YAŞAR ARSLAN HABERLERİ

Yaşar Arslan haber, Yaşar Arslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Arslan - 25.3.2015
Anamur'da Genç Girişimcilik Kursu
KOSGEB Genç Girişimcilik Kursu Uzmanı Mehmet Yaşar Arslan, 10 günlük sürelerle 70 saatlik kurs sonunda başarılı olan kursiyerlere sertifika verileceğini belirtti.
Yaşar Arslan - 16.3.2015
Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni
Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, geçirdiği kaza nedeniyle vazife malulü olduktan sonra emekli edilen bekçi Yaşar Arslan ile Trabzon Emniyet Müdürlüğünde görevliyken 6 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonucu vazife malulü olan polis memuru Sefa Emre Yılmaz'ı makamında kabul etti.
Yaşar Arslan - 12.3.2015
EPDK'dan Gazbir'e Ziyaret
GAZBİR Başkanı Yaşar Arslan da dernek olarak önceliklerinin güvenlik ve müşteri memnuniyeti olduğunu kaydetti.
Yaşar Arslan - 18.2.2015
Ceyhan'da Tır ile Otobüs Çarpıştı: 17 Yaralı
Edinilen bilgiye göre, Ceyhan Otobüs Terminali'nden çıkan Kemal Karahan'ın (34) kullandığı 16 KK 810 plakalı yolcu otobüsü, Ceyhan'ın Yumurtalık otoban gişelerinde Yaşar Arslan (43) yönetimindeki 02 HR 051 plakalı TIR ile çarpıştı.
Yaşar Arslan - 20.1.2015
Enerji Piyasaları Zirvesi
Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği Derneği (GAZBİR) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan, "Doğalgaz sektörü 2002 yılında EPDK'nın kurulmasıyla birlikte farklılaşma yaşadı.
Yaşar Arslan - 2.1.2015
AK Parti'de Kongre Süreci
AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, 10 Ocak'ta yapılacak il kongresinde aday olmayacağını söyledi.
Yaşar Arslan - 18.12.2014
Karadenizli Kaportacıdan "Çiçekli" Tamirat
Müşterilerden Yaşar Arslan da hasarlı aracını tamir eden Türe'nin, dalları kullanarak yaptığı tamir sonrası, aracını tıpkı fabrikadan çıkmış gibi boyada herhangi bir döküntü olmadan kendisine teslim ettiğini söyledi.
Yaşar Arslan - 24.11.2014
7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı
Türkiye Enerji Vakfı Başkanı Hasan Köktaş, Türkiye'de enerji tüketicilerinin abone konumundan müşteri konumuna geldiğini söyledi.  Türkiye'de 20 yıl önce enerjinin kamu tekelinde olduğunu hatırlatan Köktaş, günümüzde 30 binin üzerinde lisans olduğunu belirterek, "Bugün sektörün taşıyıcısı, omurgası özel sektördür" dedi.  Anadolu Ajansının (AA) global iletişim ortağı olduğu ve Global Enerji Derneğince Congresium Ankara Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi'nde düzenlenen 7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı'nda konuşan Köktaş, "Abone olarak tanımlandığımız bir dönemden müşteri konumuna geldik. Enerji artık bir kamu hizmeti değil, bir ticaret haline geldi. Devletin garanticiliği altına sığınan bir yapıdan rekabetçi, risk üstlenen bir yapıya kavuştuk" ifadelerini kullandı.  Fiyat oluşumununa kamu müdahalesinin yatırımcının önünde ciddi bir sorun olduğunu vurgulayan Köktaş, "EPDK kuruluşundan bugüne kadar 80 binin üzerinde karar almıştır. 'Over regulation' denilen aşırı düzenleme sektörün önünde ciddi bir risk faktörü olarak durmaktadır" diye konuştu.  Bir ülkenin gelişmesindeki en önemli etkenlerden birinin enerji olduğunu dile getiren Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir de "Türkiyemiz artık enerjide milli bir yol haritasını belirlemiştir. Lider ve strateji belirleyen bir ülke haline gelmiştir" değerlendirmesinde bulundu. Özdemir, Türkiye'nin milli enerji hedeflerine ulaşması için yenilenebilir enerjinin yüzde 30 ve nükleer enerjinin de yüzde 20 oranlarına ulaşması gerektiğini söyledi.     Aksa Doğalgaz Dağıtım AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan da doğalgaz piyasasına ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, yeni büyükşehir yasasının, doğalgaz şebeke yapım maliyetinin son yıllarda artmasıyla özel sektörün zorlandığını dile getirdi.
Yaşar Arslan - 16.11.2014
Gazbir'in Kasım Ayı Toplantısı Samgaz'da Yapıldı
SAMGAZ Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Cengiz ve SAMGAZ Genel Müdürü Kenan Şara'nın ev sahipliği yaptığı toplantıya GAZBİR Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan, GAZBİR Genel Sekreteri Yaşar Çıkış, GAZMER Genel Müdürü Mustafa Ali Akman, GAZBİR Dernek Müdürü Cem Önal, GAZBİR yönetim kurulu üyeleri ve SAMGAZ yetkilileri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yaşar Arslan Haberleri | Yaşar Arslan Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Yaşar Arslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yaşar Arslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Gazbir, Tobb-Doğalgaz Meclisi Üyesi Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.11.2020 02:35:44. #1.15#
title