Yaren Haberleri

Yaren haber, Yaren son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaren - 12.01.2020
Elazığ'da çıkan yangında bir ev kullanılamaz hale geldi
Alınan bilgiye göre, Hicret Mahallesi Yaren Sokak'ta Suriyeli Abdullah Süleyman ve ailesinin kaldığı iki katlı binanın zemin katında elektrik kontağından kaynaklandığı belirtilen yangın çıktı.
Yaren - 10.01.2020
İzmir kişilik tiplerine göre üniversite tercihi yapıyorlar
'ARTIK EMİN OLDUM' Testi uygulayan 12'nci sınıf öğrencilerinden Yaren Çetin, "Sorular insanın kendini tanımasını sağlıyor.
Yaren - 03.01.2020
İnternet ve sosyal medyada öne çıkan günün spor haberleri
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Havuzda antrenman -Uğurcan Özer'in açıklamaları -Fitness yapması DGS KODU: 03.01.2020 - Haber Kodu : 200103065 ============================== "Süper babaanne" milli sporcu torununu Dünya Şampiyonası'na hazırlıyor Sude Yaren Uzunçavdar: Benim ailem tekvandocu.
Yaren - 03.01.2020
Süper babaanne milli sporcu torununu Dünya Şampiyonası'na hazırlıyor
Sude Yaren Uzunçavdar Benim ailem tekvandocu. 1 yaşından beri bu sporun içindeyim. Babam, babaannem ve halam antrenörlerim. Bu aileden kaynaklı bir spor ve ben 3'üncü kuşak tekvandocuyum.
Yaren - 03.01.2020
3 Ocak Cuma DHA Spor Gündemi
Filenin Sultanları'ndan olimpiyat elemeleri öncesi DHA'ya özel açıklamalar Naz Aydemir Akyol: En iyi performansı göstermemiz gerekiyor "Umarım sonunda da Tokyo'ya gidiş biletini biz alırız" Simge Aköz: Süreci güzel atlattığımızı düşünüyorum "Çekindiğimiz bir rakip yok" "Kötü düşünmek istemiyorum" Milli paralimpik triatlon ve paralimpik yüzücü Uğurcan Özer: 8 yaşında rehabilitasyon amaçlı yüzme sporuna başladım "Ülkeme ne kadar iyi olabileceğimi göstermek için elimden geleni yaptım" "2020 için çok yoğun geçen bir antrenman programımız var" "Süper babaanne" milli sporcu torununu Dünya Şampiyonası'na hazırlıyor  Sude Yaren Uzunçavdar: Benim ailem tekvandocu.
Yaren - 03.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Kent Konseyi Çocuk Meclisi sekreteri 8'inci sınıf öğrencisi Yaren Özer ise, çocuk meclisi olarak bu yıl çocuklara Mustafa Kemal Atatürk'ü anlatacaklarını söyledi.
Yaren - 02.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Kent Konseyi Çocuk Meclisi sekreteri 8'inci sınıf öğrencisi Yaren Özer ise, çocuk meclisi olarak bu yıl çocuklara Mustafa Kemal Atatürk'ü anlatacaklarını söyledi.
Yaren - 01.01.2020
ÖZEL GÜNDEM (Tekrar)
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ Ahmet Buğra Tokmakoğlu'nun elindeki belgelerle ve ehliyetiyle görüntüleri Ahmet Buğra Tokmakoğlu ile röportaj Haber: Melis KARAKUZULU - Kamera: Tekin GÜRBULAK/İZMİR, Haber Kodu:  200101114 ======================== Servis şoförü ani fren yapınca eve kanlar içinde gitti   Erzurum'da okul servis şoförünün yaramazlık yapan çocukların korkup uslu durması için ani fren yapması sonucu arka taraftan öne doğru fırlayan ortaokul öğrencisi Yaren Tağı'nın (11) elmacık kemiğinde, çarpma nedeniyle 4 santim kesik oluştu.
Yaren - 01.01.2020
Servis şoförü ani fren yapınca eve kanlar içinde gitti
Erzurum'da okul servis şoförünün yaramazlık yapan çocukların korkup uslu durması için ani fren yapması sonucu arka taraftan öne doğru fırlayan ortaokul öğrencisi Yaren Tağı'nın (11) elmacık kemiğinde, çarpma nedeniyle 4 santim kesik oluştu.
title