Haberler

Finike Kaymakamı Yaz Kur'an Kurslarına Ziyaret

Abone Ol

Finike Kaymakamı Musa Kazım Çelik, yaz Kur'an kursları ve camilerde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi. Çocuklara dondurma ikram eden Çelik, iyi bir insan olmanın önemini vurgulayarak, öğrencilere vatan sevgisi ve bayrak bağlılığı konusunda tavsiyelerde bulundu. Finike Müftüsü Hasan Kırkan ise ilçede 2 bine yakın öğrencinin Kur'an kursu sertifikası almasını beklediklerini belirtti.

Finike Kaymakamı Musa Kazım Çelik, yaz Kur'an kursları ve camilerde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi.

Turunçova Mahallesi Bağyaka Camisi ve Merkez Camisi'nde öğrencilerle sohbet eden Çelik, çocuklara dondurma ikram etti.

Çelik, burada yaptığı konuşmada, iyi bir insan olmanın önemini belirterek, "İleride bazılarınız imam, müftü, kaymakam, polis veya jandarma olabilir. Ancak öncelikle kendinizi dininize ve bayrağınıza bağlı iyi bireyler olarak yetiştirin. Vatanınıza ihanet etmeyin, iyi bir vatan evladı olmak için elinizden gelen gayreti göstermenizi istiyorum. Bizim için çok değerlisiniz. Bu ülkenin geleceği sizin elinizde." ifadelerini kullandı.

Finike Müftüsü Hasan Kırkan ise bu yıl ilçede 2 bine yakın öğrencinin Kur'an kursu sertifikası almasını beklediklerini ifade etti.

Kayıtların devam ettiğini belirten Kırkan, "Öğrencilerimiz camilerimiz ve kurslarımızda her gün 2 saat eğitim alıyor. Minik öğrencilerimizi bu kurslarda görmek bizim için neşe ve sevinç kaynağı oldu. Buraya çocuklarını gönderen ailelere teşekkür ediyoruz. Kurslarımızda sadece Kur'an-ı Kerim, dinimiz öğretilmiyor. Burada çeşitli sosyal etkinlikler de yapılıyor. Çocuklarımız hem eğleniyor hem de öğreniyor." diye konuştu.

Kaynak: AA / Yaşam

Kazım Çelik Müftü Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 30 Kasım-1 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 30 Kasım-1 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 30 Kasım-1 Aralık İzmir su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 30 Kasım-1 Aralık Ankara su kesintisi listesi! Altay Bayındır Galatasaray'a mı gidiyor, transfer olacak mı? GSS borçları silindi mi? GSS borçları ne zaman silinecek? Silivri'de deprem mi olacak? Silivri depremi ne zaman olacak? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 30 Kasım-1 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! Murat Kurum İBB Başkanı adayı mı olacak? Cumhur İttifakı İstanbul adayı Murat Kurum mu? Kendi Düşen Ağlamaz 22.bölüm CANLI İZLE! 30 Kasım Kendi Düşen Ağlamaz canlı yayın! Kendi Düşen Ağlamaz yeni bölüm izle! Ziya Selçuk Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı mı olacak? Merkez Bankası rezervi ne kadar oldu? TOPLAM REZERV! TCMB rezervi açıklandı Şampiyonlar Ligi haftanın 11'i! Haftanın 11'inde Galatasaray'dan kimler var, Ziyech var mı? CANLI maç izle! TÜM MAÇLAR! Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 30 Kasım GÜNÜN MAÇLARI CANLI İZLE! 1 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 1 Aralık Cuma burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title