Yaren Haberleri

Yaren haber, Yaren son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaren - 29.04.2020
Tarsus'ta "Nefes Kredisi" tanıtım toplantısı yapıldı
Denizbank Tarsus Yarenlik Şube Müdürü Gülşah Demir ise bu süreçte kendilerine düşen görevi yerine getireceklerini kaydetti.
Yaren - 28.04.2020
Belediyenin eğitim uzmanından sınavlara hazırlanan öğrencilere online destek
Üniversite sınavına hazırlanan Yaren Toptaş da bu süreçte ailenin yanı sıra uzman görüşü ve desteğinin kendileri için çok önemli olduğunu belirtti.
Yaren - 23.04.2020
ERZURUM Mecit kardeşler 23 Nisan kutlamasını evlerine taşıdı
Mecit kardeşler 23 Nisan kutlamasını evlerine taşıdıERZURUM'da Yaren Buse (13) ile kardeşi Hiranur Mecit (6) 'Bayram eve sığar' sloganıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı evlerini tören alanına çevirerek kutladı.
Yaren - 22.04.2020
'Yaren Leylek' ile Adem Amca arasına korona virüsü girdi
'Yaren Leylek' ile Adem Amca arasına korona virüsü girdi Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 65 yaş üstü olması sebebiyle sokağa çıkamayan Adem Amca'yı ziyaret etti, hatrını sordu Bursa'nın Karacabey ilçesi Eskikaraağaç Köyü'nde geçen Yaren Leylek ve Adem Amca'nın filmlere konu olan...
Yaren - 16.04.2020
Lale Başar, "Kan" filmiyle "En İyi Kadın Oyuncu" seçildi
Oyuncu Lale Başar, "Vegas Movie Awards Film Festivali"nde yönetmen koltuğuna Yaren Zara Berg'in oturduğu "Bloodline (Kan)" adlı kısa filmdeki performansıyla "En İyi Kadın Oyuncu" ödülüne layık görüldü.
Yaren - 05.04.2020
Evde kalanların hayalini kurduğu köy yaşamını büyükşehirde sürdürüyor
Yeni tip koronavirüs, önlemler çerçevesinde sokağa çıkma kısıtı olan Hatice Eryiğit'in yaşamında pek bir şey değiştirmedi. Müstakil evi ve bahçesinde kendini yalnız hissetmediğini dile getiren Eryiğit, hayvanlarının ona yarenlik ettiğini söyledi.
Yaren - 03.04.2020
"Yaren" belgesel filminin prömiyeri online olarak gerçekleşti
Çekya'da düzenlenen Prag Film Ödülleri'nde en iyi belgesel seçilen "Yaren" belgeselinin prömiyeri, evde kalan izleyicilerin kolay erişimi için online olarak gerçekleştirildi.
Yaren - 03.04.2020
Eskikaraağaç'ta leylek "Yaren"in izlenebilmesi için kamera kuruldu
Bursa'da, Uluabat Gölü'nün kıyısında bir yarımadanın üzerinde kurulan ve "Leylek Köyü" olarak anılan Karacabey ilçesine bağlı Eskikaraağaç Mahallesi'nin maskotu, "Yaren" adı verilen leylek, yuvasına yakın bir yere yerleştirilen kamerayla canlı olarak izlenebilecek.
Yaren - 31.03.2020
Bursa'nın "Leylek Köyü" kuş cenneti olacak
Mahallenin ulusal ve uluslararası alanda tanınırlığı, 9 yıldır göç dönemlerinde gelip ilkbahar ve yaz mevsimlerini burada geçiren "Yaren" adlı leylek ile balıkçı Adem Yılmaz'ın dostluğunu konu alan haber, belgesel ve diğer yapımlar sayesinde arttı.
title