Yarış Atları Bu Kez Polis İçin Koştu

Yarış Atları Bu Kez Polis İçin Koştu

Türkiye Jokey Kulübü (Tjk) ile Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü İşbirliği ile Düzenlenen Geleneksel 3. Polis Kupası Koşusu Yapıldı.

Yarış Atları Bu Kez Polis İçin Koştu

Türkiye Jokey Kulübü (TJK) ile Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen geleneksel 3. Polis Kupası koşusu yapıldı.

Geleneksel olarak Şanlıurfa Hipodromu'nda gerçekleştirilen ve halk oyunları ekibinin gösterileri ile başlayan koşuya katılan jokeyler, 2 bin metre olan yarışta birinci olabilmek için kıyasıya mücadele etti. 10 yarış atının katıldığı Polis Kupası koşusunda, Can Murat birinci, Palaz Beyi ikinci ve Tender Game isimli yarış atı üçüncü oldu. Şanlıurfa Emniyet Müdür Yardımcıları tarafından birinci olan Can Murat isimli yarış atının jokeyi Mahmut Ünlü'ye Polis Kupası, atın sahibi Serdar İzol'a da plaket verildi.

Düzenlenen 3. Polis Kupası yarışına, Vali Yardımcısı Yıldıray Malgaç, İl Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Albay Zafer Topsakal, Emniyet Müdür yardımcıları Erhan Gülveren, Demiray Reşat ve Yaşar Aslan Durmaz ile Asayiş Şube Müdürü Gürsel Yıldız'ın yanı sıra çok sayıda polis ve polis eşi katıldı.

(MY-SMR-GS-Y)

Kaynak: İHA