Yaşar Alptekin Haberleri

Yaşar Alptekin haber, Yaşar Alptekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Alptekin - 28.06.2015
Yaşar Alptekin: "Ölmenin ve Namaz Kılmanın Yaşı Yoktur"
Kağıthane’de düzenlenen sohbette vatandaşlarla biraraya gelen eski manken Yaşar Alptekin, “Ne yazık ki bazı insanlar namaz kılmayı yaşlı işi zannederek sonraya bırakıyorlar.
Yaşar Alptekin - 17.02.2014
Tiyatro Oyunu "Matruşka" Kozan'da Sahnelendi
Yaşar Alptekin, Merih Fırat, Başak Özel, Sabri Arafatoğlu, Nazmi Akdeniz, Zehra İlik, İslam Çamyar, Hayrettin Batur, Ahmet Salih ve Zuhal Öztürk'ün sahne aldığı oyun, izleyenlerin beğenisini aldı.
Yaşar Alptekin - 28.12.2013
Bayburt'ta "Matruşka-Oyun İçinde Oyun" Sahnelendi
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Eraslan, Ayşe Bayyurt'un kaleme aldığı ve Zuhal Öztürk'ün yönettiği oyunun, tiyatro severler için ücretsiz gösterildiğini belirterek, "AK Parti Gençlik Kollarının kültür ve sanat hizmetleri kapsamında sergilenen oyunda, ünlü sanatçı Yaşar Alptekin'in yanı sıra Türk sinemasında birçok filme imzasını atan Merih Fırat ile Başak Özel, Sabri Arafatoğlu, Nazmi Akdeniz, Zehra İlik, İslam Çamyar, Hayrettin Batur, Ahmet Salih ve Zuhal Öztürk gibi önemli isimler rol alıyor" dedi.
Yaşar Alptekin - 17.05.2013
Sevgileri Engelleri Aştı
Belediye Başkan Yardımcısı Zehra Özgan'ın kıydığı nikahta çiftin şahitliğini eski manken Yaşar Alptekin, Belediye Başkan Vekili Süleyman Halacoğlu ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Olkan Dağlı yaptı.
Yaşar Alptekin - 17.05.2013
Engelleri Beraber Aştılar
Atatürk Parkı SODES Kadın kültür evinde engelli Havva Karaoğlan ve Rıdvan Kara çiftinin nikah şahitliğini Kozan Belediye Başkanvekili Süleyman Halaçoğlu, İlçe Milli Eğitim şube müdürü Olkan Dağlı ve sanatçı Yaşar Alptekin yaptı.
Yaşar Alptekin - 16.05.2013
Kozan Fen Lisesi'nde Bilim Fuarı Açıldı
Adana Kozan'da Fen Lisesi, 40 proje ile bilim fuarı açtı. TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları kapsamında okulda gerçekleştirilen fuarın açılışına Belediye Başkan Yardımcısı Zehra Özgan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bayram Köküsoy, Kozan Kent Konseyi Başkanı Süleyman Sezen, okul müdürü Mükremin Tanrıkulu, öğrenciler ve sinema sanatçısı Yaşar Alptekin katıldı.
Yaşar Alptekin - 15.05.2013
Eski Manken Yaşar Alptekin'den Namaz Öğüdü
Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde Yaşar Alptekin, "Namaza başlamadan önceki hayatı yaşamadığımı, namaza başlayınca anladım" dedi.
Yaşar Alptekin - 15.05.2013
Yaşar Alptekin Gelibolu'da
Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde, Umut İlmi Araştırmalar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak kurulan (UMUTDER'in) Kutlu Doğum etkinlikleri kapsamında düzenlediği panele, eski manken Yaşar Alptekin katıldı.
Yaşar Alptekin - 10.05.2013
Kartepe'de Yazar-Öğrenci Buluşması
Kartepe Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, "Okullar Hayat Bulsun" projesi kapsamında, ülkemizin seçkin yazar ve sanat adamlarını öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor. Manken ve sinema oyuncusu Yaşar Alptekin, "Ben daha gencim" diyerek ibadetlerini geciktiren Kartepeli öğrencilere nasihatlerde bulundu.
Yaşar Alptekin - 19.03.2013
Kozan'da Konferans ve Tiyatro Etkinliği
Daha sonra eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin "Çanakkale Destanı" konulu bir konferans verdi.
Yaşar Alptekin - 19.03.2013
Çanakkale'yi Anlatan 'Kan ve Toprak' Kozan'da
Program ünlü sinema sanatçısı Yaşar Alptekin'in Çanakkale Destanı'nı anlatan bir konferansı ile devam etti.
Yaşar Alptekin - 16.03.2013
Kozan Belediyesi'nin Konferans ve Tiyatro Etkinliği
Oyun öncesinde eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin tarafından "Çanakkale Destanı" konulu bir de konferans verilecek.
Yaşar Alptekin - 15.03.2013
Kozan Belediyesi'nden Çanakkale Etkinliği
Ünlü oyuncu Yaşar Alptekin ve ekibinin katılımıyla 18 Mart 2013 Pazartesi günü gerçekleşecek oyun, gündüz saat 14.
Yaşar Alptekin - 04.03.2013
Ünlü Aktör'den Gençlere Nasihat
Ünlü aktör Yaşar Alptekin, "Benim doğum tarihim namaza başlama tarihim" dedi.
Yaşar Alptekin - 27.02.2013
'Kardeş Aile' Projesiyle Suriyeli Aileleri Misafir Ediyorlar
Kimse Yok mu Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Mustafa Timurbanga, ülkelerindeki iç karışıklık nedeniyle Türkiye'ye sığınan Suriyelilere Türk halkının sahip çıktığını söyledi. Sinema ve Tiyatro oyuncusu Yaşar Alptekin ile birlikte Suriyeli Abdusselam ailesinin kaldığı evi ziyaret eden Timurbanga, Kardeş Aile Projesi kapsamında, Suriyeli 30 aileden 210 kişiyi evlere yerleştirdiklerini kaydetti.
Yaşar Alptekin - 26.02.2013
'Huzur Sokağı' Kahramanmaraş'ta Sahnelendi
Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı romanından tiyatroya uyarlanan ve başrolünde Yaşar Alptekin'in rol aldığı 'Huzur Sokağı' adlı oyun, Kahramanmaraşlı sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
Yaşar Alptekin - 24.02.2013
Kırıkhan'da Tiyatro Etkinliği
Daha sonra tiyatro oyuncusu Yaşar Alptekin kendi kitabını izleyiciler için imzaladı ve vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.
Yaşar Alptekin - 05.02.2013
"Huzur Sokağı" Bursa'da Sahnelendi
Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden sahneye uyarlanan ve baş rolünde Yaşar Alptekin'in rol aldığı "Huzur Sokağı" adlı oyun, Bursa'da sanatseverlerden tam not aldı.
Yaşar Alptekin - 05.02.2013
'Huzur Sokağı' Duygulandırdı
Şule Yüksel Şenler'in yazdığı eserden tiyatro sahnesine uyarlanan ve başrolünde Yaşar Alptekin'in oynadığı 'Huzur Sokağı' adlı oyun, Bursa'da sanatseverlerden tam not aldı.
Yaşar Alptekin - 05.02.2013
Huzur Sokağı Duygulandırdı
Şule Yüksel Şenler'in yazdığı eserden tiyatro sahnesine uyarlanan ve başrolünde Yaşar Alptekin'in oynadığı 'Huzur Sokağı' adlı oyun, Bursa'da sanatseverlerden tam not aldı.
Yaşar Alptekin - 01.02.2013
'Huzur Sokağı' Bursa'da
Şule Yüksel Şenler'in yazdığı Yaşar Alptekin'in rol aldığı 'Huzur Sokağı' adlı oyun, Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla Bursa'da sanatseverlerle buluşacak.
Yaşar Alptekin - 01.02.2013
'Huzur Sokağı' Bursa'da
Şule Yüksel Şenler'in yazdığı Yaşar Alptekin'in rol aldığı 'Huzur Sokağı' adlı oyun, Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla Bursa'da sanatseverlerle buluşacak.
Yaşar Alptekin - 01.02.2013
'Huzur Sokağı' Oyunu Bursa'da Seyirciyle Buluşacak
Yazar Şule Yüksel Şenler'in yazdığı ve Yaşar Alptekin'in rol aldığı 'Huzur Sokağı' adlı oyun, Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla Bursa'da sanatseverlerle buluşacak.
Yaşar Alptekin - 17.01.2013
Memur Sen'den Kıyafet Serbestliği Kampanyası
Memur Sen'in 30 Kasım 2012 tarihinde başlattığı kampanya için İstanbul'da ilk toplantı gerçekleştirildi. 1453 Topkapı Sosyal Tesisleri'nde yapılan toplantı, aralarında Memur-Sen, Hak-İş, Eğitim- Bir-Sen, ÖNDER, Anadolu Gençlik Derneği, Müsiad, Mimar Mühendisler Grubu, Sivil Dayanışma Platformu, Araştırma Kültür Vakfı, Uluslararası Hukukçular Birliği temsilcilerini bir araya getirdi. Toplantıya sanat camiasından yönetmenler yanında Yaşar Alptekin ve şarkıcı Tarık Mengüç de katıldı.
Yaşar Alptekin - 27.12.2012
"Huzur Sokağı" Adlı Tiyatro Oyunu Bingöl'de Sahnelenecek
İstanbul Temaşa Tiyatrosu'nca yazar Şule Yüksel Şenler'in danışmanlığında hazırlanan ve oyuncu Yaşar Alptekin'ın rol aldığı "Huzur Sokağı" adlı tiyatro oyunu, 29 Aralık'ta iki seans halinde Bingöl Üniversitesi'nde tiyatroseverlerle buluşacak.
Yaşar Alptekin - 26.12.2012
"Huzur Sokağı" Huzur Verdi
Öğrenciler oyunda rol alan eski manken Yaşar Alptekin'i görmek için kapı önünde uzun kuyruklar oluşturdu.
Yaşar Alptekin - 21.12.2012
Yaşar Alptekin, Tiyatro İçin Aksaray'a Geldi
Ünlü sanatçı Alptekin, tiyatro gösterisi sonrası yaptığı açıklamada Aksaray'a gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Yaşar Alptekin - 17.12.2012
Huzur Sokağı, Kırşehir'de Sahnelendi
Şule Yüksel Şenler'in 1969 yılında yayımlanmaya başlayan Huzur Sokağı romanı, eski, yoksul bir İstanbul sokağında geçiyor. Romanda, sokağın göz bebeği üniversiteli Bilal ile sokağın ortasına dikilen zenginlik sembolü apartmanda yaşayan Feyza'nın aşkları anlatılıyor. Kaan Basmacıoğlu'nun yönetmenliğini, Yücel Arzen'nin müziğini yaptığı oyunun oyuncuları arasında Özlem Sarıçamlık, Mert Yerli, Semiray Şentürk, İbrahim Çoşkun, Muhammet Kınık, Uğraş Atay, Kurretulayn Matur ve Yaşar Alptekin yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yaşar Alptekin Haberleri | Yaşar Alptekin Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Yaşar Alptekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yaşar Alptekin kimdir, hayatı ve biyografisi. Yaşar Alptekin'den Çift Taraflı Kitap.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 06:35:50. #1.15#
title