Yargıtay Başkanı Uşak'ta

Yargıtay Başkanı Uşak'ta

Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker ve Yargıtay Üyeleri, Uşak Barosu Tarafından Yarın Düzenlenecek Olan "Hukuk-ceza" Konulu Sempozyuma Katılmak Üzere Akşam Saatlerinde Uşak'a Geldi.

Yargıtay Başkanı Uşak'ta

Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker ve Yargıtay üyeleri, Uşak Barosu tarafından yarın düzenlenecek olan "Hukuk-Ceza" konulu sempozyuma katılmak üzere akşam saatlerinde Uşak'a geldi.

Uşak protokolü tarafından karşılanan Gerçeker ve Yargıtay üyeleri, Dülgeroğlu Otel'de bir süre dinlendikten sonra otelde verilen yemeğe katıldılar. Polis otel çevresinde geniş güvenlik önlemleri alırken, yemeğe Uşak Valisi Kayhan Kavas, Uşak Cumhuriyet Başsavcısı Burhan Çobanoğlu, Uşak Adalet Komisyonu Başkanı ve Ağır Ceza Reisi Ömer Erdoğmuş ve Baro Başkanı Kazım Kargı katıldı. Yargıtay Başkanı Gerçeker ve Yargıtay üyeleri, pazar günü sabah saatlerinde Uşak'tan ayrılacak.

Atatürk Kültür Merkezi'nde yarın saat 10. 00'da gerçekleştirilecek sempozyuma; Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker, Yargıtay 8. Dairesi Başkanı Zeki Aslan, Yargıtay 10. Ceza Dairesi Başkanı Refik Dizdaroğlu, Yargıtay 8. Ceza Dairesi Üyesi Necla Üçkardeşler, Danıştay 6. Dairesi Üyesi Tülin Özgenç, Yargıtay 4. Ceza Dairesi Üyesi Kemal Karacan ve Yargıtay 8. Ceza Dairesi Onursal Üyesi Ali Erol Özgenç konuşmacı olarak katılacak.

(KY-CC-CC-Y)