YAŞAR ARSLAN HABERLERİ

Yaşar Arslan haber, Yaşar Arslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Arslan - 17.7.2017
Ağrı Ağustosta Doğalgaza Kavuşacak
Açıklamada görüşlerine yer verilen Aksa Doğalgaz Üst Yöneticisi Yaşar Arslan, Ağrı ve Doğubayazıt ilçesinin doğalgaza kavuşmasının bölge için önemli bir avantaj olacağını vurgulayarak, "Yapılacak yatırımla kurulacak 150 kilometre şebeke altyapısıyla 12 bin konuta doğalgaz arzı sağlamayı planlıyoruz.
Yaşar Arslan - 26.5.2017
Doğalgazda "Konfor Farkının" Faturası 1 Milyar Dolar
Türkiye Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği Derneği (GAZBİR) Başkanı Yaşar Arslan, AB ülkelerindeki insanların 19-21 derece sıcaklıkta Türkiye'de ise 24 derecede yaşadığını belirterek, 3 derecelik farkın meydana getirdiği doğalgaz tüketiminin ekonomiye 1 milyar doların üzerinde maliyet...
Yaşar Arslan - 23.5.2017
Özel Sporcular Türkiye Cimnastik Şampiyonası
Şampiyonada ilk gün, down sendromlu seviye A kategorisinde dereceye girenler şunlar: Kızlar 8-11 yaş: 1. Esile Özel, 2. Binnur Erdağ, 3. Hatice Nur Karakaya Kızlar 12-15 yaş: 1. Özlem Özdemir, 2. Nurçin Adıyaman, 3. Zeynep Şule Çelebi Kızlar 16-21 yaş: 1. İrem Vardı, 2. Hatice Hazal Altaş, 3. Aysel Erdoğan Erkekler 8-11 yaş: 1. Yiğit Mahmutoğlu, 2. Mahmut İrvan, 3. Mustafa Erduran Erkekler 12-15 yaş: 1. Özgür Yaşar Arslan, 2.
Yaşar Arslan - 23.5.2017
Özel Sporcular Türkiye Cimnastik Şampiyonası
Şampiyonada ilk gün, down sendromlu seviye A kategorisinde dereceye girenler şunlar: Kızlar 8-11 yaş: 1. Esile Özel, 2. Binnur Erdağ, 3. Hatice Nur Karakaya Kızlar 12-15 yaş: 1. Özlem Özdemir, 2. Nurçin Adıyaman, 3. Zeynep Şule Çelebi Kızlar 16-21 yaş: 1. İrem Vardı, 2. Hatice Hazal Altaş, 3. Aysel Erdoğan Erkekler 8-11 yaş: 1. Yiğit Mahmutoğlu, 2. Mahmut İrvan, 3. Mustafa Erduran Erkekler 12-15 yaş: 1. Özgür Yaşar Arslan, 2.
Yaşar Arslan - 19.4.2017
5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Fuarı
Pınar, akıllı şehirlerin insan hayatında yaratacağı farka değinerek, şöyle konuştu: "Akıllı şehirler mutlaka yerel ihtiyaç ve dinamiklere bakılarak bölge halkına özel olarak geliştirilmeli. Enerjisa Dağıtım Şirketleri olarak Türkiye'deki ilk akıllı şehir uygulaması olan KRİTA'yı Gaziantep'te başlattık. 3,6 milyon liraya mal olacak proje, Haziran 2018'de tamamlanacak. Bunun gibi akıllı şehir projeleriyle, bölgenin yerel ihtiyaçları, insan odaklı bir şekilde gözetilmeye başlanacak. Ayrıca, KRİTA'nın önemli ayaklarından biri ise elektrikli araçlar olacak. 2014 yılında bu konuyla ilgili bir projeye başladık ve şirketin araç parkına 18 adet elektrikli BMW i3 otomobil ekleyerek, iki yıl boyunca kullandık. Uygulama sonucunda elektrikli araçların 5-6 liralık enerjiyle 100 kilometre yol kat edebildiği ortaya çıktı. Bu rakam, orta sınıf bir benzinli ve motorinli aracın harcadığı yakıtın dörtte birine, hatta daha altına karşılık geliyor." "Ülke politikası haline getirilmeli" Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği Derneği (GAZBİR) Başkanı Yaşar Arslan ise akıllı şebekelerin piyasa, hükümet, tüketici veya sayaç üreticisi açısından ele alınırsa farklı yerlere gidebileceğini belirterek, "Akıllı şebekelerin, ülke politikası haline getirilmesi gerekiyor.
Yaşar Arslan - 14.4.2017
Akıllı Şebeke Ve Şehir Uygulamaları Görücüye Çıkıyor
ÖNEMLİ KATILIMCILAR Akıllı şebekeler ve akıllı şehirler konularını tüm boyutları ile uluslararası düzeyde gündeme taşıyan ICSG İstanbul 2017, ulusal ve uluslararası düzeyde çok önemli isimlere ev sahipliği yapacak. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dr. Berat Albayrak, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr.Kadir Topbaş, ELDER Başkanı ve IC Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Çeçen ve AKSA Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan zirveye Türkiye'den katılacak önemli isimlerin başında geliyor.
Yaşar Arslan - 10.4.2017
Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş Yılı
İl Jandarma Komutan Yardımcıları Jandarma Albay Numan Öksüz, Jandarma Albay Erol Ürküt, İdari Kısım Amiri Jandarma Astsubay Başçavuş Yaşar Arslan ile Jandarma Astsubay Çavuş Semiye Adakçı ve Uzman Jandarma Çavuş Erkan Börekçi'nin de hazır bulunduğu ziyarette, Özfidan'ın şahsında tüm polislerin "Polis Haftası"nı kutladı.
Yaşar Arslan - 14.3.2017
Elder Yönetiminde Bayrak Değişimi
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerine ise Enerjisa Üst Düzey Yöneticisi Kıvanç Zaimler ile Aksa Doğalgaz Dağıtım AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan seçildi.
Yaşar Arslan - 4.1.2017
TOBB Doğalgaz Meclisi Gazda Talep Artışını Değerlendirdi
- Tüketimin büyük kısmı konutlardan Meclis Başkan Yardımcısı Yaşar Arslan da Aralık ayında pik doğalgaz çekişinin 135 milyon metreküplük kısmının konutlardan kaynaklandığını ifade ederek, soğuk havanın devam etmesi halinde bu rakamın 140 milyon metreküpe kadar çıkabileceğine dikkati çekti.
Yaşar Arslan - 26.12.2016
Epdk Başkanı Yılmaz Açıklaması
250 milyon liralık pazar ortaya çıkacak Aksa Doğalgaz Dağıtım AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan da Türkiye'nin geçirdiği bu zor dönemde herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini vurguladı.
Yaşar Arslan - 16.12.2016
Enerji Zirvesine İtalya Ülke Partneri Oldu
Etkinlik kapsamında sadece üst yöneticilerin yer alacağı özel bir panel de gerçekleştirilecek. Bu panele, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ve Aksa Doğal Gaz Dağıtım AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan katılacak.
Yaşar Arslan - 15.12.2016
ICSG ile Türkiye Ve İtalya Enerjisini Birleştiriyor
ICSG İSTANBUL 2017 TÜRKİYE'NİN ENERJİSİNİ YÜKSELTECEK Türkiye'nin içinde bulunduğu geçiş sürecinde düzenlenecek olan 5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı; katılımcıların bütün paydaşlar ile bir arada olması, sorularına cevap bulması, akıllı şebekeler ve akıllı şehirler hakkındaki son yenilikleri öğrenmesi, örnek uygulamaları görmesi ve yatırım stratejilerini belirlemesi için uluslararası bir platform sağlayacaktır. Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Finlandiya, Polonya, İran, Ürdün, Umman, Katar, Hindistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn ve Kuveyt'ten heyetlerin katılımı ile organize edilecek delegasyonlarda firmalarla B2B görüşmeler gerçekleştirilerek iş bağlantıları güçlendirilecek. Diğer ülkelerden de heyet organize edilmesi konusunda çalışmalar da devam ediyor. Enerji alanındaki araştırmaları, yayınları ve dünyanın çeşitli yerlerinde verdiği seminerlerle tanınan ABD Virginia Tech ARI direktörü ve IEEE-PES 2016/2017 dönemi seçilmiş başkanı Prof. Dr. Saifur Rahman'ın keynote konuşmacısı olduğu kongrede sadece CEO'ların yer alacağı özel bir panel olacak. CEO paneline Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ve AKSA Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Arslan'ın katılımları kesinleşti.
Yaşar Arslan - 8.12.2016
Epdk'nın Türk Lirasına Desteği Gazda Yatırıma Dönüşecek
Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR) Derneği Başkanı Yaşar Arslan, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK) aldığı doğru kararlar sayesinde, sektörde 1 milyar liralık ek yatırım imkanı oluştuğunu belirterek, "Son dönemde artan döviz kuru, kurum ve sektörlerin aldığı kararlarla...
Yaşar Arslan - 2.12.2016
Engelli tanıma sistemi ile öncelikli hizmet
80 kişiye istihdam Başlattıkları çağrı merkezi hizmeti ile istek ve taleplere daha hızlı cevap vermeyi hedeflediklerini dile getiren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yaşar Arslan; "Hedefimiz bölgemizdeki enerjiyi kaliteli ve kesintisiz olarak tüketicilere ulaştırmak için teknolojiye ve insana yapacağımız yatırımlarla, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmak.
Yaşar Arslan - 24.11.2016
7. Türkiye Enerji Zirvesi
Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR) Derneği Başkanı Yaşar Arslan, yıl sonunda doğalgaz tüketiminin beklenen seviyelerde olmayacağını belirterek, "GAZBİR olarak tahminimize göre bu yıl doğalgaz tüketimi 46 milyar metrekübün altında gerçekleşecek.
Yaşar Arslan - 23.10.2016
Doğalgaz Kullanıcılarına Kış Öncesi Güvenli Kullanım Uyarısı
Türkiye Doğal Gaz Dağıtıcıları (GAZBİR) Başkanı Yaşar Arslan, 2016-2017 kış sezonu öncesinde Türkiye'de doğalgaz kullanmakta olan tüm tüketicilerin, doğalgazın güvenli kullanımı konusunda üzerine düşen bazı görevler bulunduğunu, basit tedbirlerin, abonelerin can ve mal güvenliğinin korunması ve enerji tasarrufu için büyük öneme sahip olduğunu belirtti.
Yaşar Arslan - 22.7.2016
Gündem / 22 Temmuz 2016
ÖZEL HABER 1- GAZBİR derecelendirme kuruluşlarını hassasiyete davet etti Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği Derneği Başkanı Yaşar Arslan: "S&P'nin Türkiye'nin kredi notunu düşürmesi olayın sıcaklığı ile alınmış hatalı bir karardır.
Yaşar Arslan - 14.7.2016
Yozgat'ta Otomobilin Devrilmesi
Yaşar Arslan (45) idaresindeki 66 AK 404 plakalı otomobil, dün Yozgat-Ankara karayolunun 15.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yaşar Arslan Haberleri | Yaşar Arslan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Yaşar Arslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yaşar Arslan kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Bozkurt İlçe Kongresi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 23:55:18. #1.14#
title