eski bakanlar Yaşar Eryılmaz, Cemil Erhan, Ziyaettin Tokar, mevcut milletvekilleri Cemil Yaman, Cesim Gökçe, eski milletvekilleri Abdülkerim Aydemir, Cezmi Erat, Kerim Yıldız, Fatma Salman, Halil Özyolcu, Hanefi Alır, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Alparslan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut, Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alâettin Aslan, Serka Kalkınma Kurulu Başkanı Mehmet Akbaş, akademisyenler, bürokratlar, sivil toplum örgütleri temsilcileri, basın ve işadamları katıldı.
Yaşar Eryılmaz - 29.10.2015
Müezzinoğlu, Sağlık Çalışanlarıyla Bir Araya Geldi
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu- Doğu ile Güneydoğu'dan gelen sağlık çalışanları- 29 Ekim resepsiyonuna katılmak için yurt dışından gelen akademisyenler- Bakan Müezzinoğlu'nun konuşması- Yemeğe katılan Mustafa Alper Aykanat'ın konuşması- Yemeğe katılan Büşra Taş'ın konuşması- Yemeğe katılan Muhammed İsmail Yıldız'ın konuşması Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, 29 Ekim resepsiyonuna katılmak için yurt dışından gelen akademisyenler ve Doğu ile Güneydoğu'dan gelen sağlık çalışanlarıyla buluştu Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 29 Ekim resepsiyonuna katılmak için yurt dışından gelen akademisyenler ve Doğu ile Güneydoğu'dan gelen sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.Sağlık çalışanları ve akademisyenlerle bir restoranda buluşan Müezzinoğlu, Türkiye'nin sağlık alanındaki hizmetlerinin bir taraftan çok zor koşullarda ve olağanüstü durumlarda devam ettiğini, diğer yandan ise Türk bilim adamlarının yaptıkları çalışmalarla hizmet verdiğini söyledi.Müezzinoğlu, "Her iki uçta da var olmak Türkiye, Türk milleti, hekimleri, sağlık camiası adına önemli bir onur ve sorumluluk. İnşallah hangi koşullarda olursa olsun bu mesleği yaşatabilmek adına, bilimsel yarışta dünyayla birlikte var olma adına bu mesleği hep birlikte sürdürmeye çalışacağız" ifadesini kullandı. Müezzinoğlu, yemeğe katılanlara teşekkür etti.- "Doğu ve Güneydoğu'da görev yapma çağrısı"Yemeğe katılan Doğubayazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesinde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak görev yapan Mustafa Alper Aykanat, çok zor şartlarda çalıştıklarını belirtti.
Yaşar Eryılmaz - 29.10.2015
Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
"Doğu ve Güneydoğu'da görev yapma çağrısı" Yemeğe katılan Doğubayazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesinde çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak görev yapan Mustafa Alper Aykanat, çok zor şartlarda çalıştıklarını belirtti.
Yaşar Eryılmaz - 11.04.2015
Ağrı'daki Gıda Zehirlemesi
Doğubayazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi morgundan üç minibüsle getirilen Zeyat ailesinin cenazeleri, Erzurum Adli Tıp Kurumu'nun morguna kaldırıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yaşar Eryılmaz Haberleri | Yaşar Eryılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Yaşar Eryılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yaşar Eryılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Şanlıurfa Şehit Onbaşı Aydar, Arapça Ağıtlarla Son Yolculuğuna Uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 10:28:04. #1.14#

title