Yasak Elma 100. bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV Yasak Elma 99. bölüm izle full izle! Yasak Elma yeni bölüm fragmanı - Haberler
Haberi Paylaş

Yasak Elma 100. bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV Yasak Elma 99. bölüm izle full izle! Yasak Elma yeni bölüm fragmanı

Haberler.com - Haberler | Gündem
Yasak Elma 100. bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV Yasak Elma 99. bölüm izle full izle! Yasak Elma yeni bölüm fragmanı

Yasak Elma 100. bölüm fragmanı... Yasak Elma dizisinin 99. bölümü ardından araştırılmaya başladı. FOX TV'de yayınlanan Yasak Elma 100. bölüm fragmanı izle! Yasak Elma son bölüm özeti! Yasak Elma yeni bölümde neler olacak? FOX TV Yasak Elma 99. bölüm izle full izle!

Yasak Elma 100. bölüm izle! Yasak Elma 100. bölüm tamamı izle! FOX TV ekranların sevilen dizisi Yasak Elma 100. bölüm seyret! Yasak Elma 100. bölüm tek parça izle! Yasak Elma 100. bölüm tamamı izle! Yasak Elma 9921 son bölüm izle. Yasak Elma son bölüm izle. Yasak Elma 99. bölüm tamamı izle.

YASAK ELMA 100. BÖLÜM FRAGMANI

Yasak Elma dizisi FOX TV ekranlarında bu akşam 99. bölümüyle yayınlandı. Diziseverler heyecan dolu 99. bölümün ardından şimdi de Yasak Elma 100. bölüm için araştırmalarına başladılar. Yasak Elma 100. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Yasak Elma 100. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak Yasak Elma 100. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

YASAK ELMA 98. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Şahika'nın yaptığı kusursuz plan, Hasan Ali'yi köşeye sıkıştırmaya yetecektir. Ender hisseleri geri alana kadar Şahika'nın bir süre daha saklanması gerekiyordur. Ender ve Şahika, Hasan Ali'nin yaptıklarının intikamını sadece hisseleri geri alarak yapmayacak ve ona çok büyük bir ders vereceklerdir.

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender'in ve Yıldız'ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika'ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit'i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit'le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız'ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız'ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız'a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 99. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 99. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

YASAK ELMA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Şevval Sam/Ender Argun/Ekinci

Talat Bulut/Halit Argun

Eda Ece Yıldız/ Argun/Yılmaz

Şafak Pekdemir/Zehra Argun

Buçe Buse/Kahraman Lila Argun

Barış Aytaç/ Caner Çelebi

İlber Uygar Kaboğlu/Erim Argun

Nilgün Türksever/Zerrin Taşdemir

Barış Kılıç/Kaya Ekinci

Doğaç Yıldız/ Yiğit Ekinci

Nesrin Cavadzade/Şahika Ekinci

Gökhan Alkan/Kerim

Can Nergis/ Mert

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title