Haberler

Kepsut Belediyesinde Yazıişleri Müdürü Osman Eskitürk, oğlu Alihan ve Cansu'nun nikahını kıydı

Abone Ol

Kepsut Belediyesi'nde Yazıişleri Müdürü Osman Eskitürk, evlenen oğlu Alihan ve Cansu'nun nikahını kıydı. Nikah sonrası Alihan'ın doğum günü pastası da kesilerek kutlandı.

Kepsut Belediyesinde Yazıişleri Müdürü Osman Eskitürk, evlenen oğlu Alihan ve Cansu'nun nikahını kıydı. Aynı zamanda Alihan'ın doğum günü pastası da nikah sonrası kesilerek, kutlandı.

Balıkesir'in Kepsut ilçesinde, hayatlarını birleştirmeye karar veren Alihan ve Cansu'nun nikahlarını damadın babası kıydı. Doğum gününde evlenmeye karar veren Alihan Eskitürk ve Cansu Özgür'e nikahtan sonra pasta sürprizi arkadaşlarından geldi.

Kepsut Belediyesi'nde Yazıişleri Müdürü olarak görev yapan Osman Eskitürk, oğlu Alihan'ın doğum gününde oğlu ve gelininin nikahını kıyma mutluluğunu yaşadı. Alihan Eskitürk ve Cansu Özgür evlilik tarihlerinin özel bir gün olmasını isteyerek damadın doğum gününde nikah için gün aldılar. Alihan Eskitürk ile Cansu Özgür'ün nikahlarını damadın babası Osman Eskitürk'ün kıyması bu anlamlı güne daha da önem kattı. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Kepsut Belediyesi Alihan Yaşam Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title