Haberler

Çocuk Köyü'nde hijyene büyük önem

Son Güncelleme:
Abone Ol

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Çocuk Köyü'nde tepeden tırnağa düzenli ve sürekli olarak temizlik ve dezenfektasyon işlemleri yapıyor. Haydi çocuklar, Çocuk Köyü'nde eğlence devam ediyor.

Çocuk Köyü'nde hijyene büyük önem

BALIKESİR - Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Çocuk Köyü'nde tepeden tırnağa düzenli ve sürekli olarak temizlik ve dezenfektasyon işlemleri yapıyor. Haydi çocuklar, Çocuk Köyü'nde eğlence devam ediyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin Avlu Yaşam Merkezi'nde bulunan Çocuk Köyü'nde eğlence devam ediyor. Çocukların hijyenik bir ortamda oynamaları için tepeden tırnağa düzenli ve sürekli olarak tesiste temizlik ve dezenfektasyon işlemleri yapılıyor. "Tüm çocuklarımızı dünya kadar eğlenceye davet ediyoruz." diyen Fırıntaş Genel Müdürü Oktay Akbaba, "Çocuk Köyü'nde; yenilenen yüzümüz ve artırılan oyuncaklarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Haydi çocuklar! Okullar açıldı, eğlence devam ediyor. Dünya kadar eğlencenin tadını Çocuk Köyü'nde çıkaran çocukların, sağlıklarını da korumaları için düzenli ve sürekli olarak tesisimizde temizlik ve dezenfektasyon işlemleri yapıyoruz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Dünya Çocuk Sağlık Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

CUMARTESİ GÜNÜ ECZANELER AÇIK MI? 2 Aralık 2023 Eczane çalışma saatleri! Tesla Cybertruck Türkiye fiyatı ne kadar, belli oldu mu? Cybertruck özellikleri neler, içi nasıl? Yalı Çapkını YENİ BÖLÜM (48. BÖLÜM) İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title