Yapı Kredi Bankası Efeler Şubesi Törenle Hizmete Açıldı

Yapı Kredi Bankası Efeler Şubesi Törenle Hizmete Açıldı

Yapı Kredi Bankası Aydın Efeler Şubesi Düzenlenen Törenle Hizmete Açıldı.

Yapı Kredi Bankası Efeler Şubesi Törenle Hizmete Açıldı

Yapı Kredi Bankası Aydın Efeler Şubesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Açılışa; Aydın Vali Vekili Cevdet Kuran, Belediye Başkanı İlhami Ortekin, Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun, Aydın Emniyet Müdürü Yılmaz Orhan, İl Jandarma Komutanı Albay Mehmet Tire, Aydın Ticaret Odası (AYTO) Meclis Başkanı Mahmut Çağlayan, işadamları, siyasi partilerin il başkanları ve davetliler katıldı.

Aydın Efeler Şubesi'nin açılışında konuşan Şube Müdürü Sinan Ağırbaş, müşterilerine sundukları ayrıcalıklı ticari ve bireysel Yapı Kredi hizmetleriyle, gelişen ve büyüyen Aydın ekonomisine katkıda bulunmak adına yola çıktıklarını dile getirdi. Ağırbaş, Aydınlıları, şubelerinin bankacılık hizmetlerinin yanında sigorta, leasing, faktoring ve bireysel emeklilik gibi diğer bankacılık alanlarıyla da buluşturuyor olmaktan duydukları heyecanı ifade ederek "Yapı Kredi Bankası Aydın Efeler Şubesi olarak bu yılki hedefimiz Ticari Bankacılıkta 2.5 milyon YTL'yi yakalamak. Perakende Bankacılıkta ise 500 bin YTL'lik bir iş hacmi oluşturmaktır." dedi.

Aydın Vali Vekili Cevdet Kuran ise yeni Yapı Kredi Bankası Şubesi'nin Aydın halkına ve tüm esnafa hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından Yapı Kredi Bankası Aydın Efeler Şubesi törenle hizmete açıldı.

(İK) 24.02.2008 14:12 TSİ