Haberler

Ünye'de öğrenci servisi tehlikeli araç kullanıyor

Son Güncelleme:
Abone Ol

Ordu'nun Ünye ilçesinde bir veli tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedilen görüntülerde, ilk ve ortaokul servisinin mahalle yolunda yüksek hızla ve tehlikeli şekilde araç kullandığı görülüyor.

Ordu'nun Ünye ilçesinde ilk ve ortaokul servisinin mahalle yolunda yüksek hız yaptığı ve tehlikeli araç kullandığı anlar, bir veli tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

Olay, ilçeye bağlı Çiğdem Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ilk ve ortaokul öğrencilerini taşıyan 52 ADL 584 plakalı öğrenci servis minibüsü hızlı kullanıldığı için öğrenciler tarafından velilere şikayet edildi. Bunun üzerine öğrencilerin velilerinden biri minibüsü takip ederek cep telefonu ile o anları kaydetti.

Kaydedilen görüntülerde okul servisinin içerisinde öğrencilerin bulunduğu esnada, mahalle yolunda saatte 110 kilometre hızı aştığı, virajlara hızlı girdiği ve tehlikeli araç kullandığı anlar yer alıyor.

Olayı kaydeden öğrenci velisinin bu esnada olayı tepki gösterdiği duyuluyor. - ORDU

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Tragger Ordu Ünye Eğitim Yaşam Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Rektör Güliz Moğan kimdir? İstanbul Okan Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Selman Öğüt kimdir? İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Mehmet Yazıcı kimdir? Antalya Belek Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör İsmail Boz kimdir? Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? UEFA Konferans Ligi ikili averaj mı, genel averaj mı? 30 Kasım 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Kasım Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 1 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 1 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title