Yaşar Alptekin Haberleri

Yaşar Alptekin haber, Yaşar Alptekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Alptekin - 17.12.2012
Huzur Sokağı Tiyatrosu İzdihama Yol Açtı
İstanbul Temaşa Tiyatrosu tarafından Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı romanından tiyatroya uyarlanan Huzur Sokağı, Kırşehir'de büyük ilgi gördü. Eski manken Yaşar Alptekin'i görmek için kapı önünde uzun kuyruklar oluştu.
Yaşar Alptekin - 12.11.2012
'Huzur Sokağı' Tiyatro Sahnesinde
Şule Yüksel Şenler'in eseri ve duruşu ile Türkiye'de özgürlüklerin yaşanmasında katkısı olduğunu belirten Emine Erdoğan, eserin hala diri olmasını da buna bağladı. Emine Erdoğan açıklamasına şöyle devam etti: "Eğer bugün inanç özgürlüğü belli standartlara ulaşmışsa, kuşkusuz Şule Hanım'ın mücadelesinin bunda katkısı vardır. Eğer bugün genç kızlarımız, inançları doğrultusunda giyinip, okullarda özgürce okuyabiliyorsa, Şule Hanım'ın bunda mutlaka ve mutlaka izi vardır. Şule Hanım, bir yazara, bir aydına, bir kanaat önderine düşen neyse, o sorumluluğu hakkıyla yerine getirmiştir. Hayatı boyunca davasını her şeyin önünde tutmuş, kendisi acılar çekerken, çile çekerken, arkasından milyonların yürümesini ve ışığa kavuşmaların bir teselli olarak görebilmiştir." Temaşa Tiyatrosu tarafından tiyatro oyunu haline getirilen 'Huzur Sokağı'nın ekibi şöyle: "Uyarlama Firuz Erkam, yönetmen Kaan Basmacıoğlu, müzik Yücel Arzen. Oyuncuları; Özlem Sarıçamlık, Mert Yerli, Semiray Şentürk, İbrahim Coşkun, Muhammet Kınık, Uğraş Atay, Kurretulayn Matur ve Yaşar Alptekin.
Yaşar Alptekin - 10.11.2012
Yaşar Alptekin: Namazla Yeniden Doğdum
Acıpayam Genç Esnaf Tüccar İşadamı ve Sanayiciler Derneği (GETİSAD)'nin davetlisi olarak Denizli'nin Acıpayam ilçesine giden sanatçı ve yazar Yaşar Alptekin, "Namaz ve Gençlik" konulu bir konferans verdi.
Yaşar Alptekin - 21.10.2012
İnzivaya Çekildim Sanıp Bana Rol Vermiyorlar
'Huzur Sokağı'nın tiyatro oyununda rol alan Yaşar Alptekin: 8 yıldır hiç iş teklifi almadım. Hacca gittikten sonra inzivaya çekildiğimi sandılar.
Yaşar Alptekin - 20.10.2012
Kozan'da Tiyatro Oyunu Sahnelendi
Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, İstanbul Temaşa Tiyatrosu'nun yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı romanından uyarladığı, eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin'in de rol aldığı tiyatro oyunu belediye sinema salonunda sahnelendi.
Yaşar Alptekin - 20.10.2012
Kozan'da 'Huzur Sokağı'na Büyük İlgi
Kozan Belediyesi'nin kültür hizmetleri kapsamında kadrosunda sanatçı Yaşar Alptekin'in de bulunduğu 'Huzur Sokağı' adlı tiyatro oyunu, Kozan Belediye Sinema Salonu'nda sahnelendi.
Yaşar Alptekin - 20.10.2012
Kozan'da Huzur Sokağı'na Büyük İlgi
Kozan Belediyesi'nin kültür hizmetleri kapsamında kadrosunda sanatçı Yaşar Alptekin'in de bulunduğu "Huzur Sokağı" adlı tiyatro oyunu, Kozan Belediye Sinema Salonunda oynandı.
Yaşar Alptekin - 16.10.2012
Huzur Sokağı Tiyatrosu'nda İzdiham
Kavuşulamayan Aşk Hikâyesi: Satış rekorları kıran Huzur Sokağı romanı, şimdi de tiyatroda izlenme rekoru kırma yolunda… Şule Yüksel Şenler'in danışmanlığında hazırlanan ve kadrosunda Sanatçı Yaşar Alptekin'in de bulunduğu Huzur Sokağı Tiyatro Oyunu, Fatih Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde seyirciyle buluştu.
Yaşar Alptekin - 16.10.2012
"Huzur Sokağı" Oyununda İzdiham
Şule Yüksel Şenler'in danışmanlığında hazırlanan ve kadrosunda sanatçı Yaşar Alptekin'in de bulunduğu "Huzur Sokağı" adlı tiyatro oyunu, Fatih Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde seyirciyle buluştu.
Yaşar Alptekin - 14.09.2012
"Huzur Sokağı" Oyunu 6 Ekim'de Tiyatroseverlerle Buluşacak
Genel Sanat yönetmenliğini Kaan Basmacıoğlu'nun yaptığı oyunda, sanatçı Yaşar Alptekin'de sahne alacak.
Yaşar Alptekin - 14.09.2012
Huzur Sokağı tiyatro Oyunu 6 Ekim'de Sahne Alıyor
Şule Yüksel Şenler'in danışmanlığında hazırlanan, kadrosunda Sanatçı Yaşar Alptekin'in de bulunduğu Huzur Sokağı Tiyatro Oyunu Prömiyeri (ilk gösterimi), 6 Ekim 2012 Cumartesi Saat 20.
Yaşar Alptekin - 14.09.2012
Huzur Sokağı Tiyatro Oyunu 6 Ekim'de Sahne Alıyor
Şule Yüksel Şenler'in danışmanlığında hazırlanan, kadrosunda Sanatçı Yaşar Alptekin'in de bulunduğu Huzur Sokağı Tiyatro Oyunu Prömiyeri (ilk gösterimi), 6 Ekim 2012 Cumartesi Saat 20.
Yaşar Alptekin - 10.08.2012
Ramazan Etkinlikleri Ümraniye Meydanı'nda
Ümraniye Meydanı'nda gerçekleşen etkinlikler kapsamında her akşam çocuk sinemaları, çocuk tiyatroları, sohbetler, Şiir Dinletileri ve Tasavvuf Müziği konserleri Ümraniyelilerle buluşuyor. SOHBET PROGRAMLARI YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR Ümraniye Belediyesi Ramazan ayı boyunca, ünlü yazar ve hatipleri Ümraniye'de ağırlayama devam ediyor. Bugüne kadar sohbetleriyle Ömer Döngeloğlu, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Engin Noyan, İhsan Atasoy, Yaşar Alptekin ve Doç.
Yaşar Alptekin - 30.07.2012
Yaşar Alptekin Gemliklilerle Buluştu
Bir dönemin ünlü sinema oyuncusu ve mankeni Yaşar Alptekin Gemliklilerle buluştu.
Yaşar Alptekin - 25.07.2012
Kozan'da Yöresel Yemek Yarışması
Etkinliğe eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin'de katıldı.
Yaşar Alptekin - 25.07.2012
Kozan Belediyesi'nden İftar Etkinliği
Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin'in namaz konulu konferansının ardından, etkinlik, Hacivat ve Karagöz, orta oyunu gösterileri sunuldu.
Yaşar Alptekin - 24.07.2012
Murat Dalkılıç Hatay'da Konser Verdi
İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) (24.7.2012 FOTOĞRAFLI) /////////////// Derin Sis'te iftar ADANA'nın Kozan İlçe Belediye Başkanı Kazım Özgan, Ramazan etkinliklerine katılan tiyatro oyuncusu Yaşar Alptekin'i, Kozan Barajı'nda 'Derin Sis' adlı teknede verdiği iftarda ağırladı.
Yaşar Alptekin - 23.07.2012
Kozan Belediye Başkanı Özgan Açıklaması
Özgan, belediyenin düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında ilçede bulunan eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin ve basın mensuplarıyla Kozan Barajında belediyece hizmete sunulan teknede bir araya geldi.
Yaşar Alptekin - 23.07.2012
Yaşar Alptekin İftarını Derin Sis'te Yaptı
Adana'nın Kozan ilçesinde belediyenin düzenlediği Ramazan etkinliklerine katılan Yaşar Alptekin Kozan Barajı'nda yüzen Derin Sis adlı teknede iftar yaptı.
Yaşar Alptekin - 22.07.2012
Kozan'da Ramazan Konferansı
Kozan Belediyesi'nce düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında sanatçı Yaşar Alptekin, "Namazla Yeniden Doğdum" konulu konferans verdi.
Yaşar Alptekin - 22.07.2012
Yaşar Alptekin: Namazsız Geçen Yılları Yaşanmış Saymıyorum
Ünlü sanatçı ve yazar Yaşar Alptekin, namazsız geçen yıllarını yaşanmış saymadığını belirterek, "Cenab-ı Allah, bizlere bu dünyada sayılamayacak kadar nimet vermiştir."
Yaşar Alptekin - 21.07.2012
Kozan Belediyesi'nden Ramazan Etkinliği
Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, sanatçı Yaşar Alptekin'in sunumu ile Göçyolu'ndaki Muhsin Yazıcıoğlu Parkı'nda ilki düzenlenen etkinlik, Ebrar İlahi Gurubu'nun seslendirdiği ilahiler ile başladı.
Yaşar Alptekin - 21.07.2012
Kozan'da Ramazan Etkinlikleri, Yaşar Alptekin'in Katılımıyla Başladı
Adana'nın Kozan Belediyesi tarafından organize edilen Ramazan etkinlikleri, oyuncu Yaşar Alptekin'in katılımı ile başladı.
Yaşar Alptekin - 20.07.2012
Horzum'da Yemek Yarışması
Adana'nın Kozan Belediyesi ile Kozan ve Çevresi Sosyal ve Kültür Vakfı( KOZVAK) işbirliğiyle gerçekleştirilen yarışma çorba, ana yemekler ve tatlılar olmak üzere 3 kategoride düzenlenecek. Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, "Kozanımız doğası ve tarihi kadar yöresel yemekleri de meşhurdur. İlçemizin yemeklerini tanıtmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Bu kapsamda KOZVAK ile ortak yürüttüğümüz proje kapsamında Horzum yaylamızda hem yemek yarışması ve yine ünlü sanatçı Yaşar Alptekin ve ekibinin katılımıyla gerçekleşecek olan Ramazan Programı yapılacaktır.
Yaşar Alptekin - 18.07.2012
Eski Manken ve Oyuncu Yaşar Alptekin Somalılarla Buluştu
Sinema sanatçısı ve eski manken Yaşar Alptekin, Somalılarla buluştu.
Yaşar Alptekin - 17.07.2012
Gemlik Ramazana Hazır
21 Temmuz Cumartesi günü akşamı Dini Yayınlar ve Kitap Fuarı açılışı yapılacak. Aynı gece mehter takımı gösterileri de geceye renk katacak. 22 Temmuz Pazar akşamı yine İskele Meydanında Mehmet Ay'ın katılacağı söyleşi programı organize edilecek. 27 Temmuz Cuma akşamı Abdurahman Önül konseri tertiplenecek. 29 Temmuz Pazar akşamı da Yaşar Alptekin sevenleriyle buluşup, söyleşi yapacak.
Yaşar Alptekin - 03.06.2012
Bursa'da 2 Bin 23 Metrelik Kol Böreği ile Rekor Denemesi
Deneme organizasyonunda bulunan Sanatçı Yaşar Alptekin de Bursa için önemli bir gün yaşandığını belirterek, "Bugün burada küçümsenmeyecek şeyler yaşanıyor.
Yaşar Alptekin - 25.05.2012
Kozan'da 1500 Kişiye Çorba Sebili
Sebil geleneği çerçevesinde sanatçı Yaşar Alptekin ile birlikte Çorba dağıtan Başkan Özgan yaptığı açıklamada, "Sebil Geleneğini yaşatmak için yapmış olduğumuz çalışmayı bugüne kadar farklı mekanlarda yaptık.
Yaşar Alptekin - 25.05.2012
Kozan'da Namaz Çıkışında Bin 500 Bardak Çorba Dağıtıldı
Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, tiyatro oyuncusu Yaşar Alptekin ile çorba dağıttı.
Yaşar Alptekin - 24.05.2012
"Düzceli Mehmet" Kozan'da
Kozan Belediyesi ve bir dershane ile birlikte düzenlediği oyunun başrolünde, İstanbul Temaşa Tiyatrosunun da kurucusu olan ünlü sinema oyuncusu Yaşar Alptekin yer aldı.
Yaşar Alptekin - 24.05.2012
Ünlü Oyuncu Yaşar Alptekin Kozan'da Sahne Aldı
İstanbul Temaşa Tiyatrosu, Halit Ertuğrul'un ünlü eseri Düzceli Mehmet'i Kozan'da sahneledi.
Yaşar Alptekin - 01.05.2012
Namazla Hayatı Değişti
Dine yönelişiyle çok konuşulan ünlü oyuncu ve eski manken Yaşar Alptekin içini Bursa'da döktü.
Yaşar Alptekin - 17.04.2012
Sümbül Efendi Camisi'nde Kutlu Doğum
Kocamustafapaşa'da bulunan Sümbül Efendi Camii avlusu, Kutlu Doğum Haftası sebebiyle vatandaşlarla doldu taştı. Çeşitli etkinliklerin düzenlendiği avlu şölen alanına döndü. Avluda her gece semazen gösterimleri yapılıyor, ilahiler dinleniyor ve dini sohbetler veriliyor. Ayrıca kitap stantlarının yer aldığı organizasyonda, ünlü yazarlar da halkla bir araya geliyor. Yazarlar arasında Prof. Dr. Yaşar Fersahoğlu, İlahiyatçı Muhammed Emir Yıldırım, Sanatçı Yaşar Alptekin, ve Fatih Çıtlak bulunuyor.
Yaşar Alptekin - 27.02.2012
Eski Manken Yaşar Alptekin; Hayatımın 42 Yılını Gömdüm
Bir dönem podyumların aranan mankeniyken mesleğini bırakıp hacca giden 50 yaşındaki Yaşar Alptekin, hayatının 8 yıl öncesine kadar geçen 42 yılını gömdüğünü söyledi.
Yaşar Alptekin - 27.02.2012
Eski Manken 42 Yılını Silip Attı.
TEKDER'de sema gösterisine katılan eski ünlü manken Yaşar Alptekin, burada hayatını anlattı.
Yaşar Alptekin - 03.02.2012
Arka Pencere'den 3. Altın Kestane Şenliği
Arka Pencere, 2011'de Türk sinemasının en fenalarını seçtiği Altın Kestane Ödülleri'ni dağıtıyor.
Yaşar Alptekin - 22.01.2012
Göksunlular Tiyatro Gösterisinde Buluştu
Manevi hiçbir inancı ve kuralı kabul etmeden yaşayan bir gencin, öğretmeninin sevgi ve şefkat dolu ilgisiyle Allah yoluna dönmesini ve Düzce depreminde şehit olmasını konu alan tiyatro oyununda Kaan Başaran, Yaşar Alptekin, Erkan Fırat, İlker Kalay, Songül Doğdaş sahne aldı.
Yaşar Alptekin - 18.01.2012
Tiyatro Gösterisine Yoğun İlgi
Hayatı gelişigüzel ve İslami kurallardan ayrı yaşayan bir gencin sonrasında Allah yoluna dönmesini ve Düzce depreminde şehit olmasını konu alan Düzceli Mehmet adlı tiyatro oyununda Kaan Başaran, Yaşar Alptekin, Erkan Fırat, İlker Kalay, Songül Doğdaş sahne aldı.
Yaşar Alptekin - 11.01.2012
Belediyeden Tiyatro Ziyafeti
Düzceli Mehmet adlı tiyatro oyununda, A. Kaan Başaran, Yaşar Alptekin, Erkan Fırat, İlker Kalay, Niğde Belediye Başkanlığı tarafından 17 Ocak Salı günü saat 14.
Yaşar Alptekin - 11.01.2012
Niğde Belediyesi'nin Kültür Sanat Etkinlikleri Sürüyor
Kaan Başaran, Yaşar Alptekin, Erkan Fırat, İlker Kalay ve Songül Doğdaş'ın rol alacağı oyun, ücretsiz izlenebilecek.
Yaşar Alptekin - 11.01.2012
Belediyeden Tiyatro Ziyafeti
Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında 17 Ocak Salı günü saat iki seans olarak sergilenecek oyunun ilk seansı ortaöğretim öğrencileri için saat 14.00'da, yetişkinler için olan ikinci seansı ise saat 19.30 da İl Kültür Merkezinde sergilenecek. Düzceli Mehmet adlı tiyatro oyununda, A. Kaan Başaran, Yaşar Alptekin, Erkan Fırat, İlker Kalay, Songül Doğdaş sahne alıyor.
Yaşar Alptekin - 05.01.2012
HANIMDER Erzincanlı Hanımların Yanında
1 yıl gibi kısa bir sürede birçok etkinliğe imza atan HANIMDER Erzincan'daki bayanların büyük ilgisi ile karşılaşıyor. Dernek Başkanı Suzan Şenyuva ve dernek üyelerinin girişimleriyle bir çok aktiviteye imza atıldı. HANIMDER tarafından düzenlenen kurslar, seminerler, kermesler ve eğitim faaliyetleri Erzincan'daki bayanların büyük ilgisini çekiyor. Erzincan Basınıyla bir araya gelen HANIMDER üyeleri yeni hizmet binasında faaliyetler hakkında bilgi verdiler. Dernek adına konuşan HANIMDER Basın sözcüsü Canan Özkan, kısa süre içinde bir çok faaliyet gerçekleştirdiklerini söyleyerek bayanlara yönelik projelerinin devam edeceğini vurguladı. Özkan; "HANIMDER olarak 2011 yıl içersinde kadınlara yönelik seminerler düzenledik. Eğitimci Yazar Gülay Atasoy'un katılımını sağlayarak "Aile İçi İletişim" ve "Kadın ve Farkındalık" konulu seminerler düzenledik. Düzenlediğimiz seminerlerde protokol ve eşleri bizleri yalnız bırakmadılar. Psikolog Perihan Sağlam "Öğrenmenin Önünde ki Engel" konulu seminer verdi. Yaşar Alptekin geldi.
Yaşar Alptekin - 05.12.2011
Düzceli Mehmet Yoğun İlgi Gördü
Kırşehir Belediyesi'nin Kültürel Etkinlikler kapsamında düzenlediği, Yaşar Alptekin ve İstanbul Temaşa Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenen "Düzceli Mehmet" adlı tiyatro oyununa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Yaşar Alptekin - 29.11.2011
Kırşehir Belediyesi'nin Kültür Etkinlikleri
Yazar Halit Ertuğrul'un aynı adlı eserinden uyarlanan oyunda, sanatçı Yaşar Alptekin de rol alacak.
Yaşar Alptekin - 12.10.2011
Bendeyar Filmi
Yönetmen: Joel Leang Senaryo: Alper Kivicim, Haşim Akten Oyuncular: Uğur Kıvılcım, Yasemin Balık, Yaşar Alptekin, Kazım Çarman, Ümit Olcay Filmin Türü: Aksiyon 0, Orijinal Adı: Bendeyar Yapımcı Firma: Gözyaşı Film Yapım Yılı: 2011 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Filmin Süresi: 99 dk.
Yaşar Alptekin - 24.09.2011
İlk Müslüman Süper Kahraman
İslamiyet'in terör yanlısı bir din olmadığını göstermeyi hedefleyen 'Bendeyar' adlı film, 14 Ekim'de vizyona girecek.
Yaşar Alptekin - 17.08.2011
'siirtli Hammet' Filmi ile İlin Tanıtımını Amaçlıyor
Siirtli sinema ve dizi oyuncusu Ferit Yüksek, kendi memleketinde film çekmek istiyor. Yüksek, senaryosunu kendisinin yazdığı filmi çekerek, ilin tanıtımını yapacağını ifade ediyor. Şimdiye kadar yaklaşık 500 film ve dizide oynadığını söyleyen Yüksek, "Bugüne kadar Melekler Adasındaki Naci, Azap Yolunda Otelci Sedat, Çocuklar Duymasın dizileri başta olmak üzere 500 civarında dizi ve filmde rol aldım. Bu bilgi birikimimi memleketim için de kullanmak istiyorum. Bu amaçla senaryosunu kendimin yazdığı ve Siirtli temiz bir insan olan Hammet ile İstanbullu Fırıldak Şeref'in öyküsünü ele alan filmi Siirt'te çekmek istiyorum. Film gerçekleşirse bir sahnesinde 3-4 bin Siirtli figüran olarak kullanarak bir rekor denemesi yapmak istiyorum. Bu filmde bir inanç ve kültür hazinesi olan Tillo ilçemiz başta olmak üzere Siirt'i, Siirt'in kültürünü yansıtacağız. Yaşar Alptekin, Cengiz Küçükayvaz, Seda Aktuğlu ve Sinan Bengier ve 15 Siirtli gencin rol alacağı bu film için destek bekliyorum.
Yaşar Alptekin - 17.08.2011
Siirtli Oyuncu Ferit Yüksek Memleketin Çekeceği Film İçin Destek Bekliyor
Siirtli sinema ve dizi oyuncusu Ferit Yüksek, kendi memleketinde çekmeyi planladığı sinema filmi için destek bekliyor. Yüksek yaptığı açıklamada, bugüne kadar "Melekler Adasındaki Naci", "Azap Yolunda Otelci Sedat", "Çocuklar Duymasın" gibi yaklaşık 500 film ve dizide rol aldığını belirterek, bu birikimini artık memleketi için de kullanmak istediğini söyledi. Bu amaçla senaryosunu kendisinin yazdığı, Siirtli temiz bir insan olan Hammet ile İstanbullu düzenbaz olan Şerefin öyküsünü ele alan sinema filmini Siirt'te çekmek istediğini ifade eden Yüksek, "Film gerçekleşirse bir sahnesinde 3-4 bin Siirtli hemşehrimi figüran olarak kullanacağım bir rekor denemesi yapmak istiyorum. Bu filmde bir inanç ve kültür hazinesi olan Tillo ilçemiz başta olmak üzere Siirt ve Siirt'in kültürünü yansıtmak istiyorum. Başta Yaşar Alptekin, Cengiz Küçükayvaz, Seda Aktuğlu ve Sinan Bengier ile 15 Siirtli gencin rol alacağı bu film için destek bekliyorum.
Yaşar Alptekin - 09.08.2011
Benim İçin Tırlattı Bile Dediler!
Üsküdar Belediyesi'nin Ramazan Şenlikleri kapsamında Yaşar Alptekin de hayranlarıyla sohbet etti.
Yaşar Alptekin - 29.07.2011
Fasl-I Ramazan'da İlkler Üsküdar'da
Ramazan Etkinlikleri İle Her Yıl Adından Söz Ettiren Ve İlklere İmza Atan Üsküdar Belediyesi Bu Yıl Da Gelenekselleşen Etkinliklerinin Yanı Sıra Birçok Yeniliğe İmza Atıyor.
Yaşar Alptekin - 28.07.2011
Manavgatlılar Ramazan'da Şarkı, Türkü, İlahi ve Şiir Dinletisiyle Coşacak
On bir ayın sultanı Ramazan'a sayılı günler kala Antalya'nın Manavgat ilçesinde yapılacak programlar belli olmaya başladı. Favori Ajans organizasyon sorumlusu Ayhan Demir, yaptığı açıklamada, bu yıl Çağlayan Camii avlusunda düzenleyecekleri etkinlikle, bir ay süresince Manavgatlıların dolu dolu Ramazan coşkusu yaşayacaklarını söyledi. Kuracakları Ramazan çadırında, her gün 500 kişiye iftar vereceklerini belirten Ayhan Demir, iftar sonrası Geleneksel Türk Tiyatrosu Topluluğu Ortaoyuncuları tarafından tiyatro gösterileri yapılacağını söyledi. Ramazan etkinlikleri çerçevesinde İbrahim Sadri, Eşref Ziya, İkbal Gülpınar, Cemal Kuru ve Yaşar Alptekin'in şiir dinletisi, şarkı, ilahi ve eski Ramazan sohbetleri yapacağını belirten Demir, ayrıca bir aylık program çerçevesinde Erkan Gündüz'ün yazdığı, Erkan Fırat'ın yönettiği ve İstanbul Temaşa Tiyatrosu'nun oynadığı Kayıp Ruhlar Kıraathanesi'ni sahneleyeceklerini kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yaşar Alptekin Haberleri | Yaşar Alptekin Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Yaşar Alptekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yaşar Alptekin kimdir, hayatı ve biyografisi. 'Huzur Sokağı' Duygulandırdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.4.2021 19:27:31. #1.14#

title