Yarım Asıra Smokinli Kutlama

Yarım Asıra Smokinli Kutlama

Eşi Şebnem Dereli ve Dostlarının Şamdan'da Düzenlediği Sürpriz Doğum Günü Partisi Karşısında Mehmet Dereli Gözyaşlarına Hakim Olamadı.

Yarım Asıra Smokinli Kutlama

EŞİ ŞEBNEM DERELİ VE DOSTLARININ ŞAMDAN'DA DÜZENLEDİĞİ SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ KARŞISINDA MEHMET DERELİ GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI.

İstanbul Motor Piston'un ortaklarından Mehmet Dereli, geçtiğimiz hafta sürpriz bir doğum günü partisiyle yeni yaşına girdi. Eşi Şebnem Dereli tarafından düzenlenen bu özel geceyle 50. yaşına basan Mehmet Dereli, yarım asırlık hayatını yakın dostlarıyla birlikte kutladı. Kendisi için düzenlenen bu parti onun için gerçek anlamda bir sürpriz oldu çünkü bu gecceyle ilgili hiçbir bilgisi yoktu. Şebnem Dereli yaklaşık bir ay boyunca kendisinden gizli saklı bir şekilde hazırlıkları sürdürmüştü. İlk tanıştıkları ve çok sevdikleri Şamdan'ı seçen Dereli, mekanı günler öncesinden kapatıp süslemeye başladı.

Mehmet Dereli'yi Şamdan'daki sürpriz doğum gününe getirme görevi ise arkadaşı Serdar Cümbüş'e düştü. Akşam iş dönüşü Serdar Cümbüş, Mehmet Dereli'yi aldı ve "Hadi Şamdan'a gidip biraz sohbet edelim" diyerek mekana getirdi. Dereli içeri girdiğinde, erken saatlerde gelip kendisini bekleyen dostlarıyla karşılaştı. Topluluk hep bir ağızdan 'İyi ki doğdun!' diye tempo tutunca Mehmet Dereli durumu fark etti ve çok duygulandı. Hatta gözyaşlarını tutamadı. Duygusal bir şekilde başlayan doğum günü partisi sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. Davetliler eğlencenin tadını doyasıya çıkardılar.