Haberler

Stajını tamamlayan genç itfaiyeciye sulu şaka

Abone Ol

Artvin'in Hopa Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde staj yapan 19 yaşındaki Melek Korkmaz stajının son gününde ilginç bir şakaya maruz kaldı. Meslektaşları genç itfaiyeciyi, itfaiye hortumuyla ıslattı.

Stajını tamamlayan genç itfaiyeciye sulu şaka

ARTVİN - Artvin'in Hopa Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde staj yapan 19 yaşındaki Melek Korkmaz stajının son gününde ilginç bir şakaya maruz kaldı. Meslektaşları genç itfaiyeciyi, itfaiye hortumuyla ıslattı.

Artvin Hopa İlçesinde yaşayan Artvin Çoruh Üniversitesi Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bölümü 1. sınıf öğrencisi Melek Korkmaz, Hopa İtfaiye Müdürlüğü bünyesinde staj gördü. Yangına müdahale ve kurtarma operasyonlarına katılan Korkmaz, staj süresince hayat kurtarma, yangın söndürme ve kurtarma operasyonları gibi konularda uygulamalı eğitimleri aldı. Mesleğin inceliklerini öğrenerek staj süresince çeşitli olaylara müdahale etme fırsatı buldu. Melek Korkmaz stajını tamamladığı itfaiye müdürlüğünde arkadaşları tarafından ilginç bir şakaya maruz kaldı. Havanın sıcak olmasını fırsat bilen meslektaşları, genç itfaiyeciyi itfaiye hortumuyla ıslattılar.

Şakanın sonunda itfaiyecilik mesleğinde başarılar dileyen meslektaşları bu şakayı videoya alarak ölümsüzleştirdiler.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Hopa Belediyesi Melek Korkmaz İtfaiye Hopa Eğitim Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title