Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Kurulu

Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Kurulu

Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Kurulu
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Başkanlığa Hüseyin Çetin seçildi.

Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (YESOB) Genel Kurulu'nda, yapılan seçimde, başkanlığa Yalova Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüseyin Çetin seçildi.

Yalova Atatürk Merkez Araştırma Enstitüsü Salonu'nda yapılan kongrede, Yalova Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Çetin ve Çınarcık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Bozkurt, birlik başkanlığı için yarıştı.

Çiftlikköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ramazan Tekin'in divan başkanlığına seçildiği genel kuruldu, yönetim kurulu faaliyet raporu okundu, ardından seçime geçildi.

Yapılan oylama sonucunda 68 oyla YESOB başkanlığına Hüseyin Çetin seçildi. Bozkurt ise 59 oyda kaldı.

Çetin, Yalova esnafının hak ve menfaatlerini korumak istediklerini belirterek, "Dörtyol'da bulunan odamıza ait arsada esnaf sarayı yapmak istiyoruz. Armutlu'dan Altınova'ya tüm esnafımızı kucaklayacağız. Esnafımızın okuyan çocuklarına burs ve nakit yardımlar yapmak istiyoruz. Özel hastanelerle yapılan anlaşmayla esnafımızın hastane ücretlerinde yüzde 50 indirimden yararlanmasını sağlamak hedefimiz" diye konuştu.

Yönetim kurulunda Şenol Ulutürk, Faik Gülhan, Serkan Karataş, Ali Çetinkaya yer aldı. - Yalova

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title